Kısa boyluların uzun boylu partner merakı..

selam gencler, sorum kısa boylu erkeklere,veya kızlarda cevaplıyabilir kısa boylu.ne kadar benim gibi kısa boylu erk arkım varsa,hepimiz uzun boylu kadın hastasıyız,tabi yüzü kötü olmamak artı yagsız olmak kaydıyla..sizin yorumlarınız nelerdir?uzun boylu erkeklerin bu kdr taptıgını görmedim bu tip kadınlara,belkide zmnında hep birlikde olup sıkıldıkları veya alıştıkları içindir..insan kendinde olmiyanı istermiş hep...

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyu kısa olsada farketmez..yeter ki gölgesi uzun olsun...

1|1
    0|0
  • benim boyum 1.65 sevgilimin 1.90 daha doğrusu eski sevgilimin. çok tatlıydık ve uzun boylu erkekler her zaman 124598231985623 adım önde oluyorlar. selvi boylum o benim :)

0|0
    0|0
    • gayet tabiki önde olurlar..bu, kültürlü egitimli ve kariyerli erkekler,ilkokul mezunu okuma yazma bilmiyenleri gecer demek gibi bişi..bnde onu yazdım ztn topicde..

• tamam herneyse anladım ben

• her ögrencinin kalemi vardır ama her kalemi olan ögrenci diildir mantığı.her uzun boyluyu begenicem diye bir kural yok ama her uzun olmiyan kızı kesinlikle begenmiorum..1.70'den sora skala linear'den sabit grafige dönüo (1.derece diil yani) o range'de artık vücut,boy sabitlenio,farkı yüz artı kendine bakım yaratıo..

• mantıklı olan da o zaten kısa boylu erkeklerin yanında uzun kızlar hoş duruyor.

0|0
    0|0
    • ewt hem erkek kısa,hem kız kısa cok kötü bir görüntü oluo bencede..

• bilemiyorum RTIK :)

• yakıştıgı kdr artık fıstık be..yakışmazsada canı saolsun sistemin, ben mutlu oliyimde..

• neden yağsız yüz ?

1|0
    0|0
    • obezmi seviyim?

• allahım sabır ver arkadaşım cildin tipi o

• Gizli :D açıklarken kolay gelsin kardeşim :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Boylu olunca ne oluyo :D

Bu kızları anlamıyorum

190 boyum var Sporcu olduum için ayakkabılarla birlikte 193 oluyo ne oldu şimdi ?

ne yani 21345464546 ADIM ÖNEMİ GEÇTİM :D

0|0
    0|1
    • gecmen lazım, eger gecemiosan o fizikle diger parametrelerinde büyük eksikler var demektir..

• Bende damat olur giderim:)

0|0
    0|0
  • Benim boy 1.82 ama benden uzun boylu olmasını istemem sevgilimin :D

0|0
    0|0
  • yağlı, yağsız ,süzme ya da kaşar hepsine kapım açık

0|0
    1|1
  • Kardeş benim sevgilimde uzun boylu bak olmuyo şimdi. Bende 1.92 yim. :D

0|0
    0|0
    • olabilir canım..allah tamamına erdirsin ne diyim..

• bu arada "partner" yanlış bir kelime! Partner kısa süreli ilişkiler için kullanılır. Ancak senin bahsettiğin konu "sevgili"... Lütfen az daha dikkat.

• yooo.nerden çıkardın öyle bişeyden bahsettigimi?

Yükleniyor...