Galatasaray'dan Beşiktaş'a?

Ben doğdum doğalı Galatasaray'lıydım. Son zamanlarda teknik direktörler + oyuncular + yönetim yani takımdan tamamiyle soğudum. Ruhsuz oyunlar enerjisiz maçlar. Gram zevk almıyorum izlerken. Yine son zamanlarda Beşiktaş'a özel olarak duyduğum bir ilgi ve güzel hisler var. Maçlarını seyrederken inanılmaz derecede keyif alıp heyecanlanıyorum. Sanırım artık Beşiktaşlıyım. Bundan da utanılacak sıkılacak bir durum göremiyorum ben ama siz ne dersiniz? :))

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende galatasaraydan besiktasa gectim kesinlikle pisman olmazsin besiktasin taraftarlari carsi grubu herşeyi mükemmel kanser ediyor bazen sadece o kadar

1|3
    0|0
  • valla takım değiştirmek bana göre din değiştirmek gibi bişey ama sen bunda utanılacak bişey yok diyorsan iyiki galatasarayı bırakmışsın

0|2
    0|0
    • Bence bu takımda ruh kalmadı artık. Bitti yani. Beşiktaş'ın maçını izlerken keyif alıyorum aksiyon heyecan var enerji var ruhsuz değil taraftarı. Galatasaray gibi çirkef ve kendi içindeki adamlarına saldırmıyorlar birbirlerini tutuyorlar her maçta takımı destekliyorlar yenilseler de gsde bu yok. Neyse teşekkür ederim ayrıca

• Bende doğduğumdan beri galatasaraylıydım ama hiçbir zaman çok fazla maç takip eden biri olmadım fakat sevgilim deli beşiktaş taraftarı resmen fanatik aşırı seviyor onun bu sevgisini görünce bende beşiktaşlı oldum

0|1
    0|1
    • Hayırlı olsun o zaman ayrıca mutluluklar :)

• Rica ederim darısı başıma diyeyim bari haha

• Hahaha evet evet seninde başına

• Besiktaşli olunmaz beşiktaşlı doğulur

1|1
    0|0
    • Ben beşiktaşlı doğmadım diye bu kadar üzerime gelme :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok doğru tespit açıkcası sen gün gelir bjkyi bırakıp fbyede geçersin iyi gününde o yüzden böyle taraftarların farklı takımlara gitmesi daha iyi bize böyleleri lazım değil zaten yani çok doğru seçim yolun açık olsun :)

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun o zaman , aramıza hoş geldin :)

En azından Beşiktaş in durumunu rakip olarak kabullenmişsin , bazıları gibi çamur atmiyorsun

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iki yıl daha böyle devam ederse herkes Beşiktaş'lı olacak galiba :))

1|2
    0|0
    • Doğru tespit 😄

• @sibeeell1903 like nerede?😤😤

• Ben takımın kazanıp kaybetmesinde değilim. Bana göre bu takımda ruh kalmadı artık. Bitti yani. Beşiktaş'ın maçını izlerken keyif alıyorum aksiyon heyecan var enerji var ruhsuz değil ayrıca taraftar coşkulu. Galatasaray gibi çirkef ve kendi içindeki adamlarına saldırmıyorlar birbirlerini tutuyorlar her maçta takımı destekliyorlar yenselerde yenilseler de ama gsde bu yok. Aile gibi sanki Beşiktaş ama gsde aynı şeyi söyleyemem

• Doğru yoldaşın kardeşim ama biz yensekte yenilsekte doğumdan ölüme kadar BEŞİKTAŞLIYIZ hayırlı olsun

1|1
    0|0
  • Renklere asigiz sahislara degil kardes.. erkek adam takim falan degismez.. forever galatasaray!

0|0
    0|0
    • Kadınlar değişir erkek adam değişmez mi kardeşim şu zihniyetten pek ümitli değilim iyi geceler

• Cocuk ruhlusun belli.. besiktasin gs in basarilarina ulasabilmesi icin bir 500 firin falan ekmek yemesi lazim.. iki gun sonra besiktas cokuse gs yine her zamanki gibi yukselise gecerse ozaman gs ye donersin merak etme ;)

• Ben yenip yenmemesinde değilim takımda ruh kalmadı. Bitti yani. Beşiktaş'ın maçını izlerken keyif alıyorum aksiyon heyecan var enerji var ruhsuz değil taraftar Galatasaray gibi çirkef ve kendi içindeki adamlarına saldırmıyor birbirlerini tutuyorlar. İki yorumumdan çocuk ruhlu olduğumu anlayacak kadar hayat tecrübesine sahip Galatasaraylı arkadaşım sağol yorumun için. Sen çok akıllı bir adama benziyorsun zaten olgun çocuk :)

• Kardes ben koyu Beşiktaş taraftariyim yattigim yorgandan carsafa yastiga kadar ictigim suyun bardagina kadar ama Beşiktaş kotu giderse Gs iyi giderse tekrar gs li mi olacaksin bence takima kotu gunde sahip cikmak lazim

1|0
    0|0
    • Tabiki de hayır. Ben takımın kazanıp kaybetmesinde değilim ki. Bana göre bu takımda ruh kalmadı artık. Bitti yani. Beşiktaş'ın maçını izlerken keyif alıyorum aksiyon heyecan var enerji var ruhsuz değil ayrıca taraftar coşkulu. Galatasaray gibi çirkef ve kendi içindeki adamlarına saldırmıyorlar birbirlerini tutuyorlar her maçta takımı destekliyorlar yenselerde yenilseler de ama gsde bu yok. Aile gibi sanki Beşiktaş ama gsde aynı şeyi söyleyemem

• Aramiza hosgeldin o zaman dostum 😌

• Eyvallah dostum hoş buldum:)

• Doğru yolu bulmuşsun ama takım tutmak başarı ve iyi oyun beklemek değil. Beşiktaş kötüde olsa başkan kötüde olsa takım 8 de yese biz armanın siyahın beyazın peşindeyiz kanser olmayı göze aldık iyi günde kötü günde dedik

0|0
    0|0
    • Kardeşim taraftar da çirkef oyuncular da çirkef oynarken hareketlerine bakıyorum futbolcuların yani tam çingenelik görüyoruz sonuçta cidden fena soğudum arma falan eyvallahta insanız yani bizde bize en yakın olanı seçmiyor muyuz hep

• Ne güzel o zaman hacı

• Aynen :(

• sen Galatasarayı yeniyor diye sevmişsin biz yenilince daha çok seviyoruz bizim aşkımız armaya skora değil :D 8taşlı seni

0|0
    0|0
  • Önemli olan doğru yolu bulman kardeşim helal olsun hoşgeldin kartalyuvasına 😂😂

0|0
    0|0
  • Galatasarayyy

0|0
    0|0
Yükleniyor...