Kapat

Yarınki Fenerbahçe - Beşiktaş maçını kazanan kim olur?

evet arkadaşlar sizce maç ne olur? Ben fanatik Beşiktaş taraftarıyım hatta semtliyimdir. Her zaman da Fenerbahçe'yi 2. takımım olarak görürüm tabiki Beşiktaş'ımın kazanmasını istiyorum. Aksi bir sonuçta rakip Fenerbahçe olduğu için çok üzülmem, umarım seyirci yasağının tekrar uygulanmaya başlamasına sebep olacak olaylar olmaz. Siyasetten uzak bir müsabaka olur.

0|1
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ya arkadaşlar yazılanları okudumda fanatikliğe gerek yok gerçekten. Kimse kimsenin düşmanı değil, bugun biz yeneriz yarın siz yenersiz bu işler böyledir, yani sürekli galip gelmek ya da sürekli mağlup olmak diye birşey yoktur. Rekabet güzeldir hoştur ama bu birbirlerimizi aşağalamak, kınamak veya küçük düşürücü şeyler yapmak yönünde olmamalı, rekabet başarı, kupa ve şampiyonluklar kazanma açısından sahada olmalı ve saha içinde kalmalı. İnsanlar bir takıma gönül vermiş olabilir ve beraberinde de bir başka takımada sempati ile bakıyor olabilir bundan dolayı kimseyi kınamamak lazım, bu kafadan ve bu bakış açısından uzaklaşmamız lazım.
    Yarında bir derbi oynanacak ve maç bir şekilde sonuçlanacak. Bir kaç gün sevincini mutlulugunu kazanan taraf haliyle yaşacak ve yaşayıp sonra yine hayatımıza ve bir sonraki maça bakacak herkes yani diyeceğim odur ki abartmaya gerek yok. Maçın her sonucunu olgunlukla karşılamak gerekir.
    Maça dair ise söyleyeceklerim iki takımında istekli oynayacağı bir maç olacak, tahminimce orta sahaya hükmedenin maçı kazanacağı bir maç olacak. Seyredenler açısından güzel bir futbol izleteceğiz o bir kesin. Bu ligin ve türkiyenin en büyük derbisi kuşkusuz FB-GS derbisidir ama bu ligin en zevkli maçları genelde FB-BJK arasında oynanan maçlardır. Zor maç Beşiktaşa karşı 11 yıldır bir yenilmemezlik serimiz var. Umarım maç sonu kazanan biz oluruz böylece hem seriyi devam ettirmiş oluruz hem zirveyle puan farkını eritmiş oluruz, düşüncelerim bu...

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• Biraz zor gibi ama elimizden geleni yapıcağımıza inanıyorum. İnşallah BEŞİKTAŞ'ım güldürür yüzümüzü 🙃

1|1
    0|0
  • İkinci takım ne? Tuttuğun takım Beşiktaş iken, ikinci takım ne?

0|1
    0|0
    • senin tutmuş olduğun değil ;)

• sempati duyuyorum. vamos bien i bilir misin? ya da sol açık? bilmiyorsan konuşmaya gerek yok. tabiki beşikta taraftarıyım. ama biz yoksak onlar olmalı mantığındayım.

• İlginçmiş. Saygı duymak da gelmedi içimden. Neyse bakalım ne olacak

• Fenerbahçe 💙💛

0|0
    1|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaş kiev maçını unutup tüm konsantrasyonu bu maca verirse parçalar

0|1
    0|1
  • Ben bu tür hemen hemen birbirine denk maçlarda ev sahibini biraz daha avantajlı görüyorum ama beraberlikte ağır basıyor son tercihim bjk galibiyeti yönünde ama oda olmayacak bir durum değil.

0|0
    1|0
  • Fenerbahce kazanır

0|0
    1|0
Yükleniyor...