Hergün sevgilinizi görseniz sıkılırmısnız?

hergün sevgilinizi görseniz ondan sıkılırmısınız?şahsen ben hergün görüyorum ne o ne de ben sıkılmıyoruz peki ya siz :)

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilime her buluşmamızda çiçek alıyorum, her saat her dakika onunla telefondan gerek real hayatta görüşüyoruz bir saniye bile görüşmesek tansiyonumuz düşüyor offf çok seviyoz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben göremiyorum çünkü ayrıldı galleş garı ne yapıyo aceppp inşallah ruyalarına girerimde korkudan bayılır amin :)))

1|0
    0|0
    • ohaa ne biçim konuşuyon arkasından

• ohaaa derken adım o değil malesef :0)) evet galleş garı diyorum görsem yüzünde söylüyecemde ama göremiyorum :))

• şimdilik diye düzeltelim istersen.bir süre sonra sıkılacaksınız.azaltın görüşmeleri.haftada 3-4 gün en azından.

1|0
    0|0
  • Hayır sıkılmam tabii ki.

1|0
    0|0
  • cicim ayları çabuk geçer :)

1|0
    0|0
  • sıkılmam :)

1|0
    0|0
  • Hergün görünce heyecanı kaçar.Biraz zaman koyunca araya daha heycanlı oluyor

1|0
    0|0
  • insan sevdiğinden sıkılır mı hiç. aksine daha çok bağlar insanı.

1|0
    0|0
  • Sıkılmam

1|0
    0|0
  • bu sitenin aşk ve ayarılık bölümü kalpten cinsellik bölümü gülmekten öldürecek beni ya :)

1|0
    0|0
  • hergün her saat her dakika görmek istemem tabikide,arada kaçamak yapmak lazım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3,5 yıl hergün her saat birlikteydik ve hiç sıkılmıyorduk ama 3 yıldır malesef ayrı şehirlerdeyiz ve keşke yine birlikte olmaya devam etsek :(

1|0
    0|0
  • her gün 10 saat birlikteyiz ama hiç sıkılmıyoruz

1|0
    0|0
  • Hergün görüyorum sıkılmadım :)

1|0
    0|0
  • sıkılmam 7-15

1|0
    0|0
  • Hergün 5 dakikada olsa görmeye razıyım ama malesef :(