Sizce sebebi nedir?

aldatan oç sevgili yeni sevglisine neden eski sevglisinin numarasını arasın diye verir o numara onda ne bok arar yeni sevglisi çocuğun eski sevglisini hangi amaçla arar bunu arayan kızda zeka geriliği mi vardır? :P :P sorum net midir bilmiyorum ama deli ettiler adamı

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Seninle beraberken canım cicim ayrılınca oç? ne karaktersiz insanlarsınız siz lan

0|0
    0|0
    • insan olsaydı kardeşim demezdim sen ne biliyonda burda konuşuyon insanları tanımadan yargılamam tanıdımda yargılıyorum aldattı diye madalya mı taksaydım sen seni aldatana madalya takarsın

• Kafan basmıyor işte bak hala nerelere çekiyorsun mevzuyu :D

• tamam sen süper zekasın çok akıllısın aferin sana

• Fikir alicaktir senden. beni tanı diye senin numarani vermiştir eski erkek arkadaşın yenisine.

0|0
    0|0
  • adam senden tamamen vazgeçmiş. yeni sevgilisinede bunu ispatlamak için senin numaranı veriyor. 2 si beraberken arıyorlar seni ve mikrofon açık...

0|0
    0|0
    • bnu biliyoruz da rahatsız etmesi saçma geldi bana aradan kısa zaman geçmesdi neyin ispatı görüyoz gözümüzle

• erkeğin senle bir meselesi yok kadın uğraşıyor senle. seni arayan kız buna emin olmak istiyor ufak 1-2 kırıntı varsa onlarıda yok etmek istiyor. muhtemelen daha önceden sizi tanıyan birisi.

• yaralı kuş :)

0|0
    0|0
  • Bu kadar sevgilisi olan
    Eskort bile YÖK

MK nasıl insandınız

0|0
    0|0
    • sen ne dion şimdi sevgli kısmına mı taktın o kdr şey arasında

• ne biçim konuşuyon sen kaşar falan hemen böyle dedik diye kaşar olduk bak çocuk beni sinir etme bende küfür etmesini bilirim ama saygımdan etmiorm ağzımı açtırma

• Valla fark etmez senden rahatsız olmam

• İki salak birbirini bulmuş 😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...