Kapalıyım sporda ne tercih etmeliyim?

Arkadaşlar spora başlıcam arkadaşım bir salonda fitness antrenörü oldu onun olduğu yere gitcem omurilik sorunum ygs için zihnimi açmak ve kas yapmak için gitcem ne giymeliyim dar paça esorfman takımıyla olur mu hem rahat hem tesettüre uygun ne giyerim?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• leş gibi kokacaksin ya terledikce 😁 ama uzun body gibi seyler olabilir hafif bol penye altinada normal esofman iste

0|0
    0|0
    • Kokacağımı sanmıyorum 2 günde bir duş alıyorum ne kadar hareket etsemde duşumu gecirmediğim sürece kokmam evde de yapıyoeum zaten spor

• Ablam yok anneminde üstünde ucusan mikroplar görmediğim için sorun etmiyorum gerci makyaj malzemem yok 3 rimel 2 göz kalemi 1 bb 1 tane dudak kalemi 2 tanede ruj var tek onlarıda kullanmıyorum 😄 onlardan tiskinmiyorumda bakım ürünlerinden tiskiniyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• bol eşofman üste de bol bir tshirt uzun kollu bitti

2|0
    0|0
    • Bol giymem çok boru paca olur değişik yürüyüşüm var yürürken esofmanın pacasına takılıp düşerim kesin 😄

• Belki bol tayt alırım üstünede uzun tunik spor baktım netten simdi istediğim tarz esofmanlar var hem bol hemde rahat hafif kaygan kumas olsun birde iyi olur 👍👍

• bir de spor da çok eğilip kalkman yani halk tabiriyle domalacağın hareketler olacak bu yüzden uzun bişi alman mantıklı olur

• Başını o spor kıyafetlerini giydikten sonra kapatmanın anlamı yok. Hadislerden de gördüğüm kadarıyla kapanmak yekparedir. Yani başım kapalı g*tüm açık yok maalesef.

Spor kıyafetleride dar olduğundan onları giymenle hiçbir şey giymemen hadislere göre bir. O yüzden onların üstüne tesettür mantıksız.

Sen kendi başına spor yapmalısın. Spor salonuna gitmeden spor yapılabilir. Bunun için cdler falan var 40 dolar civarı. Ama kaliteliler. Spor salonuna ayda 50 tl ödeyeceğine bir kez 40 dolar öde ve o cdden yararlan. CD dekiler evde bulabileceğin malzemelerle nasıl spor yapacağını gösteriyor ve özel hareketler öğretiyor.

Bu cdlere Paige Hathaway'ın instagramından erişebilirsin.

Yok ben bunlarla uğraşamam dersen sporda yapma ya da tesettürü unut.

0|0
    0|0
    • Ne alaka karma olmayan salonlar var bu bir ikincisi esofman takımı buldum tesettüre uygun

• İyi o zaman sorun yok.

• aynen ben zaten 34 bedenken 38 giyiyorum hatta beni kilolu sananlar olmus kuzenime giderken komsuları yani dar giyemem zaten beni sıkar

• Bol şeyler ve uzun şeyler tabi ki. Tayt kesinlikle olmamalı. Yakışı kalmaz. Yani hem dinen hem ateistlerin gözünde dahi kötü olur. En iyisi dar olmayan cinsten eşofman takımı.

0|0
    0|0
    • Aynen zaten öyle yapcam ya da beli dar 3 4 beden bol tayt alırımbirde salon daha karmamı değil mi bilmiyorum

• evinde otur sen.

0|0
    0|0
    • Babama desene birde bunu kızın evde otursun diye kuyruğunu nerene sıkıstırır gidersin bilemem sonea

• Salonda yüz süz 😊

• selamimi gonder.

• dar paça nasıl tesettüre uygun oluyo 2-3 beden bol birşey giymen gerekiyor vucut hatlarının belli olmaması için

0|0
    0|0
    • boru paça yazacaktım ama buldum güzel ispanyollar bile var yani beni rahatsız etmeyecek tarzda

• En uygunu yine tayt ama vücudun illaki belli olacak özellikle kalçaların

0|0
    0|0
    • buldum bol esofman takımı tunikli

• Aynen tabiki en önemlisi kalben yapmak kıyafete çok da takılmamalı ama türbanlılarda artık giyinmesini çok iyi biliyorlar çok yakışıyoe eşim açık giyiniyor türbanlı olmasını isterdim türbanlıları çok

• Beğeniyorum

• ahahahhahaha. olum saçmalama olur mu öyle şey sdfgbnmöç

0|0
    0|0
  • Altlı üstlü bol esofman giy kapalisin

0|0
    0|0
  • git git sorun olmaz sonucta saglik icin

0|0
    0|0
    • Annem istiyordu doktor yüzme dedi ama ben yüzmeyi sevmiyorum ama sporda zevkli olur arkadasımda var ya 👍

• ya yuzmede cok eglencelidir dee oraya her gun her saat gidemezsin oyle bir dezavantajı var

• Yok ya sıkıcı birde yüzme ben evde sporumu yapıyorum ama kas yapamıyorum artık orda yaparım 💪

• Şalvarla git çok rahat edersin 😁

0|0
    0|0
  • Neden dar paça eşofman takımı

0|0
    0|0
  • Hem rahat hem tesetture uygun bir kiyafet yok

0|0
    0|0
    • yo ferace rahat normal yasamda sporda da buldum zaten

• maalesef varmıs arkadasımn salonu dedim ya

• İnsallah kimligini zedeleyecek bir durum olmaz Allah kolaylik versin , ben yillardir spor yapiyorum kapali kadinlara uygun yerler cok cok cok az

• ancak eşofman giyersin hakiki tesettüre uygun bir kıyafetle insanların hele ki erkeklerin olduğu yerde spor olmaz ama kötünün iyisi eşofman işte...

0|0
    0|0
    • Hakiki tesettür carsafsa o hakiki değil tercih ama buldum tunikli esofman takımı

• kadınların spor yapması şeriata göre yasak

0|0
    1|0
    • ayet at

• Az çok kızların tepkisi bellidir. Senin burada dine leke sürmeye çalışman seviyesiz bir eylemdir.
      Bunu kendine yakıştırıyorsan ahireti bırak dünya halinde bile rahat edemezsin.

• Evet sizin gibi her halta burnunu sokanlara tavrım budur herkese hakettiği gibi davranmak lazım islam hakkında fetva vermek sana düşmez.

Kızlar Ne Diyor 5

• Tabikii eşofman en uygunu senin icin. Ve örtünü ince tak mutlaka o adrenalinle cok fazla boğabilir seni. Karma Çok zorlarsa sadece kadinlarin oldugu salonlara git. Rahat edersin ✌ Ki ben karma salonlara karşıyım..

0|0
    0|0
    • Ya daha karmamı dsğil mi bilmiyorum bile sal bende zaten çok rahat sallarım var basımda yok gibi

• Decathlonun urunlerine bak birseyler bulursun belki

0|0
    0|0
  • Salonda Bayanlar Özel Seans Yokmu? Orda Spor Yap Hem Rahat Hemde Uygun

0|0
    0|0
    • Valla bilmiyorumki sormadım kankama

• Sadece bayanların oldugu yere gidersen boyle bir sorun yasamazsın

0|0
    0|0
    • Arkadasmın salonu karma imiş

• Sen niye iskoçlara takılıp seyhlere ya da ihrama takılmıyorsun? onlarda elbise giyiyor? haram değil mi erkeğin kadın kıyafeti giymesi 😄 ben hocaların içinde büyüdüm yaklasık 12 yasımdan beri yurtlarda kalıp dini eğitim alıyorum imamhatipte buna dahil git hocalara sen sor :))

• Benim seçimlerim seni ne ilgilendirir peki :D sen hangi hak, hukuk, hür iradeyle bunu yapmıyosun diye soruyosun :D hiçbişey yoksa bile amel defterimiz aynı değil benim saçım acıktır ama 5 vakit namaz kılıyodumdur ibadetlerimi yerine getiriyorumdur bir baskası tesettürlüdür dısardan cok iyi seviyede gozukur ama namazdan haberi yoktur. Yani kısaca bunun dini eğitimle onla bunla alakası hiçbirseyle alakası yok. Neyle alakası var biliyomusun? 1- Ruhunu tesettürlüceksin herseyden once 2- Nefsini körerteceksin 3- Allah'tan korkacaksın. Bunun sadece bu 3üyle alakası var. Sen madem onca eğitim gördün yollardan geçtin bu soruyu sormandaki amac ne? Hanım ablaların var camide imamın karısı var git ona sor :) Ben yeterince biliyorum ki nefs celbetme haram gozlerini ustune cekme diye sana bayan yerine git diyorum. Sadece yaptıgın seyin tövbesinden cok azabını hatırla :)

• Sitelerde var uygun kıyagetler

0|0
    0|0
Yükleniyor...