Kadıköyde Beşiktaş Fenerbahçe eşit kazanmış biliyormuydunuz?

Kadıköyde seri var ama toplam maçlarda eşitlik varmış öyle okudum?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne kadar kadıköy de son zamanlardaki maçlardan dolayı fbnin üstün olduğu soylense de kadıköy deki maçlarda geçen seneye kadar Beşiktaş in üstünlüğü vardı Şu an ise eşitlik var.
    Beşiktaş O sahada kazanmaya yabancı değil sadece ara verdi 4-3 luk tarihe geçen derbiden sonra. Hatta kadiköyde 1990 tarihinde yapılan lig maçında sahadan 5-1 gibi açık farklı bir skorla rakibine sahasında en ağır yenilgilerinden birini tattırdı.
    Kiev öncesi tüm konsantre derbiye verilirse yine galibiyet bekliyorum kartaldan

0|1
    0|0
    • 11 senedir yenilmemesine rağmen eşit olması tuhaf değilmi Demekki 11 sene önce kendi sahasında bayağı geridelermiş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Doğrudur araştırmadım açıkcası ama son yıllarda Trabzon, Galatasaray ve Beşiktaş'a karşı belirgin üstünlükleri var kadıköyde.

0|0
    0|0
    • 11 senedir yenilmemesine rağmen eşit olması tuhaf değilmi Demekki 11 sene önce kendi sahasında bayağı geridelermiş

• Yani olabilir evet mesela bizlede yani Galatasaray ile 17 18 yıl önceki duruma bakmak lazım böyle giderse kadıköyde farkı açarlar ama herşeyin bir sonu var elbet bu kadıköyde yenilmezlikte olabilir Beşiktaş ligde yenilmezliği içinde olabilir berabere biterse ne şiş ne kebap :)

• evet inönüde de fenerbahce üstün

0|0
    2|0
    • Onu bilmiyorum araştırmak lazım

Yükleniyor...