Vücut geliştirmede supplementler hakkında bilgisi olan varsa gelebılır mı?

Spor salonunda hocaya sordumda zayıflamak ıcın supplement kullanmalımıyım dedım o kullan dedı
Bı tane gosterdı ısmını tam bılmıyorum mavi renklı bırseydı fıyatıda 7.5 tl mıs spordan once ıceceksın dıyor acaba almalımıyım?

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hocan satıyorsa alma para kazanacak diye al kullan der tabi.. spordan yarım saat önce sade nescafe iç yap yakımını hızlandırır sabahları ac karına bir adet limonu ılık suya sık iç yağ yakar spor esnasında iki litre su iç cok faydası var ve ekmek makarna yağlı yiyeceklerden uzak dur abur cubur yeme üç beyazdan uzak dur gırtlagına hakim olursan cok rahat kilo verirsin ben bunları yaptım haftada dort gun sporla bes ayda 22 kilo verdim sende verirsin sabırlı ol sadece acele etme

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Zayıflama işi veya vücut yana işi tamamen sana kalmış bir iş. Benim onerim kış zamanındayiz her gün c vitamini tüket. Mandalina portakal limon greyfurt artık ne varsa. Bu senin vücudundaki carnitin saygısını arttırır ve bu sayede spor yaparken daha fazla yağı enerjiye donusturursun. Spordan sonra yeşil çay da buna fayda sağlayacaktır. Bunlar en basit örnekler araştırma çalışma kısmı uzun sürer.

0|1
    0|0
  • Hiç bulaşma protein bar falandır :D

0|1
    0|0
  • l karnitin gostermistir. neye dayanarak ic dedi sana? sen egzersiz yaparken sunu boyle yap vs diyor mu? ama supplement olunca konu tabi kardes al al isine yarar ya bu urunler sihirli moduna geçiyorlar. sana tavsiyem ciddi anlamda ihtiyacin olmadan supplement kullanma. yag mi yakmak istiyorsun o zaman cardionu yogunlastir hiit cardio yap beslenmeni gozden gecir

0|0
    0|0
  • tek. kullanımlık l-carnitine ben önermiyorum kardeşim carnitine yerine yeşil çay daha iyi para tuzağından başka bisey değil

0|0
    0|0
  • clenbuterol kullan 👍

0|0
    0|0
Yükleniyor...