Annemi Çok Kırdım :( :(

Ben kocaman bir salağım. Annemi çok kırdım.

teyzem torunlarını bakıyor. yarın işi varmış. torunlarının annesıne soylemıs bu cocuklara bır gunlugune baskası baksın demıs. oda sormus sorusturmus hıckımse kabul etmemıs benımkıler bana yetıyo demıs. benm annemde temızlıge gıden bı kadın. tam bır haftadır eksıksız calsıyo ve sadece yarın evde kalıcak. teyzemde anneme soylemıs sen bak dıye benım annemde cok ıyı kalplı hıckımseye hayır dıyemez hıckımseyı reddedemez. kabul etmıs. bende bu sabah kıyametı koparttım. sen nasıl kabul edersın dıye. sonra abım duydu bagrmalarımı oda basladı bagrmaya gelmesın dıye. annem sadece 1 gun dıye dıye susturdu. bende anca sustum tamam dedım gelsın of ! kendımı alıstırdım aksama kadar nabıyım ? denıze gttm bugun eve geldım,annemde ısten geldı. sonra ben tekrar dsarı cktm eve geldgmde annem telefnla konusuyodu TEYZEMLE. teyzem bastan onu oturmaya cgrmıstı yarın ıcın. sonra kızanları verıyo. İŞE BAK ! neyse annemde saf kalplı cok.! cocukların ıkısınıde alıyım dedı. teyzemde bu gece gondermedı. yarın annem cocukların ıkısınıde alıcak. ve buyuk olan TAMAMEN BENIM ICIN GELIYO ! bende dagttım evlerı neler neler yaptım. TEYZEMIN YUZUNEDE BKMICAM ARTIK bu kadr terbıyesızlık olmaz.. annemde uzuldu tabı. hem uzuldu hem kızdı bana HEMDE KÜSTÜ. ÇOK UZDUM ONU BLIYORUM AMA. 2 kurus ıcın elalemın pıslıgını temızlıyo haftada bırgun evde kalıyo ondada elalemın piçinimi bakıcak! BU TEYZEM TERBIYESIZ KOPEGIN ONDE GIDENIII ! allahın belası. SIZCE SIMDI NE YAPMALIYIM ?şu ançok sınırlıyım fakat şimdiden pişman oldum bıle :(

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Konuya hakim olamadım ama ne olursa olsun anneni öp ve kalben özür dile o zaten affeder bişeye gerek yok üzüldüğünü hissetirmen yeter.Anneler çok kutsaldır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Pişman olman da güzel bir şey.Dediğin gibi yufka yürekliyse candan bir özürle eski haline döner kanımca...

0|0
    0|0
    • cok kızdı bana :( konusmuyo benmle

• o zaman kendini sorgulamanın vakti gelmiş geçiyor da hatta...

• tutamıyorm ıste kendımı en ufak seyde parlıyorum

• Anne ozur dilerim de anlat sinirlendim de

0|0
    0|0
    • az once bana

- Senı Allah'a Havale ediyorum.

dedi :'(

• Sakinler derin derin nefes al ge kantikli dusunmeye calis kendi aradigin cevabi bulucagina inaniyorum, allah kolaylik versin

• çok saol :(

• olur böyle şeyler herşey yoluna girer üzülme

0|0
    0|0
  • sen elinden geleni yapmışsın,takma kafana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• git ve ona onu ne kadar çok sevdiğini söyle ve sarıl. keşke demek istemiyorsan ilerde bunu şimdi yap durma!

0|0
    0|0
    • benı ıstemeyecgnden cok korkuyorm

• anne o tabiki kıyamaz sana.

• Abartılacak bir şey yok ki bunda. Her insan iyiliğinin mükafatını alacaktır elbet. Annenden özür dilemelisin.

0|0
    0|0
  • elin piçi dediğin teyzenin çocukları tamam bırakmaması gerekirdi ama sen abla kardeşin arasına giremezsin annen illeki bilir dur diyeceği yeri uzun lafın kısası sen büyüklerin işine burnunu sokma

0|0
    0|0
    • teyzemın cocukları degıl torunları. ayrıca oda hıcmı hıc azetmıyo onlardan. gelını zorla baktırıyo! ayrca burnunu sokma flan kımsınn sen ya !

• annene kendini affettirmek istiyorsun yardım et yazık o ne yapsın kaça bölünsün kadıncağız

• doğru soyluyosunda. peki tamam soyledgn seyı denemeye çalışıcam.

• Annene biraz fazla abanmışın sanırım. Biraz zaman geçsin seninde onunda siniri yatışınca konuşursun 1 saat sonra falan hem sakinleşmiş olursun. Annen ablanı seviyoki böyle bir şeyi kabul ediyo... Boşver birbirinizi kırıcı söz söyleyeceğinize bagırıp çagıracagınıza karşılıklı oturup konuş ben onlarla vakit geçirmek degil senle vakit geçirmek için kızdım falan de biraz alttan al affeder dert etme ^^

0|0
    0|0
    • teyzem sadece kendısını dusunen bencıl bı kadın. annemın yarın dınlenmeye ıhtıyacı varken cocukmu bakıcak yanı of ya cok kızıyorm ıste tam yatışıyorum yıne aklıma gelyo o kadının terbıyesızlıgı. annemde ıyı nıyetınden kaybedıyo onada bsey dıyemem

• Her ailede böyle rütüklü insan çıkıyor dert etme sen ^^ Sinirlerini de oynatma sana zarar sadece annenle takıl anlat alttan alarak oda anlar seni annenin çok anlayışlı olduğunu söylüyorsun o zaman kesin anlar seni *-*

Yükleniyor...