Fal, fal bakmak hakkinda...

Teyzem bugün birisine fal baktirdi, bende yanindaydim ve teyzemi izledim. bir tasin icine su koydu, icine 1 tanne bozuk para atti, sonra icinden okudu. Suya üfledi sonra suya bakarak konusmaya anlatmaya basladi. Bunlari yaparken acayip oldu sürekli esniyordu (gündüz bakti) ve gözleri doluyordu. Sonra teyzemi bir kenara cektim bikac soru sordum, mesala neden esnedigini ve gözlerinin neden doldugunu, "baktigim kisinin üzerindeki agirlik bana geliyor" dedi. Suyun icinde ne gördün dedim. "Okurken 3 harflileri cagiriyorum onlar yanimda bana söylüyor, ben onlarin söylediklerini tekralliyorum" dedi. Nasil görüyorsun dedim "ben görürüm ama sen göremezsin, ancak onlari sana yollarsam görürsün" dedi. Nasil biseyler peki dedim yani ne görüyorsun dedim "fazla karistirma, böyle konustukca cagiriyorsun onlari" dedi ve kapatti konuyu. Ben fala cok inanmam ama bugün teyzemin söyledikleri tüylerimi diken diken yapti. Birde teyzem sonucta, paraylada yapmiyor, neden yalan söylesin. Dedikleride cikiyor. Siz ne düsünüyorsunuz? FAL denilen sey var mi ? Cok sahtekar oldugu kesin ama gercekten bu yetenege sahip olan insan varmiki bu fal denilen sey gercekmi?

Güncellemeler:
Teyzem bugün birisine fal bakti olcakti basinda.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir falcı gelecekten haberdar değildir.. Benimde merakım olan bir konu bende çok baktırıyorum ama genelde seninde bildiğin düşmanların gelecek para vs sevgili bunları seni tanımayan birinden duyduğunda onun adı falcı oluyor onların sıkılması bunalması doğrudur ama hiç bir şekilde gelecekten haberdar olamazlar bilgi veremez .. olay bu yani :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bak kardeşm fal ayrı cinlere sorma ayrıdır.o kadın cinleri davet edip onlara soruyor ama onlarda geleceği bilmezler.gelecek dışında herşeyi bilirler.cinlerin müslümanı hristiyanı vs. Vardır.müslümanları faydalı zararsızdır.diğerleri çok tehlikelidir.cinlerle insanlar arasında yedi kat perde var.eğer perdelerden birkısmı bile yırtılsa cinleri görürler.görüşen birkaç arkadaşım akrabam falan var.detaylı bilgi istersen eklersin:)

0|0
    0|0
    • ekledim bakalim. merak ediyorum

• Sonra, ben bunlara inanılmasına laf edince "kötü adam" oluyorum.

0|0
    0|0
  • Teyzen seni fena yemiş :D

0|0
    0|0
  • bu işlere vakıf olan kişiler var.sakat işler uzak durmak lazım.merakı mahveder bazen insanı

0|0
    0|0
    • bende korkumdan baktirmiyorum zaten

• sadece korku değil ya gerek yok.ne gerek var ki neyi öğreneceksin.kötü bişeyse zaten öğrenme yani.

e iyi bişeyse de nasıl olsa bigün gelecek

• evet, ama bu merak iste... dürtüyor insani bazen. 2 sene önce teyzeme baktirmistim ben. öyle kötü seyler söylediki, birdaha tövbe ettim istemiyorum bilmeyim daha iyi

• benm ünideki ev sahipleri bakardı :)

0|0
    0|0
  • teyzen yemiş seni yeğenim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• fal dogru degildir ve gunahtir ne demisler fala inanma falsizda kalma :D

0|0
    0|0
  • fala karşı hissiyatım sadece maksat muhabbet olsun. teyzen fazla kaptırmış kendisini

0|0
    0|0
  • Evet falcıların çoğu bu varlıklar yardımıyla fal bakıyor. Doğru söylemiş.

0|0
    1|0
Yükleniyor...