Kapat

Kriterlere uygun olmayıp basketbolcu olma isteği? Tıkla, full oku ve deneyimli arkadaşlar gelirse hoş olabilir mi?

Türkçe'nin içine etmemek için garip bir başlık oldu ama mazur görün.
Öncelikle Ladies and Gentleman kısa boylu İverson efsanesi gibi olmak değil olay.
Sadece bir imkan tanınması ve potansiyelimi ölçmek. Her zaman bir sporcu olmak istemişimdir ama her spordan çabuk sıkılıp başarılı olduğum sporlarda sadece okul takımlarında yer alıp sonrasında bırakmak durumda kalmışımdır.
16 yaşında ergenliğe girmiş biri olarak şu an 18 yaşındayım. Keşke 15 olsaydım falan olsaydım da bir şansım olsaydı diye üzülmüyor değilim. Boyum 1.70 civarı uzunda olabilir kısa da ama tanıdık veya arkadaş varsa 1.70 az biraz uzun olabiliyorum. Ölçmedim açıkçası. Tabi herkesin de dediği boya inanmamak lazım. Takıntım boy değil ama Basketten dolayı boy oldu gibi.
Kriterlere aykırı gelen olaylar:
Kilo 90 boy ile malum zaten.
Sigara kullanıyorum eğer baskette bir yere gidipte bir tık bile ilerleme kaydedersem bırakırım o azimle.
Açıkçası 5 senedir de basketbol oynamıyorum. Ama inanılmaz sardım kendi kendime. Şu anki azmimi sahalarda daha doğrusu bir yere gidersem antemanlar da göstersem belki bir şeyler çıkar tabi ki hayaller bir yere kadar yetenek testi amaç. Basketi takip ediyordum az çok. Şimdi daha ince takip ediyorum. Zaten sporları her daim sevmişimdir takipte etmişimdir.
Boyuma kiloma göre sağlam sıçrıyorum. Küçükken de kilolu olduğum zamanlarda çok hızlı koşardım.
Zayıf olduğum zamanlarda yine hızlı koşardım. Yani serilik ve sıçrama yeteneği bende bulunuyor geliştirilir fakat.
Boy:Unkown 1.75 yoktur diye tahmin ediyorum genelde 1.70 diyorum. Belki 1.72 anca vardır.
Deneyim: 4-5 senedir oynamıyorum.
Ahanda mal bu.
Bunları toplayınca ne çıkar?
Aslında Basketbolcu olmaktan çok sorum Basketbol oynayabilmek ve nerelere gidebilirim bir şeyler öğrenmek için. Point Guard için dehamı uygun buluyorum kendimce.
1.60'lık Tyrone Bogues veya Calvin Murphy gibi dayılarımız umut veriyor.

Güncellemeler:
Güncel..

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• Hem yaş geç hemde sigara ama çok istiyosan uğraş koştur içinde kalmasın

0|0
    0|0
    • Nereye gidiliyor acaba bunun için.
      Aslında az çok kendimi tanıdığım da. Sıkılacağımı biliyorum ama her seferinde bu sefer sıkılmayacağım diyorum. Belki bu sefer..

• Teşekkürler. İyi geceler diliyorum.

Yükleniyor...