Basen eriten spor aletleri nelerdir?

Basenlerimden yana şikayetçiyim. Göbek yok kısa bir boyumda yok ama basen var işte. Bunu eritmek yok etmek istiyorum. Ne yapmam gerek bir yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler şimdiden..

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Sabahları aç karnına bir bardak su içerek koşuya git 20-30 dk koş tempolu ve depar atarak asıl olay eve geldiğinde squat yap 10 tekrar 3 set yararını göreceksin 1 haftada

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• yaglarin depolandigi yer kisiye gore degisir.. kimi gobekte kimi basende kimi yanlarda ve bazende tum vucuda yayilabilir, o nedenle bölgesel yağ yakımı diye birşey yoktur inanmayın böyle şeylere... yağlarından kurtulmak için günlükk alacagın kalori miktarını hesapla mumkun oldugunca dusuk kalorili beslen ve bu aldıgın kalorının fazlasını enerjı olarak yak.. kilo vermenın altın kuralı kalori açığı yaratmaktır.. yani örnek bugun 1000 kalori aldıysan 1500 kalorilik spor yapmalısın 500 kalori açığın olmuş oluyor bu 500 kalori nereden gidiyor dersin.. elbette ki enerjı olarak harcanan yağlardan gidiyor ayrıca kaslarını korumak adına proteinli beslenmeyide unutmamak gerek.. umarım anlatabilmişimdir.

1|0
    0|0
  • kosu bandi bisiklet kurek eliptik bisiklet... kisacasi kardio yaptigin hersey. cunku bolgesel kilo verme diye bisey yok tum vucudundaki yag azaldikca basenlerin de gider. ama sıkılanmayi hizlandirmak icin vucut agirliginla ya da kilolarla bacak egzersizleri yapman yararina olur

1|0
    0|0
  • abla be basenler erımez yaa ben hıc erıtenı gormedım cıdden soyledıgın gıbı bozuyor goruntuyu. yanı elestırıyorum falan sanma bendede bı gıbek var oda erımıyor uc senedır bela oldu basıma :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bisiklet ve yürüyüş 10 günde bile büyük faydasını gördüm tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Bisiklet için basenleri yok etmiyor kasa çeviriyor diye duymuştum ben

• Yağlar erimeden kas olmaz yağları eritiyor kas yapıyor.

Yükleniyor...