Kapat

Kadıköy'de, Gökhan Gönül'ün bu şekilde protesto edilmesini nasıl karşılıyorsunuz?

Kadıköy'de, Gökhan Gönül'ün bu şekilde protesto edilmesini nasıl karşılıyorsunuz?

İyi haftasonları arkadaşlar. Bugün derbi günü.
Fenerbahçe, Kadıköy'de Beşiktaş'ı ağırlayacak.
Olay adam Gökhan Gönül'de kadroya alındı ve Kadıköy'e gelecek futbolcular arasında.

Fenerbahçe taraftarı da, para için takımını satan Gökhan Gönül için şahane bir protesto hazırlamış.. Bana sorarsanız hak ediyor. .

Ama babama sorsanız, "Aziz Yıldırım vb.." diye başlıyor. "O adam bu takımın kaptanıydı" diyor. .

Fenerbahçeliler ikiye bölünmüş durumda galiba😂
Siz ne düşünüyorsunuz?

Gönlüm, Fenerbahçe'den yana..

Kavgasız, gürültüsüz, dostluk kazansın. .

• Hak etti.. Az bile yapıyorlar.
    24%(6)30%(27)Oy Ver33%(21)
  • Sonuçta FB'ye 10 yıl emek vermiş futbolcudur. Yapılmaması lazım.
    48%(12)52%(46)Oy Ver53%(34)
  • Tarafsızım. Konu hakkında bilgim yok..
    28%(7)18%(16)Oy Ver14%(9)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Fenerbahçe'den daha az kazanıyor diyenler. .

m.fanatik.com.tr/.../besiktas-tan-gokhan-gonul-e-servet-1240989

Kazanmıyor. Yıllık ücret öyle görünebilir ama maç başı ve primleriyle daha fazla ücrete denk geliyor.

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Gökhan Gönül zaten beşiktaşlı Bjk takımında oynamak hep aklında vardı. Bu da doğal adam bir takımda 10yıl oynadı başka takımda oynayamaz diye bişey yok. Ama Gökhan gönül zaten sürekli sakatlanıyor, sözleşmesi bitti ve FBden eskisi kadar para alsa bile imza parası alamayacağını biliyordu. Aziz Yıldırımın da önceden kendisine sözleşmen bitmeden imzala diye yalvarmayıp sene sonu bakarız demesi hepsi biaraya gelince lig bitmeden BJK takımıyla protokol imzaladı. Hatta BJK başkanı ya da yöneticisi bir oyuncuyla sözleşme imzaladık imza kasada demişti. Bu Gökhandı çünkü bjkın sağ bek sıkıntısı olmasına rağmen hiç sağ bek aramadı.
    Gökhan imzaladı ama sonra kafası tekrar karıştı yeniden fb ile görüşmek istedi busefer fb kabul etmeyip gökhanı medyada sıkıştırınca Gökhan busefer FBden aldığım paranın daha azına bjka imza atacağım dedi öylede yaptı. Ama imza parasını işin içine katmıyor. Çok iyi imza parası aldı FB ona okadar imza parası kesinlikle vermeyecekti sadece 1.750alıyorsa 2verirdi belki. Bu durumda FBden daha az paraya Bjka imza atmış olmuyor.
    Başında oyun oynamayıp Bjk gitseydi bişey denmemeliydi ama şimdi durum farklı. Protesto doğal

1|0
    0|0
    • Katılıyorum 👏👏

• Ülkemizin bu zor günlerinde bir bavul dolusu doları şükrü saraçoğlu önünde bozdurup TLye çeviren girişimci vatandaşımızı tebrik ediyor 👏👏Gökhan gönül dolarların destesi TL 😂😂 http://i.hizliresim.com/X9oEZ0.jpg

En İyi Kız Görüşü

• Çok yakışmış cidden. Dün bizzat gördüm bugün maça gidecek arkadaşlarımın elinde. Efsane olmuş. Gram üzülmüyorum daha fazlasını hakediyor. Son ana kadar hep inkar etti. Biz konduramadık en çok buna üzüldük zaten. Efsane olmak yerine gazoz olmayı seçti.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Bence parayı bahane ediyorlar, asıl sıkıntı karakter meselesi diye düşünüyorum.
    Bakın paylaşacağım videoda söylemiş oldukları ve daha sonra yaptığı hareketler birbirine zıt.
    Biz taraftar olarak ondan bu tip sözler sarfetmesini beklemiyoruz ki!
    Ama onlar bu hususu farklı algılıyorlar.
    Taraftar GG'ü bağrına basmıştı, yaptığı bu davranış çok üzdü
    Dolayısıyla her ne kadar bu tepkiyi hoş karşılamasakta bu saatten sonra bunu engelleyemeyiz diye düşünüyorum.
    Ve futbolcuların kendilerini ait hissetmedkleri takım lehine aşırı sahiplenme içgüdüsüyle sözler kullanmasına karşıyım.
    Daha sonra yazdıklarını silmeleri vs. bunlar o yaşta olan adamlar için olacak iş değil.
    https://www.youtube.com/watch?v=7vL4-sO24O0

1|0
    0|2
    • Aynen öyle. . Bunlardan sonra yapılan karaktersizlikten başka bir şey olmuyor. .

• Yani taraftar haklı olmayabilir; lakin biz Türk'üz duygularımız değerlidir, bunu göz ardı etmek kolay mı?

• Aziz Yıldırım kendi taraftarına pavali köpekler dediği an statta bulunanlar da protesto edecek mi :)
    Hayat fenerlilerin gökhana dolarcı algısi yapması kadar sacma. Ismail bizde aldigin paranin 3 katıni alıyor, Gökhana fener 2.2 milyon teklif etti biz 1.7 teklif ettik. Ve kendi yöneticileride bunu söyledi, Gökhanın para yüzünden gitmedigini söyledi. Gökhana Paracı algısi yapanlar basiretsizdir. Cünkü ismaile bakmıyorlar. KOMIKsiniz gercekten. İmza parasını fenere imza atsa da alırdı + menajeri yani Beşiktaş a özel değil

0|1
    0|2
  • Diyelimki gökhan para için takım değiştirdi şerefsiz peki ismail nolacak fb lilerin anlayışına göre ismailde şerefsiz. Alçaklığın lüzumu yok şerefsizse ikiside şerefsiz birine söv diğerine sahip çık onlarda şerefsiz

1|2
    0|0
  • Az bile. Zaten milli takımda bir halt edemeyip o kadar prim alıpta az diyen futbolculardan ne beklenir.
    Volkan Demirel, Emre Belözoğlu varken prim kavgaları olmuyordu. Ah ah nerede o Serhat Akınlar, Ümit Özatlar, Hamiler, Alpaylar, İlhanlar ve diğerleri. Eskiden milli forma namus için giyilirdi şimdi para için giyiliyor.

1|0
    1|2
  • Bir fenerbahceli olarak yaziyorum

Yillardir gokhan gonulun nasil hirsla oynadigini izliyoruz parayi bahane edecek olan yillar once yapardi bunu fenerbahcenin en sevilen futbolcularindan biri oldu benim uzuldugum besiktasa gitmesi fakat duygusal baktigim icin boyle yoksa derdinin para oldugunu dusunmuyorum

1|2
    0|0
  • Tüm benliğinde fenerbahçeyi taşımış bir futbolcu , bırak bedava oynamayı , top toplayıcılığı bile yapar da yinede ezeli rakibine gitmezdi...

1|0
    0|0
  • Bu iş paraya bakar kimse kızmasın bu tüm futbolcular için geçerli Gökhan gönül Caner Erkin çok kaliteli oyunculardır haklarını yemek gerekmez

1|2
    0|0
  • kaptanları..
    yapılmaması lazım..

1|2
    0|0
  • Gsliyim beni ilgilendirmez ama para için 10 yil herhalde mücadele ettiğin takımı para için satiyorsan ayıptır derim ama futbol profesyonel oyundur adamlar sanki babasının hayrına mi oynuyor parayı kim verirse kariyeri için neresi iyise orayı seçer harbi merak ediyorum şu para atma olayını bjklilerde ismael e atar herhalde a

1|0
    0|1
  • Fenerbahçe'de kazandığından daha az kazanıyor Beşiktaş'ta yani olay para olayı değil tavır olayı diye adam defalarca kez söyledi. Gel gelelim doğuştan Beşiktaşlı birinin Beşiktaş'ta oynamak istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Fenerbahçe'de oynarken saklamak zorunda olduğu kartal dövmesini şimdi rahatça sergileyebiliyor. Bu tarz olaylara bu kadar takılmamak gerek. Para olayı peşindeysen Tümer Metin diyim veya daha yakın örneği İsmail Köybaşı. İstenen parayla verilen para arasında ufak bir fark kaldığında Fenerbahçe o parayı verince koşa koşa gitti İsmail. Üstelik "İsmail Köybaşı, Fener'e koy başı ooo" tezahüratı yaptığı videolar hala hafızalarda dururken.

0|0
    0|0
  • 2013 2014 Fenerbahçe şampiyonluk maci sonrasi yaptigi aciklamalari izleyin boylesi konusup gitmesi esas mesele. para degil olay para profesyonelliktir

1|0
    0|0
  • Gökhan bitti zaten daha oynayamaz. Ne bok yerse yesin

2|0
    0|2
  • Zenginin parası züğürtün çenesini yorar. Bize ne. Bu bir meslek. Para kimdeyse adam orada oynar.

1|0
    0|0
  • Adam bizde fenerden az kazanıyor. Neyin kafası bu? Kaç kere de özür dileyip dönmek istemişti sanki biz Fenerin Mehmet Topuzu çaldığı gibi çalmışız G. Gönülü

1|0
    0|0
  • adam fenerbahçenin teklif ettiği rakamın 500 bin euro altına oynuyor hala para muhabbeti yapılıyor, adam huzursuzluktan kaçtı azize atın tüm suçu

( fenerhabçeli olsam 90 dakika gökhan gönüle tezahürat yapıp aziz yıldırıma söverdim, iyi ki beşiktaşlıyım haksızlığa gelemiyoruk ve ezilenin yanındayım )

0|1
    0|2
  • Gitmesinin para olduğunu düşünmüyorum

1|1
    0|0
  • saçma sapan konuşmayın ya adam bjk de daha az para alıyor

1|2
    1|2
  • Bnce kendi kaybetti hiç görmezden gelinmeli

1|0
    0|0
  • Para muhabbeti olsa Beşiktaş'ta işi olmaz Fiko cok cimri :) Fenerbahçeliyim tamamen aziz yildirimin hatası. Her sene aynı şey, sözleşme süresi biten oyuncuların kapıda bekleyeceğini sanıyor. Kaç oyuncu kaybettik onun yüzünden.

1|2
    0|1
    • rakibin bile böyle akıllısını versin allah, gerçeği gören bir rakip, yorum için teşekkürler kardeşim

• Para atacak taraftarlara başkanlarının paralı köpekler demeside ayrı bir ironi :DASDASD atın bakalım

0|0
    1|0
  • Para için gitmedi ki bu adam gönderildi zaten, tümerle karıştırmayın

0|2
    0|1
  • b şıkkı

0|0
    0|0
  • Az bile serefsize

1|0
    1|4
  • bunun yapılacağına inanmıyorum

0|0
    0|0
  • A dedim

0|0
    0|0
  • Yiyide Gokhan para için secmediki besiktası )) hatta daha az paraya oynuyor

0|2
    0|1
  • Bir zamanlar Azizeninde dediği gibi; Pavalı köpeklev.

0|1
    0|0
  • Keyifleri bilir. Adam Besiktasta Fenerbahceden aldigindan daha az para aliyor.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Yapılmaması gerek.

1|0
    0|0
  • Sizin vefa şekliniz bu.. kaliteniz bu kadar..

0|1
    1|0
  • Bu profesyonel futbolcu. Sende 9 yıl oynamış formanda ter akıtmış, şampiyonluğunda katkısı var. Başka takıma gitti diye taş atmak her top ayağına geldiğinde yuhalamak neden. Çirkef bir seyirci, holigan bu seyirci hakeme de ne biçim küfür ettiler

0|1
    0|0
Yükleniyor...