Yarın ise baslıyorum ama?

Arkadaslar daha onceden bır isten cıkarıldım yavas oldugum ıcın sanırım bırde pek deneyımım yoktu bunu anladılar galıba. Ben yenı bır ise gırdım yarın baslıycam kucuk bır waffle,lımonata satan bıyer. 5 tane falan masa var ve ben bu ısten cıkarılmak ıstemıyorum sızce nasıl davranıyım atılmamak ıcın

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hızlı ve hatasız çalışmalısın. Küçük yerde yapacağın her hata ve acemilik daha fazla göze batar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sürekli işe hevesli oldugunu göster

0|0
    0|0
  • güler yüzlü ol. müşterilerle aran iyi olsun. daimi müşteriler falan hep olur.

0|0
    0|0
  • Atatürk'ün sporcusu gibi.sporcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim.Ayrıca iş veren seni düşünmez işini düşünür.Sen yorgunluktan ölsende umrunda olmaz.O yüzden yorulmadan çok hızlı olmalısın.

0|0
    0|0
  • Waffle ve limonataları sipariş verilen masalara götürmeyi deneyerek işten çıkarılmamayı başarabileceğini düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • İşini iyi yaparak.

0|0
    0|0
  • müşterilere çok fazla soru sorma ve onları rahat bırak,onlar çağırmadan gitme masaya,ortalarda dolaş her zaman.ve kulakların hafızan kuvvetli olsun.

0|0
    0|0
  • Sadece işe başlamadan önce nasıl anlaştıysan onun gerektirdiklerini yap ne fazlasını nede eksiğini.

0|0
    0|0
  • valla sen yçalışacak olduktan sonra her yer iş,ben altı senede 12 iş yeri değiştirdim,ha ne oluyor emğin,tazminatın kıdemin boşa gidiyor,ama ite köpeğe boyun eymiyorsu ya o yeter...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hızlı olman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...