Kapat

Sizce nasıl zayıflayabilir? (ayrıntı)?

Selam ks halkı🙌 yine ben.
12 yaşında bir kız var. **kız kardeşim veya değil, siz soruya odaklanın😂** 55 kilo. 1.60 boyu var ve 7. sınıfa gidiyor piremses. Yaptığı çok bu spor yok sadece haftada 2 gün yüzmeye gidiyor. Daha sıkı bir vücuda sahip olmak veya hiç değilse bu yaşta bir spora başlayıp devam ettirmek istiyor kendileri. Ne yapmalı ne etmeli😂? Çok yese bile kilosunu koruyacak, fitleştirecek hangi sporu yapabilir? 👇

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• spor spor spor

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• pilates

1|0
    0|0
  • fitness yapmasin. yuzme voleybol basketbol gibi sporlarla ilgilenebilir. yuzme optimum bir spor zaten duzenli yapsin. beslenmesine dikkat etmesi lazim. basit karbonhidratlar yerine komplek karbonhidrat tuketmeli. genel hatlariyla böyle yapmalı

0|0
    0|0
  • Düzenli yemek yemek ve bol hareket

0|0
    0|0
  • yuzme yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• spor.. özellikle plates sıkılaşmak için

1|0
    0|0
  • Ohh valla löp löp ye sonra zayif kal. bizde spor yapiyoruz ama her istedigimizi yiyemiyoruz.😀yediklerine dikkat edecek yüzme iyi. isterse plates te yapabilir

0|0
    0|0
    • çok yemiyor ki😂😄 sadece haftada 2 saat yüzme yeter mi diyorsun yani?

• Haftada iki saat yetmez hergun 1 saat yapmali. ben bir bucuk ayda 8 kilo verdim bu sekilde yüzmeyle. ki o gelisim caginda daha rahat kilo verir

• Çok yese bile ve fitleşmek aynı anda olmaz. İkisinden birini seçmeli

0|0
    0|0
    • kendisine anlatamıyoruz bunu. Peki çok yemediğini varsayarsak, yorumun?

• haklısın👍 bunların aynısıni söylüyorum ama inanmıyor işte😂 belki sizlerin yorumlarını gösterince rahatlar

• Bol şans :)

• 12 yaşındaki kızın sıkı vücutla işi ne

0|0
    0|0
Yükleniyor...