Hayallerinizdeki erkeği/kadını tanımlayın!

Mümkünse bütün ayrıntılarıyla, uzunca istiyorum.

(Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene.)

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benimki bir bakıma süper güçlere sahip sayılır..

Taş gibi olmakla beraber ben istediğim zaman bir anda yanıma ışınlanıp yalnız kalmak istediğimde bir anda yok olabilmek gibi fantastik özellikleri var. Ayrıca cep telefonu kendisi için kriptonit gibi bir şey, kesinlikle dokunamıyor, dolayısıyla mesaj atamıyor veya finalde çocuk taklidi yapmak üzere saatlerce konuşabilmek için arayamıyor. Hiçbir önemli günü hatırlayamıyor. Romantik komedilerden nefret ediyor. Alışverişini tek başına yapıyor. Güzel oyun oynuyor,. Einstein'in İkizler Paradoksu'nu anlayabilecek ve üzerine düşünebilecek kadar zeki.

He bir de belinde gamze var.

İyi günler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevimli olsun. Ahlak edep anlayısı yuksek olsun. Dini inanci kesınlıkle olmalı ve geregını yerıne getırmeli. bakımlı olsun. Erkegınin dilinden anlamali. Bunlar dısında bonus olarak kızıl beyaz ten ve gulen yesıl gozlerı olursa mukkemmel bisi olur kanımca :D

0|0
    0|0
  • sorumluluk bilinci ve yasama sevinci olsun,arkami döndügümde,dünüp ona bakma gergi duymayayim kendi ve gözünün nerede oldugunu gönül rahatligiyla tahmin edebileyim,beni gelistirme refleksleri olsun,bana SEVGI KADAR ACIMA HISSI OLSUN;KADINLIGININ FARKINDALIGIYLA GURURLU OLSUN.bana kendini iyi ifade edebilen üslubu yakalamis olsun,bende ona dile benden ne dilersen diyebileyim rahatlikla.

0|0
    0|0
  • Uzun boylu , ela gözlü , siyah uzun ve düz saçlı.. gamzeli , tatlı bir surata sahip , düzgün dişleri ve özellikle elleri olan gülümsemesini bilen , konuşmasını bilen , kültürlü , kitap okuyan sporla ilgilenen ve futboldan nefret etmeyen , sevecen , ince ses tonu olan , masum , güvenılır , yalan söylemeyen , dinlemesini ve akıl vermesini bilen , fazla trip atmayan , fazla konusmayan , bazen bir bakısıyla , bazen agzından çıkan bir kelimeyle benı kendıne defalarca asık eden , samimi bir sevgilim olsun.. gerisi sizin olsun cok birsey istemiyorum.

0|0
    0|0
  • hayalimdeki kadın. en az 170 boyunda, zayıf, uzun boylu, incecik beli olan, dudağı ince, uzun saçlı bir kadın. göğsü 85 olmalı. saç ve göz rengi farketmez. var mı öyle biri acaba:DDDD

0|0
    1|0
  • evleneceğim kadına güvenebileyim gözü başka erkekte olmasın.bazıları izlediği filmlerdeki adamları falan hazlıyorlar öyle istemem.fiziki zaten herkes güzel olsun derim.şimdi şöyle tenli böyle tenli diyecem ama diyelim ki karşına o tenden değil de başka tenden dünyanın engüzeli çıktı başka ten diye istemiyecek misin.yani duruma göre

0|0
    0|0
  • Ne denk gelirse ya :D

0|0
    0|0
  • bana hergün yeniden aşık olsun hatta her dakika birde kibar olsun birazda anlayışlı sonrada canımı yesın

0|0
    0|0
  • Kalbinde Allah korkusu ve iman olsun. Ve hayallerimdeki kadar güzel ve akıllı olsun. Birde beni nim onu sevdiğim kadar sevsin ve güvensin, gerisini birlikte hallederiz sorun yok. :)

0|0
    0|0
  • evleneceğim kadın evimin kadını çocuklarımın anası olsun bana yeter. bence bu yeterli

0|0
    0|0
  • çirkin erkek yoktur, parasız erkek vardır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fiziksel olarak;

170in üzeri,kilosu orta olsun tombik olmasın,renkli göz olmasın,esmer(sarışın istemem),sırtında ve omzunda kıl olmasın,giyim olarak gömlek giysin hep.

Güvenilir olsun,samimi olsun,konuşkan olsun muhabbet açsın falan,büyük bir ailesi olsun,annesi cadı olmasın,yerine göre azgın olsun,sadakatsiz olmasın,iltifat etsin,onun için bir şey yaptığımda en azından bir teşekkür etmesini bilsin,kıyafetime karışmasın.

0|0
    0|0
  • 1.80 boyunda vücutlu zayıf esmer sarısın sevmiyorum bunlar fiziksel özellik tabi bunların o kadar da bir önemi yok önemli olan bana sadık olsun beni sevsin yeter

0|0
    0|0
  • benden uzun olsun. guzel kaslari adonisleri olsun. esmer ya da sarisin fark etmiyor ama cok esmer olmasin fazla killi olmasin mumkunse. cok zengin olmasina gerek yok ama iyi bir ise sahip olsun ince dusunebilir kadin ruhu anlayan biri olmali. yeri geldiginde romantik olmali ama hep degil. bana sozunu gecirtebilmeli. uyumlu ve zevk sahibi biri olmali. yaninda huzur bulmaliyim. varsa boyle biri ?

0|0
    0|0
  • benden biraz uzun kaprisli olmayan nerde ne konuşacagnı bilen toplum içinde yanlış birşey yapınca hatamı yuzume vurmasın baş başayken söylesin yeri gelsin bağırsn cağırsın ama hep hayatmda olsun

0|0
    0|0
  • Kimse yok hayalimde. Ruffles sade cipsi bile daha çok düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • hayalimdeki erkekin ismi bile var Dylan o'brien :D:D:D:D::D

0|0
    0|0
  • Hayalimde yok.

0|0
    0|0
  • esmer,geniş omuzlu,1,65 1,70 boylarında:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...