Ah bu erkekler çok anlaşılmazsınız

bugün 12 gün önce ayrıldığımz eski erkek arkadaşımla buluştum sanki hiç ayrılmamışız gibi güldük şakalaştık sonra bana sarıldı skıca alnımdan öptü ve seni çok özledim ama bunu yapmak zorundayım senin hayatını mahvedemem dedi ne yaptıysam inat etti ve ağladım yanında dayanamadım bir de telefonunda duvar kağıdı hala bizim resmimizdi yüzüğü geri verdim almadı o senin dedi :( sizce seviyo mu hala beni

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçtığı bir şey var muhtemelen seninle alakalı, hayatında başka biri olabilir, ailesi ile ilgili veya kendisiyle ilgili sana anlatamadığı bir sıkıntı olabilir. Bence sessiz kal bir müddet... kısa bir süre sonra tekrar konuşmaya ve dürüstçe nedenini öğrenmeye çalış derim...

0|0
    0|0
    • haklısın bir süre sessiz kalıcam ama nedeni sanırım geleceğini iyi görmüyo istemediği bir bölüme gidicek ve bana istedklermi veremycekmş geleceğimi yakamzmş benm de istediğim hiç bşy yoktu bu arada

Erkekler Ne Diyor 10

• Alindan opmek nedir arkadas ya...

0|0
    0|0
    • nerden öpseydi dudaktan mı o zaman masum mu olurdu ?

• 'Abisi' açık konuşuyorumm. Yaparsa çok acı bir hatıran olur.

Bir erkek sana bunu yapamam diyorsa ya 'yapacakta' gardını düşürmeni bekliyor ya da ah almaktan korkuyordur. Selametle deyim yola devam bence ;)

0|0
    0|0
    • Sen yapmaktan ne anlıyorsun bilemedim ama açıklamayı anlamadığın kesin.

• yaramaz salla gitsin !

0|0
    0|0
  • gidenin arkadsından hiç yalvarmaya gerek yok hacı biz yalvardıkta ne oldu

0|0
    0|0
  • 10 gün sonra

Bkz; Çok pişmanmış barışmak istiyor affetmelimiyim ?

0|0
    0|0
  • O da bi' garipmiş o.O

0|0
    0|0
  • ilerde seni kullanması için böyle yapması doğru

0|0
    0|0
  • Erkekler Çok baskadır Hayatları Alt üsttür senıde suruklemek ıstemıyor bu saçma haytına

0|0
    0|0
  • bazı şeylerin altyapısını hazırlamış güzel yöntem

0|0
    0|0
  • Sevmiyo bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaten bu şekilde davranarak hayatını mahvetmeye çalışmış üstelik ağladığın halde...bir hayat daha fazla nasıl mahvedilir ki...öldür bari süründürme...

0|0
    0|0
    • çok acı çektim onun yüzünden artık unutucam bıktım ya

• Bu erkekleri anlamak mümkün değil seviyor ama korkak sanırım

0|0
    0|0
  • I-ıhhh sevse, salakça davranmayı bırakırdı. O ne ole ya bahaneci musvette.

0|0
    0|0
  • maddi veya manevi olarak sikintilari var senide bulastirmak istemicek kadar seviyor

0|0
    0|0
  • Seviyordur belkide ama seksi daha cok seviyordur. O

0|0
    2|0
Yükleniyor...