Mezuniyet törenine babanın gelmemesi ve açıklayamamak:=(

Ya babamla 2 senedir konuşmuyoruz.Gitti ayrıldı annemden başkasıyla evlendi salak.Bu sene de mezun oluyorum üniversiteden.Arkadaşlarım soruyor işte baban da gelir falan diye.Bi de mesleğinden dolayı merak ediyor arkadaşlarım hep.Ama o gelmiycek falan diyorum şaşırıyorlar neden falan diye.Açıklayamıyorsun tabi işte falan diyip geçiştiriyorsun.Çok kötü bir durum bir suskunluk anı oluyor o dakika işte.Allah kimseye yaşatmasın.Gençler boşanacaksanız evlenmeyin.Doğacak çocuklarınızı bu şekilde üzmeye hakkınız yok.

Güncellemeler:
Arkadaşlar atarlı ergen falan değilim bu arada güzel bir fakülteden mezun akıllı bir insanım:=)
Ya içimden geldi paylaşmak istedim bu saatte burda yazdım kimseye anlatılmıyor böyle şeyler rahat rahat sonuçta.Siz de iyice üstüme geldiniz yani:=)

0|0
100

En İyi Kız Görüşü

• bölümünüz nedir?

0|0
    0|0
    • bunca şeyden bunu mu merak ettin:=)

• hadi bakalım bitmiş:)

• Mezun oldum da tören yapılmadı yani:=) dersler bitti normalde:=)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• diyebileceğim bir şey yok.baban ayıp etmiş.sende aynı şeyi çocuklarına yaşatma.

0|0
    0|0
  • Allah kimseye yaşatmasın ya olan çocuklara olur gerçekten

0|0
    0|0
  • annenle baban boşanablr ikiside başkalarıyla evleneblr ne var bunda? bende yaşıyorum aynı şeyi? onlar insan değil mi hayatlarına neden yalnız devam etmek zorunda olsunlar? sende koskoca adamsın bu olgunluğu nasıl gösteremezsin acaba şaştım kaldım

0|0
    2|0
    • Hayır sevgili arkadaşım olgunluk meselesi değil ki bu insan bir teklif eder geleyim ya da annenler gelecekse paran var mı falan diye odun geldi odun gidecek ona sinir oluyorum yoksa ne halt yerse yesin banane.Kaç yaşında adam.

• Ya ne farkeder cevap yazanların hepsi üstüme geldi oysa ben sadece konuşmak istemiştim:=)

• aman yemicektim cevabını yani merak sadce.

• Çokta şart değil benim mezuniyetimde de yoktular büyük eksiklik değil yani. Olmasalarda oluyormuş.

0|0
    1|0
  • ne var yani... koskoca adamsın artık üniversite hayatında bitiyor olgun olman lazım.

babam gelmeyecek. yani açıklama bu bu kadar... çok şükür baban sağ daha ne... ?

0|0
    2|0
    • Ya yine de orada herkesin babası falan varken o mezuniyet coşkusunu yaşadığı gözlerinden anlaşılıyorken senin babanın ne halt ettiğini bile bilmemen hoş değil.Olgunluk falan meselesi değil.

• benimde babam yok

0|0
    0|0
  • Bunda gucenecek bir durum yok iyi degil aramiz der gecersin.

0|0
    0|0
  • ah canım ya :/

0|0
    0|0
    • Üzülme yahu ben üzüldüğüm için söylemedim öyle bir paylaşayım dedim yani:=) içimden geldi dertleşmek istedim bir an.

• baban arayıp sormuyor mu ilgiyi tamamen kesti mi yani?

0|0
    0|0
    • Ya arıyor para falan da yolluyor sorun yok ama ben görüşmüyorum.Bir kaç konuda yalan söyledi çünkü.Saygımı sevgimi yitirdim kendisine karşı.

• annenden ayrılmış olsa bile babandır sonuçta yalan konusunda da ne için söylediiği önemli tabi bilemem orasını ama bence kesme irtibatını..boşanmak da evlenmek gibi doğal bir şey sırf bu yüzden babanı suçlaman yanlış ..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...