Dün işe başladım, bugün bıraktım?sizce hatamı?

5 yıldız bir otelde stajer misafir ilişkileri olarak başladım.ama bana cok soğuk davrandı herkes.ilk defa calışıyorum baya zorlandım.ayakıslerı yaptırmaktan zıyade ayakta kadının basında bekledim otur bile demedi.fotokopiye teker teker yolluyo toptan yollamak yerine.p herşey yasak filan.bişeyde öğretmıyo.neymiş kendim istekli olaymışım.iide bişy blmıorum nası yapcam ki.daha kolay bir departman bulalım sana dediler,olmadı yolladılar kısaca.bende bıraktım.torpille girmiştim yalan yok.neden böyle yaptılar anlamadım? ve hatamı ettım?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Torpil eden kisiye de giciktirlar onlar acisi senden cikmis:-)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hata yapmışsın dert etmeyin, bir daha ki sefere de sizi bezdirmeye çalışanlar olacağını bilin ve kendiniz istemediğiniz sürece vazgeçmeyin.

1|0
    0|0
    • evet kesin olucakmış.çok teşekkürler

• hayır be ne hatası ben de yasadım onu

gecen gun tanınan restaurantların birinde kasa görevlisi olarak ise basladım maaşı iyiydi ama hep getir götür yap deponun yerini ezberle arada müşterilere bak camları sil hesapları al 10 kişinin yapacağı ben niye yapıyorum durumum da iyi daha okul da bitmedi o zaman niye çalışıyorum ddim gel buraya müdür ben çıkıyorum çalıştığım kadar maaş ver sonra ateş!

0|0
    0|0
    • :)) gecen hafta gtseydım rahat rahat anlatcakmış,bu hafta kalabalıkmış ilgılenemıyomuş..50 kere söledim finallerim vardı gelemedım dıye.ıkı dk dınleneyım dye masasına oturdum.oturmakla olmuo pc karıstır braz dedi.ee bende çekindim bişey silnir filan ustume kalır ellemedım.kurcalamak istemedım dedim.bu benım sahsi bilgisayarm deıl dedi..

• çalış çalış

0|0
    0|0
  • durmadan yaptıgın işi sorgularsan birgun ayakta kalmana gerek kalmaz

ama madem ilk işin söyle söyleyeyim girecegin butun işlerin ilk gunu ilk haftası ya da ilk ayı böyle olacaktır

bunu sen ayarlayacaksın

0|0
    0|0
    • zaten 1 ay filan

• yarın daha küçük bir otele bakıcam.umarım aynı sorunları yaşamam.kolay adapte olan biri değilim.cabuk sıkılıyorum alınıyorum üzülüyorum.off...:(

• alınma ve uzulme bölümü olarakta staj görmelisin bence

hep birileri seni üzmek için beklicek cunki

• İsde.adami böle sinir ederler ben bide cabuk sinirlenen birisiyim laf yemeyi hic sewmiyorum napcam bilmiyorum ilerde en iyisi kendim is kurmak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hoş geldin camiaya..

Ama erken pes etmişsin, hata etmişsin.

Turizmde her zaman beterin beteri vardır.

0|0
    0|0
  • kimse sana tutup aa gel sana iş öğreteyim demez evet haklı sen cazgır olacaksın birşeyler öğrenmek için çabalamalısın

0|0
    0|0
    • aslnda evet bnde pek cabalamadm ama cokta soguktular yani.gunaydın demekten aciz o derecee.garipsedim cok:(

• ee bir yerde çalışıp para kazanmak kolay değil

• para vermıyolarki.staj bu bedava.

• yeni olduğun çok belli ezdirmiyeceksin kendini mesafeni bilerek lafını söyle

0|0
    0|0
    • ne gibi?.s cevap versem olmaz saygısız derleer.

• benim işim bunlar değil eğitim için burda olduğunu hatırlatıcaksın yoksa çok kullanılırsın öyle çay getir götür bile derler sakın yapma o senin görevin değil bu şekilde söyle bu benim görevim değil bunun için burda değilim diceksin eğer eğitim vermiyecekseniz ben gerekli kişilerle bunu konuşurum de

• tamamçbugün başka otele gidicem.eger olursa ve cay may getır gotur derlerse oyle dicem maymun gözünü actı.2 gunde olsa sütten agzım yandı,öğrendim neyin noldugnu.

• ne bekliyordun merak ettim?

bu kafayla 1 günlük işler listesi yaparsın peşinen söylemek isterim

0|0
    0|0
    • evet biraz dayanıklı olmam lazım.ilk kez çalışıyorum.normaldirde.biraz çekingenlikte oluyo tabi.

• potansiyel kocan zenginse sorun olacağını sanmam

• En iyisini yapmışsın. Ben de dayanamam böyle şeylere.

0|0
    1|0
Yükleniyor...