Ve Gökhan Bjk yi de satmışdır?

Geçen yıl sezon ortasın da Fenerbahceyi satan bu gün Bjk yi de satmışmıdır. Bence satmışdır sakatım demek değil bir karar verdiysen aldığın paranın hakkının vermen lazım değil mi. Tümer kaçtı mı zamanın da ya da başka biri kaçmamışdır ama Gökhan Bjk yi satarak bir ilke imza atmışdır bizi anlamışsınızdır umarım sizi huzur için seçmiş ya bakın sizin için mücadele etmek yerine kaçmayı tercih ediyor siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Adamda Beşiktaş korkusu nasıl tavan yaptıysa artik hayal görmeye başlamış , bizden daha iyi takip ediyor büyük Beşiktaş i :)
    Boyle bir haberi ben bile duymadım daha kim uydurmusta sazanlar inanmış acaba

Korkunun ecele faydası yok geliyoruz hazirlanin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Önceki sorudada belirttim oynamamasına şaşırdım oynarsa beni şaşırtır zaten.

0|0
    0|0
    • Peki sence sattı mı Bjkyi.

• Bu konu ince şimdi Beşiktaş t. d Şenol hocada oynatmak istememiş olabilir çünkü büyük bir baskı olacak ve hata yapmaya kart görmeye müsait olacak yani bilerek olabilir bunlar Beşiktaş tarafından Gökhan sattı demek için farklı bilgiler gerkeiyor böyle bir durumu şimdilik söyleyemeyiz.

• alayi kralı gelsin oynasin

0|0
    0|0
  • Sen ananı sattın mı

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar böyle satar işte.

0|1
    0|0
Yükleniyor...