Çift ana dal programıyla ilgili bir bakarmısınız.

diyelim yönetmelikte 2.70 not ortalamasına sahip olan çap yapabilir yazıyor. Bunun için bir kontejyan var mı her 2.70 üstü ortalaması olan çap yapabiliyor mu yoksa mulakat flan mı var asil lise olayı flan mı var neye göre alıyorlar. Benım şuanki sınıfımda rahat 15 20 kişi 2.70 üstü ortlamaya sahip daha diger sınıfları saymıyorum. Bunların hepsi çap yapabilir mi.

0|0
63

En İyi Erkek Görüşü

• bilmiyorum ben :(

0|1
    0|0
    • la arkadaş puan almak için yazıyon:D bilmiyosan nie yazıyon bilen yazsın:D bende cevap geldigini görunce aha benı aydınlatacak bir insan cıktı die sevindimD:

• usta yazmazsam nasıl alıcam xper :D kusura bakma :(

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende düşünüyorum ve ortalamam 3.45 ama kendi bölümüme zor yetişiyorum. 2. bir bölüme nasıl ayak uydurcaksın

ayrıca başvuru yapanlardan kontejan kaçsa mesela 3 en iyi 3 ortalamalı öğrenciler alınır

0|0
    0|0
  • Yapamıyor, belirlenen kontenjana girebilmeniz lazım, bu da not ortalamanızın yüksekliğine bakıyor. Her bölümün popülerliğine göre de not ortalaması değişir.

0|0
    0|0
  • maşallah biz 1.8 e takılırken millet almış yürümüş ne bölümüymüş o merak ettim

0|0
    0|0
  • Cap kontejanla oluyo.diye biliyorum.ve tahminen puan siralamasina.gore.ustten.asagi.dogru alirlar

0|0
    0|0
  • yapamaz en az 3 olmalı

0|0
    0|0
  • Yapamaz ilk bilmem kaç yapıyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çift anadal programı kalktı artık diye biliyorum

0|0
    1|0