Dövüşmek nasıl spor oluyor anlamiyorum?

Boks, kickbox vs nasil spor oluyor hiç anlam veremiyorum iki insan birbirine vuruyor ve diger insanlar bunu izleyip bir tarafin diger tarafi dövmesini alkisliyor. Sacma değil mi?

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Öyle düşünecek olursak futbolu ele alalım misal; ortada bir tane top var iki grup insan deliler gibi topun peşinden koşturuyor 😂😂

1|0
    0|0
    • Ne alaka simdi. Ben birbirlerine yumruk atiyorlar diyorum. sokakta iki insan kavga edince kotu oluyor ama bunu bir ringde yapinca spor oluyor

• Savunma sanatı bu alanda ilerlemiş insanlarda yeneteğini ringlerde gösteriyor resim yaparak mı gösterecek bu alanda ne kadar yetenekli olduğunu

En İyi Erkek Görüşü

• Dövüş sanatları aslen dövüşme temelli değil savunma temellidir. Felsefesindede bu vardır. Yani güç dayanıklılık kondisyon , hız beceri gibi şeyler var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Savunma sanati diye bir sey var 22 adam topun pesinden kosunca spor oluyor bu niye olmasin

0|1
    0|0
  • Hayatta ihtiyactan dogan sporlar vardir. Dovus kendini savunma sanatina girer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fiziksel güç, müsabaka, dayanıklılık falan. Spor nedir? Fiziksel disiplin icraa etmek. Niye spor olmasın? Nesi tuhaf?

0|0
    0|0
    • Fiziksel disiplin gibi gelmiyor sonucta karsindakine vuruyorsun o da sana vuruyor kim daha cok daha sert vurursa o kazaniyor. Bence spor olmamali. Yani tabii ben kimim ki o da ayri :)

• Sporun ölçütü nedir ondan bihabersin.

İsterlerse yapsınlar seks yarışması, beni ilgilendirmez. Teoride spordan sayılabilir gayet.

• Ya tamam kardes ben spordan bir bok anlamiyorum spor olcutu birbirini ziksinler. Tamam bb

• senin bahsettiğin sokak dövüşü boks dostça bir dovüş türüdür
    kickboxs ta aynı şekilde bir savunma spor dalıdır

0|0
    0|0
  • Sözde spor

0|0
    0|0
  • Hayvanları avlamak daha da saçma

0|0
    0|0
  • Şu futbola spor diyorlarda onlar mı spor olmayacak hahahah

0|0
    0|0
    • Kiz misin sen la o kurdugun cumlenin sonuna haahahaha yazmissin bir de , valla kizsan ve erkek hesabi actiysan sikayet ederm 😀

• Kız olan sensin. Karı kılıklıdan başka bişey değilsin önümde secdeye eğilicek zibidi gelmiş burda laf yapıyo😊 Yumuşaksın yumuşak kalacaksın, şimdi kaybol

• sevismeye de cardio diyorlar aklim almiyor insan insana bunu yapar mi 🙈😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...