Yardımcı olursanız sevinirim

1 senede vucut yapılabilirmi ? yüzmeyede yazılcam ? düzgün bir fizigim olur mu arkadaslar

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim 3 ay zaten genelleme yapıcaksın vücut geliştirmesinde farkı hissedebileceksin sonrası snn +'ın oluyor birde yüzme yaparsan süper olur ama bence 2 sinden 1'i yap fazla yüklenme derim ben kızları boşver hava atmayı 1 seneye yüzmede iyi bir fizige sahip olabilirsin vücut gelişmede iri olursun yani kasların olursa kollarını fazla acamassın bence yüzme derim bnde vücut çalışıyorum ama evde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aceleye getirmene gerek yok zamanla olacak bir iş. Zaten 1 ayda değişimleri görmeye başlarsın.

0|0
    0|0
  • Yapılır.

0|0
    0|0
  • tabi ki de olur:)

0|0
    0|0
  • Tabiki farkeder cok ama bir senede olmaz tam

0|0
    0|1
  • 1 sene yeterli bir zaman.

0|0
    0|0
  • body yap 1 senede terminatör olursun :)

0|0
    0|0
  • yüzersen omuzların genişler

0|0
    0|0
  • Fitness a gidersen olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• eğer 1 sene salonda çalışıcaksan çok iyi bir vucut yapabilirsin. yok ben evde yapcam diyorsan salonda yapcağın vucudu evde çok daha zor yaparsın. yüzmeylede desteklersen çok daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • bir yıl içinde düzenli spor yaparsan gayet güzel bir vücudun olabilir fakat spor salonlarına gidip kaslarını şişirmek için boşuna ter harcama derim ben şişkin ve geçici bir vücut yerine sıkı ve sağlıklı bir vücur için çalış

0|0
    0|0
  • Yüzme + body ye yazıl 3 ayda bile sıkı çalışır ve beslenirsen olur. Mesele calısmaktan cok sıkı beslenmede bol proteginde

0|0
    0|0
  • Yüzmeye yazılmak ne la :)

0|0
    0|0
  • yapılır

0|0
    0|0
  • 1 senede vücut kendini toparlar adam akıllı bir vücut istiosan 6 7 yıl çalışcaksın bn 8 yılda yaptm ;)

0|0
    0|0
  • 1 senede fit vücut yapılır cok kas bekleme ama iyi yapılır yine cok kasarsan takviye alırsan mükemmel bir vücut bile cıkartırsın

0|0
    0|0
  • olur. sen rahat ol. 1 sene yeter.

0|0
    0|0
  • arkadaşım 8 ayda mükemmel bir şekilde vücut yapthtı

0|0
    0|0
  • 1 senede yapılır hemde mükemmel şekilde yapılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...