Kızlar yaşanmış biten bir aşkta?

Büyük bir aşk yaşadınız 5 sene ve nişanlandınız ve nişanlıyken başka erkeğe aşık oldunuz,tabi nişanlınız hazmedemedi herşeyi söyledi sizde nişanlınızı ailenize kötülediniz ara iyice bozuldu,nişanlınız sizi sevdiğini bırakmayacağını söyledi bazı hataları vardı onları gördü dönmenizi istedi fakat siz insanlıktan çıktınız birilerine aratıp tehdit ettirdniz,yeni sevgilinizle eski nişanlınızı arayıp onun canını iyice acıtırmısınız?ona hayatı zehir etmek size zevkmi verir?böyle bir kız insan olabilirmi?birde arada herşey yaşanmış onuda inkar ediyosunuz

gizli kullanıcı olarak yazanlarınkini dikkate alıcam daha gerçekçi

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Geçen zamana üzülür önce insan ama bunuda kafaya çok takmamalı bence. zararın neresinden dönülürse kardır bence. sevinmelisin çünkü bu insan senin hayatından daha fazla zaman çalamayacak. geçte olsa gerçekleri gördün.sanıyormusunki o mutlu olacak? bence olmayacak asla. yaptığı şeyler hatalarının farkında olduğu için üzerini kapatıp baskın çıkma cabası. bunlara takılmamak lazım. kendi kalitesini ortaya koyan şeyler sergilemiş yeterince nasıl olsa birde altına imzasını atmasına gerek yok. kişiliği nasıl olsa yeterince ne olduğunu bağırıyor.

0|0
    0|0
    • çok mantıklı bir yorum,inanırmısın bu olayları bana yaşattıktan sonra evleniyordu ama çocuk cesaret edemedi sanırım,öyle bir anne varki bütün olayları kapatıyor,babaya durum ulaşınca baba bana patlıyor,anne kız bei yalanlıyor,ilk başlarında ben istiyorum ailem istemiyor dedi,aylarrrr geçince ailesi ikna edilince biliyosun bu mevzuyu atamıyorum içimden toparlanamıyorum

• nerdensiniz siz merak ettim düşünceleriniz süper

• özelden yazabilirsin :) burada işkence çekiyormuş gibi oldu.

Kızlar Ne Diyor 4

• boşver unut sen o kızı

0|0
    0|0
  • bu kadar entirikacı değilim.

0|0
    0|0
  • sen böyle birisiyle evlenmediğine yat kalk şükret bence, yine şanslıymışsın

0|0
    0|0
  • 5 yıl yaşanmışlık var kötü anılmaktan tanıyamamışım denilmektense bence kenara çekilmek daha mantıklı olur. Zira cicim aylarını aşacak herşeyde ister istemez hatırlayacaktır. İyi hatırlanmak ihtimalleri yaşatmak varken neden yok etmek olsun ki?

0|0
    0|0
    • yaşadığı günlere bile lanet ederse insanlığından şüphe ederim,üstelik çoğu istediği alınmış

Erkekler Ne Diyor 1

• her ne yapmış olursa olsun her şeyi gören bilen yeni bir Allah var herkes ettiğini bulur boşuna kendini yakmaya gerek duymam

1|0
    0|0
Yükleniyor...