SQUAT NE KADAR SÜREDE İŞE YARAR?

Squat yapmaya 4 gün önce başladım 50 den başladım ve her gün 5 er 5 er artıyorum kocaman kalçalarım olsun istiyorum ne kadar sürede işe yarar 30 günlük bir program hazırladım 3 gün yapıp 1 gün dinleniyorum 😂

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sadece squat yapmakla hedefine ulaşamazsın.. bacaklar ve kalçalar birbirne bağlı kas grupları bunları herbırını farklı egzersizlerle çalışmalısın.. idmanlarında agırlık kullanmalısın ve 8-10tekrar max ağırlık sistemıyle çalışmalısın. squat etkılı temel bir egzersizdir ancak agırlıkla çalışacagın ıcın tehlıkelı teknıgını ıyı ogrenmelısın aksi taktirde ciddi sakatlıklar yaşabilirsin.. beslenme konusu ıdman kadr cok onemlı.. kg başına 1,8 - 2grm hayvansal proteıni alacaksın ve bunun yanına kompleks karbonhıdrat alacaksın sağlıklı yağlrdan bir mıktar tüketebilirsin balık yagı gibi zeytın yagı gibi kuruyemışlerdekı yaglar gibi.. egzersizlerini ve beslenmeni doğru yaparsan yag oranın dusucek kas oranın ve sıkılaşman artacak (çok fazla kaslanırım dıye korkma öyle bırsey yok).. uzun vadede eger dısıplınlı olursan sonuca ulaşırsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Bitişte bana uğra.

0|1
    0|0
  • agirliksiz bir ise yaramaz canim.

0|0
    0|0
  • squat kalçaları büyütmez sıkı ve şekilli yapar eğer öyle olsaydı ben şimdi kim kardasian gibi ortalıkta dolaşıyor olurdum :D

0|0
    0|0
    • yalnız sıkılaşmaya başlayınca düzenli bir şekilde devam edersek büyüme yapıyor

• çok küçükse büyür ama normalse büyümez

• amacin ne milleti azdirmak mi.

0|0
    0|0
  • 2 gün yapıp 1 gün dinlenirsen daha verimli olur ayrıca 2 ay sonra ise yaramaya başlar

0|0
    0|0
  • 1 yilda sonra sonuc almaya baslarsin

0|0
    0|0
    • yuh

• neden yuh? 2 3 gunde mi olcak saniyodun bu isler. o fotolarda hayalini kurudugun vucudu elde etmek icin kadinlar hayatlarini spora adiyor. spor bir arac degil yasam bicimidir birakacaksan hic yapma

• O kalcalari goren seni catirdatmak ister.. milletin aklini alma...

1|0
    0|0
    • öyle olsun istiyorum :)

• Ya ama benimde oyle bazen gozum takiliyo... sonra niye gozun disarda diye kiziyosunuz

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...