Yüzme bilmiyorum napicam

arkadaslar yarin havuza gidicez boyum 173 hangi derinlikte yuzmem lazim bogulmamam icin :DDD bilmemek cok kotu xs

Güncellemeler:
dalga gecmeyin hemen la 2 hafta sonra yuzme kursum basliyo zaten ogrenicem...

0|0
10|16

En İyi Erkek Görüşü

• Havuz derinliği genelde 1.40 civarındadır, girmeden öğren ve yavaş yavaş gir, sakın su seni kaldırmaya başladığında telaş etme, belki yüzmedende havuzda kalabilirsin bu şekilde. Olimpik veya yarı olimpik havuzsa durum sakat.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yüzme bilmeyebilirsin tamam bunla dalga geçmemde. bu nası bir soru arkadaşım ya. boğulmamam için nerde yüzmem lazım nedemektir. rahat nefes alabilceğin bölgelerde yüzcen bilmiyonmu bunu.

0|0
    0|0
  • Ben yüzme bilmiyordum öğrenmek için kursa gittim ve beni direk suya ittiler :D Öyle öğrendim :D Derinlik 2.5-3 metre civarıydı :D

0|0
    0|0
  • Diyafram kullanmasını öğrenmelisiniz öncelikle, yani nefes tekniklerinden başlamalısınız daha sonra tatbiki denemelere geçebilirsiniz.. Profesyonel yüzücüyüm size yardımcı olabilirim isterseniz. Kurs verebilirim..

0|0
    0|0
  • tak bitane traktör lasitği beline işini görür

0|0
    0|0
  • Yüzme bilmeyen suya girmesin ben girdim boğuluyordum.

0|0
    0|0
  • korkunla yüzleşmeden öğrenemezsin direk suya atla ve çırpın hayatta kalmaya çalış :)

0|0
    0|0
  • :D bence sen benim canim girmek istemiyor de kenarda onlarin eglenmesini izle :D rezil olmaktan iyidir hic sesini cikarma :D

0|0
    0|0
  • boyun gayet ii. stres yapma. havuzlar iki bölüm oluyor birinci bölüm 150 ikinci bölüm 2 metre civarında. ilk önce düşük yerden basla alıştıkça 2 metrelik yere gecersin. sakın panik yapma.

0|0
    0|0
  • omuzlarına kadar olan biyer varsa oralarda takıl daha ileriye gitme :)

0|0
    0|0
  • gittiğin havuz kademeli yüksekliklerdeyse en kısa olanında oyalan dur işte

0|0
    0|0
  • küvette takıl iyisimi

0|0
    0|0
  • Burası boy bacı..

0|0
    0|0
  • 2 metreye gir:D

0|0
    0|0
  • bişey yok ya kendine güven ilk dalmada bile yüzersin. hacmi ve kolu bacağı olan herşey yüzebilir :D

0|0
    0|0
  • hayatımda deniz havuz mu gördük ki bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hajajaja süpersin 1 metrelik suda bogulmasin belki gshsjsgahsjbsbhaj..:D

0|0
    0|0
  • havuzda boğulan duymadım :/

0|0
    0|0
  • Kursa başlıcaksan hiç derin havuza atlama 160 da takıl tedirgin olursun ayağına kramp falan girer ben 13 yaşındayken 2metre kadar bir yere atladım boğuluyordum şuan olimpik havuzda yüzüyorum

0|0
    0|0
  • bilmiyosan derin olsa ne olur,olmasa ne olur:/yüzme sen

0|0
    0|0
  • kolluklarını yanına al benim gibi

0|0
    0|0
  • çocuk havuzu ?

0|0
    0|0
  • ortalara gitme fazla kenarda yüz bir sey olursa bir kaç kulaç atar kenara çıkarsın

0|0
    0|0
  • nefes al yeter pampa :D:D:

0|0
    0|0
  • şişme ördek

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorum ne olacak bu halimiz :( :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...