Gökhan yine sakat numarası yapıyor?

Gökhan zora girdi mi sakatım diyor bakın bu yıl bir maçı yok keşke erkekçe oynasaydı dicem de erkek olan sezon ortası takımını satmaz. Biz sizede dedik bakın bizi sattı sizi de satıcak dedik bakın şimdide sizi satıyor gördünüz mü. Gökhan için siz değil parası önemli olduğunu. Para aldığı klübe bile yalan atıyor görün anlamışınızdır umarım siz ne düşünüyorsunuz.

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Adamda Beşiktaş korkusu nasıl tavan yaptıysa artik hayal görmeye başlamış , bizden daha iyi takip ediyor büyük Beşiktaş i :)
    Boyle bir haberi ben bile duymadım daha kim uydurmusta sazanlar inanmış acaba
    Hayat fenerlilerin gökhana dolarcı algısi yapması kadar sacma. Ismail bizde aldigin paranin 3 katıni alıyor, Gökhana fener 2.2 milyon teklif etti biz 1.7 teklif ettik. Ve kendi yöneticileride bunu söyledi, Gökhanın para yüzünden gitmedigini söyledi. Gökhana Paracı algısi yapanlar laledir. Cünkü ismaile bakmıyorlar. KOMIKsiniz gercekten. Yazık
    Korkunun ecele faydası yok geliyoruz hazirlanin

0|1
    0|0
  • Gökhan Gönül'ün oynamayacağını az çok tahmin edebiliyordum hatta bjkli arkadaşlarımda diyordu muhtemelen oynamaz diye şaşırmadım yani.

0|0
    0|0
    • Oynamaması farklı yalnız bırakması daha farklı ya Back sakatlanırsa neolucak maçta. Bjk yi de satmadı mı yani.

• Back sakatlanırsa işler kötü olur ama okadar aksilikte olmasın gerçi Gökhan konusu aksilikten ziyade sanki ama Back sakatlanmasın artık :)

• Bence artık gerçeği görmeliler.

• Belki de gerçekten sakatlanmıştır bu sefer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...