Spor yapan arkadaşlar var mı?

Ben hem kilo vermek hem de gücümü arttırmak için spora gitmek istiyorum.Öğrenciyim ve her ay 100 lira vermem sıkıntı. Boks a mı gitsem yüzmeye mi? Halk eğitim merkezinde karakalem e gidiyorum Sakarya'da okuyorum. Acaba buralarda böyle 50 lira bir parayla aylık gidebileceğim bir spor kursu veya belediyenin bir kursu var mı? İnternette bulamadığımdan soruyorum.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• burda konyada ki gibi hanımlar lokali var mı bilmiyorum 3 aylığı 75 sanırım halkı spora teşvik etmek amaçlı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl öyle şeylere zaman bulabiliyorsunuz anlamıyorum. Bir de sen hukuk okuyodun değil mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• malzemelerini alip evinde ya da bos bir arsada bile sporunu yapabilirsin sadece azim :)

0|0
    0|0
    • Arsa hdkl götü donsun sonra 😁 yav ev apartmansa sakın evde falan yapma alt komşuya yazık yahu

• yüzmeye git şahsen yüzmede beni geçen kızları plajda sırtımda taşıyorum -,-

0|0
    0|0
  • ankarada belediye salonlari 6 aylik 250 ama sakaryada oldugunu sanmiyorum oyle bir salon

0|0
    0|0
  • 100tl bile veremiyorsan bu sporda birşey elde edemezsin 👎

0|0
    0|0
  • yuruyusyap

1|0
    0|0
  • Eğer gerçekten istekliysen kendin de yapabilirsin koşu ip atlama vs. boşa para verme derim

0|0
    0|0
  • Boks la bir kac yil iştirakım oldugu icin boksun artilarinida bildigim icin boks derim..

0|0
    0|0
  • En az 80 den baslıyor aylık

0|0
    0|0
  • vücut gelistirmeciyim yıllık yazıl bilinmis mekan olsun

0|0
    0|0
  • Kickbox tavsiye ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0