Hangi dövüş sanatı bana uygun?

Arkdaşalar ben dövüş sanatına gitmek istiyorum box türü ama burnuma zarar gelnmiycek şekilde bişey olsun bune uygun bir dövüş sanatı var mıkicbox,muay thai,box,vs vs

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• kickbox

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ama bu sporlarda burnuna zarar gelebilir müsabakalarda falan. taekwondo da olmayabilir yüze vurulmadığı için. benim kick boks hoşuma gidiyor daha çok ikisini de yaptım ben zaten bu tür sporlar baya hırpalıyor insanı :)

0|1
    0|0
  • kick box muay thai gibi sporlarda yüze direk yumruk var ashihara karate, kyokushin karate, wushu sanda, hapkido, judo olabilir :)

0|0
    0|0
  • Judo.

0|0
    0|0
  • burnuna zarar gelmiyecekse hiç biri

0|0
    0|0
  • muay thai'den zarar gelmeyecekse ona git :D

0|0
    0|0
  • karete yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• burun için maske takarsın sorun olmaz

0|1
    0|0
  • Öncelikle şunu söylemek isterim , kızlar için uygun bir spo değildir ama acıyı seven bir kız isen ve maçlara çıkak gibi bir derdin yok ise yap derim muay thai sert ve ağır bir spordur.Genelde zayıfların yaptığıı bir spordur onun için taylandlı dövüşçüleri gördüğünde ''bu ne be zap zayıf çita gibi herifler vücut yok'' ama o herif sana bana vurduğu zaman SELÂ OKURLAR arkamızdan. Ben bu spora başlamadan önce bodybuilding yapıyordum ve hala daha yapmaktayım Bende bayadır yapıyorum bu sporu Lisanslı Muay-Thai dövüşçüsüyüm ve 4.5 - 5 senedir bodybuilding ve fitness ile uğraşıyorum istediğin herşeyi spor hakkında, bana sorabilirsin

0|0
    0|0
  • Ooooo hem boks istiyorsun hemde burnuma zarar gelmesin diyorsun olmaz her yerine zarar gelebilir boks turu sporlar cok tehlikelidir ben 5ay kick box yaptim ama sana savunma sanati onerim aikidoya git derim

0|1
    0|0
  • MMA Git ...

0|1
    0|0
  • thai yap kardeş

0|1
    0|0
  • kickboks güzeldir

0|1
    0|0
    • aynen muay thai ile arsnda gidiyorm ama kickbox a gidcm galiba