Kapat

Sporun fazlası zarar mı?

Haftada 5 gün fitness yapıyorum ağırlık çalışması olarak. Beslenmeme dikkat ediyorum sizce fazla mı ideal miSporun fazlası zarar mı?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• bölgesel çalışıyorsan sorun olmaz

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben 6 gün yapıyorum. Fazlası günle değil senin büntenin taşıyabileceği ağırlığın ve sürenin aşılmasıyla bilinir. Bunu spor eğitmenine sormalısın.

0|1
    0|0
  • 2 gun kaslarini dinlendirmen cok iyi.. hergunyapma sporu. haftada 4 -5 kafi..

0|1
    0|0
  • Eğer düzgün besleniyorsan bir sıkıntı olmaz genede dikkatli davranmanda fayda var vücudunu çok zorlarsan sıkıntı çıkabilir..

0|1
    0|0
  • bünyeden bünyeye değişir sağlığın açısından bir zarar görmüyorsan devam edebilirsin

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• haftada 3 gün iyidir kaslarını yorarsın Her şeyin fazlası zarar incitirsin bir tarafını

0|1
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla çalıştığın bölgenin 24 saat dinlenmesi gerekiyor

0|1
    0|0
  • beslenmen iyiyse haftada 5 iyidir kardeşim. Beslenmen iyi olunca kas kasbı yaşamazsın onlar şehir efsanesi. Sen devam et kardesm :)

0|1
    0|0
  • yeteri kadar dinlenip dinlenmedigine ve antranmanini nasil gecirdigine gore degisir. ama 2 3 gun dinlenme gunu yapmak idealdir

0|1
    0|0
  • evet herşeyin fazlası zarar haftada 3 gün ideal

0|1
    0|0
  • herşeyin fazlası zarar

0|1
    0|0
  • Yapiyorm. bnde knk zarar. degil yap

0|1
    0|0
  • 5 gün zararlı olabilir

0|1
    0|0
  • devam et kadro bende baaladim cunku

0|1
    0|0
  • 5 gün ardarda değilde bir gün fitness diğer gün koşu yapabilirsin yani hergün kaslara ağırlık bindirme! başarılar

0|1
    0|0
  • ben haftada 2 gün yapıyorum 🖒

0|1
    0|0
  • haftada 5 cook kardeşim 1gun dinlen 1 gun çalış yoksa Bisey yapamazsın kaslarını eritirsin haberin olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...