Bir erkek onu sevdiğinizi düşünüyor ama sevmıyorsunuz kanıtlamak için ne yaparsınız?

Bir erkek onu sevdıgımı düşünüyor ama sevmıyorum ne yapablrm ona seni sevmiyorum diyemem çünkü bılıyorum felan der ?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• başkasını sevdiğini gördüğü an bırakır

0|0
    0|0
  • indir o elini !

0|2
    2|0
  • Karşısında burnunu karıştır.

Bir kadının sevdiği adamın yanında yapacağı son harekettir. Kesinlikle ikna olur. Öyle kaçamak karıştırma değil ama, gözünün içine bakarak sondaj yap.

0|1
    0|0
  • Zaten cevabı soruda vermişsin...Bu kişi sana aşık ve senin onu sevmediğini biliyor.Onun kalbinden geçen seninde onu sevmen ve seni bu yönde telkin etmek istiyor.Eğer ufak bir parça dahi olsa sevgin yoksa bir daha onla görüşme sen onla görüştükçe, o ümitlenmeye devam edecek...

0|0
    0|0
  • seviş derim

0|0
    1|0
  • eğer kendını bu kadar secdiğine sartlandırmıssa ya cok buyuk bı ask beklıyo ya da senın davranısların , bakısların ona bunları hıssettırıyo. önce bıraz kendı davranıslarını degıstır hala devam ederse konusmayı sonra dene

0|0
    0|0
  • özel bir çabaya gerek yok bence yeri geldiğinde olgun davran ve onun her zaman aklında olduğu izlenimini ver yeter :)

0|0
    0|0
  • bişeyler yaptıkça inancı artar .eğer sen bişeyler yapmak istiyosan eleman doğru düşünüyo bence

0|0
    0|0
  • başkasıyla çık yalandan da olsa . kimsenin kalbini kırmamak için bir arkadaşınla sahte bir birliktelik yaşıyabilrsin

0|0
    0|0
  • Şizofrenik bir durum söz konusu olabilir ama hatayı kesin olarak onda aramamak lazım belki senin davranışın yanlıştır şu an ki duruma bakılırsa hata sende sevmiyorsun neden düşünüyorsun ?

0|0
    0|0
  • erkek arkdaşınla tanıştır :) bunudamı soruyon..:)

0|0
    0|0
  • ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.

0|0
    0|0
  • bunu ona açık ça söyle

0|0
    0|0
  • biliyorsa daha neyi kanıtlıyorsun?

Sude 20 yaşındasın bu arada.herkes bunu anlayabilir.

0|0
    0|0
  • cok kolay onun önunde bir cocugun dudaklarından öp

0|0
    0|0
  • beni bir kadının sevmesi bile mucize bacım

0|0
    0|0
    • bir baci demeyi kes herkese, iki nickin cok kiro... 3 üzgünüm bu resim ne beee ?

• 1- beni takip etmeyi kes bacım ;)

2- nickimden skimden kimene :)

3- benim fotom napacan ?

• düşüncelerini ona anlat işte bence

0|0
    0|0
  • saçlarını iki yanında tutup kafanı sallayarak dil filan çıkar tükür

0|0
    0|0
  • o el inicek arkadaş!

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Genelde bunun tam tersini sorarlardı :) Kanıtlamak için bakmıycaksın,umursamıycaksın anlar zaten ha eğer anlamazsa git konuş :)

0|0
    0|0
  • hiçbir şey yapmam nasılsa kendi kendine anlıcak eğer kafası az da olsa çalışıyorsa

bunu kanıtlamaya çalışmak aptalca

0|0
    0|0
  • takma rahat ol bırak düşünsün dursun senin takmadığını anlayınca oda durumu çakıcaktır ;)

0|0
    0|0
  • Sevmedıgın bır erkeği nıye umursuyorsun. Kusura bakma salakça.

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaşını sevdıgım için umutsuyorum ?

• Insan ya o da sonucta ondandır belkı!

• Kuskuun iyi bir laf etti :)

• Yalan söylemeden gerçeği söyle kurtul

0|0
    0|0
  • sandığa kadar .

0|1
    0|0
  • Ortak arkdş yoksa sorunda yok takıl kafana göre şeker

0|0
    0|0
  • ya bırak ne düşünürse düşünsün