Sizce de cinler olabilir mi?

Bu gece dışarıdaydık arkadaşlarla bir mekana gittik işte oturuyoruz konu cinlerden açıldı neyse baya bir konuştuk bunlardan daha sonra dilarayla lavaboya gittik makyaj tazelemeye cinlerden açıldı gene konu ben eve gidince uyuyamam dedi dilara . Hemen ardından fotoselli peçeteler olur ya elinizi sensöre getirdiğinizde havlu peçete çıkar kendi kendine bu çalıştı 3-5 parça havlu peçete çıktı ama yanımızda değildi kapının yanındaydı ben o anki sinirle cinlere sövdüm onların yaptığını düşünüyorum olabilir miiiiii ?

0|0
8|37

En İyi Erkek Görüşü

• Ey benim aklını cin çarpan Bağdatlı kardeşim;

Demek öyle... Cinlere sövdün..

Cinler olabilir mi diyor, tabi var. Kainatta tek insan mı var sanıyorsun..

Yalnız senin bakışların bile cin la

Cin senin yanına gelse, şerefime senden tırsar

Hayvan parçalamış sansar gibi poz vermişsin, cine de öyle poz ver

4|0
    1|2
    • Hayvan parçalamış sansar gibi poz mu vermişim ? :/ ne alak be

• Yani çok tok bakıyorsun

Böyle karnını afiyetle doyormuş sansarın bakışları gibi.. Korktum

• Ya niye herkes gözlerimden korkuyor yılan diyorlar :(

Erkekler Ne Diyor 36

• Fotoselli peçeteee...

Onların tetiklenmesi için statik elektrik bile yeterli olur. Sonuçta sensörleri dijital değil, analog diye biliyorum. Yani durduk yerde de yapabilirler bunu. Sıra dışı bir olay değil...

Ben elektronik devreler ile uğraşırım. Pilsiz, bir devrede, güç verilmediği halde led ampülün uzun uzun yandığını gördüm ben. Pis bir olay. Meğer data hattından güç çekiyormuş. Algılayana kadar ne yusuflamıştım ya...

Cinlere gelince. Onlar peçete kullanmazlar diye düşünüyorum. N'apacak elini mi silecek? Allah allah :) Bu sadece az önce cinlerden bahsetmiş olduğun için bilinç altının sana oynadığı bir oyun. Sıradan bir olayı doğa üstü gibi algılatıyor sana.

0|0
    0|0
    • Peçete kullanacaklarından değil :D korkutmak istemelerinden dolayı yapmış olabilirler diye düşündüm:) ayrıntılı olarak verdiğin bilgi için sağol;)

• Yallah Cinler Yallah Kış Kış Cinler Kış Kış.

1|1
    0|0
  • Bilimsel açıklaması olmayan hiçbir şey gerçek olamaz. Hurafelerle kafalarımızı doldurmayalım lütfen Bilim şu noktada her şeyin gerçek belirleyicisidir.

0|0
    0|0
  • Ben Müslümanım. Ancak rasyonel bir insanım da. Cinlerin varlığına inanıyorum. Ancak onların evreni ile bizim evrenimizin farklı olduğuna da inanıyorum. Yani ne hiçbir insan bir cinle muhatap olabilir, ne de hiçbir cin bir insana musallat. Aranızdan birileri çıkacak elbet, Hz.Süleyman'ın tahtını getirmişler falan filan. Onlara binayen "Adam peygamber aga bırak da o kadar mucizesi olsun.". Yani kafana takma hafız hiç birşey olmaz.

0|1
    0|0
  • Fotoselli makineler bir çok sebepten çalışa bilirler, cinlerden şüphelenmek en son akla gelecek şey olmalı. Ama bunun yanında çevremizde göremediğimiz ama bizi gözlemleyen bir çok varlığın olduğu doğrudur, bunlar cin midir, uzaylı mıdır, nedir bilmiyorum ama varlar buna eminim

0|0
    0|0
    • O konuyu konuştuğumuz için aklıma onlar geldi

• kabul etmen lazım

• Tammadır

• Muslumanlar bilir zaten oldugunu cunku kuran'da gecer. isimlerini fazla zikretmemek lazim musallat olabiliyorlar. Oyuncu olanlari varmis, deniyor ki ufo vs olaylarida onlarin isi.cunku insanlarin meraklarini bildikleri icin dikkat cekip eglenmek icin yapiyorlarmis.gercekligini bilemem tabi

0|0
    0|0
  • Cinlerden bahsettiğiniz zaman konuşmanızı davet olarak algılarlar ve yanınıza gelebilirler.istedikleri kişinin kılığında görünebilirler,istedikleri sesi taklit edebilirler.havanın geçebildiği heryerden geçebilirler.yedi saniyede dünyayı turlayabilirler.insanlara musallat olup istediklerini yaptırabilir ve hatta yapabilirler,dahada ileriye gidip öldürebilirler.fakat cinlerin musallat olanları kâfir olanlarıdır.müslüman olanları kelebek gibi zararsızdır.bu yazııyı yazarken yanımda kıpkırmızı ışık yandı söndü.cinlerden bahsetmeseniz iyi olur...

0|0
    1|0
    • Ayrıca belirteyim elektronik cihazlara hükmedebilirker...

• Çok sağol:)

• Sende sağol:)

• Müslümanlar, Museviler, Hristiyanlar inanmak zorunda çünkü kutsal kitaplarda geçiyor.Ayrıca bir çok inanç sisteminde de var mesela Kök Tengi inancında.

0|0
    0|0
  • Kuranı Kerimde cinlerden bir topluluğun olduğu bildirilir,ama onlar bizim görüş algımız dışındadırlar.nasılki akıl herşeyi anlayamazsa.gözde bazı şeyleri göremez.görmemek olmamaya delil değildir.cinlerle uğraşmayınız.hani cin çarptı tabiri varya.Allah korusun çarptımı fena çarparlar.tadıdığım insanlar arasında cinlerin pençesinden uzun yıllar kurtulamamış örnekler var.en iyisimi fazla kurcalamayın.

0|0
    0|0
  • He yav he. İnsanın canı sıkılmasın.

0|0
    0|1
  • 1 duble daha iç bakalım bu sefer kaç peçete çıkacak?

0|1
    0|0
    • Hahahahah :D

• :))

• Türk kızları çok rerörerö. (yiğit özgür)

• olabilir.duyduguma göre fotoselli paçeteliklere zaafları varmış.ya ınanır mısın bazen burda kimin sordugu belli olmayan garip sorular soruluyo bende onlardan suphelenıyorum :D hay Allah akıl fıkır versın :)

0|0
    0|0
    • Ya o an insan öyle düşünüyor

• bence korkma sadece inan dua et :) Sonrası ALLAH'a emanet zaten öyle zevkine gelmiyorlar yüce ALLAH'tan izin alıpta geliyorlar.

0|0
    0|0
  • Cin mi? Bilmem ama, farklı şeylerle karşılaştım. Sadece ben değil, aile bireyleride. Çok kurcalama böyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • hayret eti cin esprisini yapan olmamis gözüm aradi durdu :(

0|0
    0|0
  • Sus kız gece gece uyuyamam valla

0|0
    0|0
  • Sen gerçek hayatımızda olan 2 ayaklı cinlerden kork esas onlar daha tehlikeli :))

0|0
    0|0
    • Öyle ama ..

• Takılma fazla bu olaylara boşu boşuna kendi aklını bulandırır, takıntı haline getirirsin sonra düşünmemeye çalış böyle 3 harflileri emin ol kafand daha rahat olacak düşünmeyi bıraktığın an onları :)

• Aynen yaa fazla düşünüyorum sanırım

• kendi kendiniz evhamdan başka bir şey değildir

0|0
    0|0
  • Olamaz.

0|0
    0|0
  • yorma kafanı bu evhamlarla. düşünmemeye çalış :)

0|0
    0|1
  • yapma ışte gece gece yarın sor bu soruyu haydi canım benim haydi

0|0
    0|0
  • bunların tecavüz edenleri de varmış

1|0
    0|0
  • Gözünün görmediğine inanmam diyenlerden misin?

0|0
    0|0
    • Hayır

• O zaman neden uğraşıyorsun böyle şeylerle? Tamam, kolay kolay bir sorun yaşamazsın ama neden durduk yere başına iş almaya çalışıyorsun?

• Ya konu açıldı

• Bu konuları çok konuşmamak gerekir. Konuştuğunuz veya üzerinde durduğunuz zaman gelebilirler.

0|0
    0|0
  • Cinler var tabi seninki bir korku.

0|0
    0|0
  • Cin gibi kadınlar gördüm, zaten hiç yoktular...

0|0
    0|0
  • bu akşam birşeylermi iştiniz siz ?

0|0
    0|0
    • 5 tane shot yaptım :DD

• Niye karşılaşmadık? Ben senin şahsına karşı saygısız bir kelime kullanmadım tanımadığım bir insana kullanacak kadar zavallı değilim ama sende aynı şeyi göremedim ..

• kızm git bir şurdan ya git yat ya terbiye dersi veremeyecem sana tam sen haklısın

• Ya onlari nie merak ediyosunuz caninizami susadiniz siz size orda oldunu ispatlamis isde

0|0
    0|0
  • İmkansız :D

0|0
    0|0
  • Cin'mi tövbestağfurullah düşünme öyle şeyleri git yat günah takarlar sana.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 8

• Onlarla uğraşmamalısınız. Onlar insanlardan çok aciz varlıklar. Onların bizlere yapabileceği birşey yok taki bizler onların sınırlarından içeriye girene kadar.. Onlar insanlardan çekiniyorlar fakat insanlar onlarla uğraşmaya başladığı vakit musallat oluyorlar ve kurtulabilenin vay haline.

O yüzden siz onlarla uğraşmadığınız vakit onlar size karışmaz, bulaşmaz. Konusunu bile açmamalısınız..

0|0
    0|0
  • Ya ürperdim he gece gece ne bu

0|0
    0|0
  • Saçmalama .

0|0
    0|0
  • cok korktum ya tekim bide dua et tövbe de allah seni :((

0|0
    0|0
    • Ya Allah büyük defolun gidin dedim ama korkmadım değil

• Evde camasir makinesi arizalansa cinden, periden bileceksiniz.

Vay arkadas.

Her arizada imami cagirin madem okuyup, uflesin gecer.

0|0
    0|0
  • Kuranı kerimde var olduğu geçer ve gerçek hayatta çarpılan çoktur

0|0
    1|0
    • Doğrudur

• Kendilerinden bahsedildiği zaman ortamda toplanırlar sana tavsiyem dalgaya alınacak bir konu değil

• Senin yüzünden uyuyamıycam şimdi

0|0
    0|0
  • tövbe de kız herşey olabilir şimdi bu durumun kesinliğini hiç birimiz bilemeyiz

0|0
    0|0
    • Tövbe tövbe tövbe tövbe ama beni görmen lazım sizin ağzınıza sıçarım . Allah büyük, yamuklar sizi diye söylendim :D

Yükleniyor...