Moda olarak eşarp kullanımı

link türban olarak değil de bir aksesuar olarak kullanılan çoğunlukla Hollywood yıldızlarının kullanmış olduğu ve dikkatimi çeken petek dinçözün git işine adlı klibinin ilk dakikalerında yer alan eşarp türleri hakkında ne düşünüyorsunuz. ben çok güzel ve kadınsı. Şu an kullanılsa nasıl bir görünüm yaratır acaba?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Hhahaha erkeklerin çoğu bunu türbanla karıştırmış :D Sorunun cevabı ortada aslında , bir soru sordun aksesuar amaçlı kullanacağım demene rağmen türbanın örtünme şekillerini link olarak atmışlar :D Yani Türkiye'de bu olacak iş değil , ama ben de çok beğenmişimdir hep . Çok nostaljik hoşuma gidiyor açıkcası :)

1|0
    0|0
    • ya seni şuanda alnından öpmek istiyorum vallahi ya ben ne diyorum onlar ne diyor:D ay canımsın :D

• haahahah :D ayy en iyi cevap seçilmişim :* sen de canımsın :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Eşarplı kız candır. Yok böyle güzel bir aksesuar ya...

Ayrıca; Kur'an da bahsedilen "baş örtüsü" tamamen eşarptır. Bayanın "köle" olmadığını belirtmek için kullanılırdı o dönemlerde arabistanda... "Saçı örtme" diye bir gelenek dinimizde yoktur. Olsa zaten adı arapça olurdu, Fransızca Türban değil...

Yani eşarp takan kız direk +2 puan daha güzel gelir gözüme.

1|0
    1|0
    • anladım ama ben kapanmaktan bahsetmiyorum arada sırada moda açısından takmaktan

• esarp turban ne ad verirsen ver islam dinimizde kadinlar icin sarttir. bilip bilmeden uydurma yapma geriden beyinli sey seni.

• Ben Kur'an'ı 10 kere baştan aşağı yavaş yavaş, anlaya anlaya okudum. İlk emir "oku" dur.

Sen islam dinimizde bunun şart olduğunu söylüyorsun demek. Kur'an'ı kaç kere okudun?

Geriden beyinli falan diyerek hakaret etmek kolay. Sağdan soldan duyduğunu din zannetmek de kolay. Sıkıysa aç güzel güzel oku bizim gibi. Az bilgilen. Fikrin olmadan önce bilgin olsun... Bu da sana kapak olsun :*

• hoş değil bana göre ama ben link bu tarz olanlar hoşam gidiyor doğrusu link

0|0
    0|0
  • Birşeyin tanımını okuyor gibi hissettim

0|0
    0|0
  • bazı kızlarvar kapandıgında melek gibi oluyor acıken o kadar guzel deıller o yuzden dini bir imge olarak görmeden kapalılar daha güzeller bence

1|0
    1|0
    • yahu askılı giyip takıcam ben eşarbı :D kapanmak için takmcam ki hem saçlarda gözkç.ek :D

• o zaman sana link yazın esarp takan kasar kezban ol hadı eyw

• mal ya bu :D

• hmm kafa çektiren bir soru daha... moda olarak düşünüyorsun olabilir yani ama ben öyle düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • yorumsuz :)

0|0
    0|0
  • ufaktan alışmış olursun:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bandaj seklinde olan turbanlar guzel digerleri kadinsi eski moda eski moda simdide kullaniliyor ama onu gunluk kullanan göremedeim genuz

0|0
    0|0
    • moda dergileri ve çekimlerinde olur herhalde :D bir kaç ünlü taksın bak nasıl oluyor herkesde:D

• daha cok ilginc modelde sapka kullaniliyorlar

• link

twilight'dan bir sahne Alice adlı karakterde ilk gördüğümde bu eşarp çok hoşuma gitmişti çok da özenmiştim kullanmak için -tabi kullanamadım böyle- ama çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim :)

0|0
    0|0
    • aynen bende bu tarz olanından bahsediyorum :D

• :) evet çok güzel ama alttaki üyenin dediği gibi bizim insanımız başını kapadın da tam yapamadın sanar eleştirir, öyle bir çevrede olmadıkça kullanılabilir ama çok güzel bence :))

• Su an esarp belli kesimler tarafindan "sahiplenildigi" icin zor bence.

Koleksiyonum var. İpek esarp, sal vs. İstedigim gibi baglayamiyorum artik maalesef.

0|0
    0|0
    • Sumerlerde ( bagdattan, basra korfezine kadar olan bolgede ) basini sadece tanrica inanna'nin fahiseleri orterdi. Kaynak sumerolog muazzez ilmiye cig. ( seyimin efendisi degil. )

Bu durum cok mu tinimda degil.

• sevmem ya kapan ya açıl bunun ortası olamaz

0|0
    0|0
  • Bana hep tuhaf gelmiştir

0|0
    0|0
  • kötü bence saçlar açıkken daha güzel.

0|0
    0|0
  • tatlı duruyor ama hakaret gibi hissediyorum

0|0
    0|0
  • Sonrada ben kapalıyım elhamdülillah müslümanım diyin .

0|0
    1|0
  • Türkiyede bu abes durur. Kapalımısın açıkmısın belli olmaz, arada derede kalırsın.

0|0
    0|0
    • bende dini ve siyasi açıdan değil stil açısından kullanıcam diyorum. hem başımı tamamen örtmcem ki önden ve arkadan saçlar gözükecek bir nevi saç bandının biraz daha büyüğü

• dışarda yapmamda fotolarda nasıl durur sence

• siyah beyazda yaparsan nostaljik durur

Yükleniyor...