Kapat

Haylindeki erkeği bulmak ve onunla evlenmek mümkün mü?

Ben 21 yaşındayım ve bu zamana kadar görüştüğüm hiç bir erkek bana gore değildi :/ diyeceksiniz yakışıklı birini ararsan bulamazsın :) cok yakışıklı biriylede çıktım ama onun davranışları,sorumsuzluğu ve ona karşı guveni kaybetiğim için ayrıldım.

benimle ilgilenen çok kişi var fakat hiç biri hayalimdeki değil :( yakışıklılık aramıyorum ama bu zamana kadar hiç birine karşı bir şey hisetmedim :/

Evlilik düşünmek için daha erken ama bazen düşünüyorum bu zamana kadar istediğin birini bulamadıysan ilerleyen senelerde bulabilecekmisin :(

Kendimi tamamen derslere verdim ve ilerde hayalimdeki erkeği bulamamaktan korkuyorum :(

Hayallerde olani bulmak mümkün mü?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• yemeğin tarifini gerçekten güzel tutturabiliyorsan hayalindeki erkeği bulursun

cevabın bu yazdığımda gizli iyi oku ve anla

0|0
    0|0
  • Sen hiç aşık olmamışsın dostum, sorunun bu ;)

0|0
    0|0
  • bende 23 yaşındayım sayısız kızla çıktım çıkmak ayrı sevmek ayrıdır sevmek zor sevmek dert verir yaşın genç oluruna bırak kurcalama..

0|0
    0|0
  • Ben de ilerde hayalimdeki kızı bulamamakan korkuyorum. Ha çok görmüş geçirmiş de değilim bu konuda.

0|0
    0|0
  • orta güzellikte biriyle zmanla olur o aşk sevgi..

0|0
    0|0
  • hayalleri gerçekleştirmek senin elinde...

0|0
    0|0
  • Yaşın daha çok genç bulursun

0|0
    0|0
  • sen seçicisin ama birazda oluruna bırak bence ahlakı iyi birini seç pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • kaderde varsa üzülmek neye yarar büzülmek :P

0|0
    0|0
  • Hayalinde erkek gay ise evlenemezsin değil mi?

Demek ki mümkün değilmiş :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelikle bunu yaşa bağlı kılarak düşünme ilerleyen senelerde bile. bu seferde şu sendromu yaşama yaşım geldide geçiyor bile önceden beğenilirdim ş,md herkes açılmıyor yoksa beğenilmiyormuyum yoksa sorun bendemi vs gibi düşünebilirsin belki aman diyim :) öncelikle. önemli olan yakışıklılık değil ki önce bir ALLAH korkusu olmalı o insanda. sonrasında seni korumayı bilmeli sahip çıkmalı. karakterli olmalı adam gibi adam olmalı. sözlerine sadık olmalı.

0|0
    0|0
    • işte aynen öyle birini arıyorum :) aslında var öyle biri ama bir kız olarak ona yazamam bunu herkez guzel karşılamaz :/

• elbette ağırlığını koruman gerekiyor sen açılma bazı şeyleri akışına bırakmak en güzelidir.

• bende bazen senin gibi düşünüyorum ama geç evlenen ablalarım var çok da geç değil 26 ya da 27 yaşında evlendi gerçekten istediği gibi birini buldu

0|0
    0|0
  • daha önünde uzun yol var çıkar elbet

0|0
    0|0
  • mümkün de değil de, kader kısmet diyoruz bir buna

0|0
    0|0
  • hayalindeki erkeği beklersen evde kalırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...