Erkek arkadasım faturamı odeyecek dıye odu koptu !

Baslıgı okurken benı para yıyen kızlarla karıstrmayın.sadece zoruma gıden deger verdıgın degerı gormemek.erkek arkadasımla 6 aydır beraberız.benı cok sevdıgıne emınım bende aynen oyle.hedıyeler sorun edılmez asla ama erkek arkadasıma aldıgım hedıyelerın hadı hesabı yok.kı unlu markaların.ısımden ayrıldım ıyı bı ısım vardı.patronumun tacızlerı yuzunden.erkek arkadasım ozel bı sırkette calısıyr durumu cok ıyı.telefon faturam bayagı geldı.odeyemedım erkek arkadasım durumu bıldıgı halde yardımcı olmadı.cok uzuldum.sızce karsılıgı bumu bazı seylerın?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• İyide herşeyi düşünmemizi beklemeyin fatura kaç para gelecekki onu ödeyemeyecek kadar parasız olduğunu nasıl düşünsün.Sen yardım istedin mi ? Kaldıki insan böyle durumlarda sevgilisinden bir beklenti içine girmemeli ailen değilki senin.. öderse incelik yapmış olur ödemezse odun diyemeyiz. Tüm bunların dışında para yemek için peşimize takılan okadar çok kız varki siz nasıl erkeklerin bazı huylarından bıkıyorsanız bizde bu tarz yiyicilerden bıktık. Bir kere yeni tanıştığım biriyle yemeğe çıktık yemeği yedik buraya verdiğin parayı bana versen sana neler yapardım dedi gelde şok olma şimdi. Bunlarda var çevrede, güzelce yardım rica edersen geri çevirmez diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • yok artık.gerektgı eyrde yedgmz yemegın parasını bile veririm.bu durumu bilyrdu.arkadasımdan borc aldgmıda kızdgm nokta bu.ve bu insan benmle evlilik dusunuyr ilerde beni neler beklyr blmyrm

• tesekkur ederim uamrım hepimiz için rahat bir hayat süreriz..

• Umarım inşallah.

Erkekler Ne Diyor 13

• zoruma gıden deger verdıgın degerı gormemek

Sen verdiğin değeri maddiyat olarak mı ölçüyosun ?

0|2
    0|0
    • yanlıs anladın.maddi manevi hep yanındayım bu sorun değil.ama seninde zor gununde sevdgn insan yannda değilse bu cok kötü yasamadan bilemezsn yınede tesekkurler.

• paranın lafını yapan insanlardan nefret ederim.

0|1
    0|0
  • Belki ödeme gücü yoktu. Belki de yastık altında paran var, ödersin diye düşündü.

0|0
    0|0
  • "Mutlu olmak istiyorsan kimseden bir şey bekleme." Bob

0|0
    0|0
  • İnsanlar böyledir yüzlerce iyilik yaparsın ama en ufak birşey de yüzlercesi unutulur akılda sadece o kalır.

0|0
    0|0
  • Bir de sevgilinden dinlemek gerek bence mevzuyu.. vardır belki bir bildiği. kötü düşünme hemen.

0|0
    0|0
  • Joao pinto detected

0|0
    0|0
  • teklif dahi etmediyse ya parası yoktur ezilmiştir ya da bir halta yaramaz bencilin tekidir !

0|0
    0|0
    • Yahu benı yanlıs anlamayn ılk defa hayatmda manevı dstek verdım bu kadar.ama maddı seylerle mutluda etmek ıstyrm.. Yaptklrmn karslgnı gormedgm ıcın uzuldm sadece.artı maddı sorunu yok adım gıbı bılıyrm

• cok begendıgı ayakkabı vardı lacoste 380 tl begenmstı ama almyrdu.hedıye amaclı alayım dedm.snra baktm bana gnderme yapıyr alablrmısın gıbısnden..hadı sen bana hedıye et demeye basladı.bende ne olack canım alırım dedım aldım.ondan snra gecen ay dogumgunuydu sarardan 600 tlye ceket aldım.daha ısten cıkmamıstm.oraya buraya borc verırken para kalmadı.daha snra erkek arkadasm mısal bana dogum gunumde ne alcksn dıyodu.bende ceket aldm.hanı cımrı falan demesın dıye.ya cok ayıp soylemesı ama ne bıleym benı mutlu edeck bsy yapmıyr artı dusun o kadar sıkıstım bı elını uzatmadı.pısmanm aslnda o kadar para harcadgma sorma gtsn:(

• kusura bakma da resmen kullanılmılsın. kadın parası yiyen erkeğim diye geçinenleri anlamıyorum. insan bir kere hediye gelince teşwkkür eder ve bir dqha alma ki maliyet olnasın sana der. seni fena kullanmış. evlenmeyi dülünmekte yanlışsın bence. bid ömür gitmez o adamla.

• aha yakaladım "karşılığı bu mu " ,diyorsun. seviyorum diye kandırma adamı bari.

0|0
    0|0
  • Enazından teklif etmesi gerekirdi.

0|0
    0|0
  • durumu iyi ve ödemedi saçma

bende hiçbir gelir yok zor durumda olsa bir şekilde arardım para

0|0
    0|1
  • Durumu iyi ise odunluk yapmış.

0|0
    0|0
  • Benim durumum orta halli olduğu halde sevgilim olmamasına rağmen bir yere oturduğumuzda ben ödüyorum sırf erkeğim diye :) Sanırım fazla kerizlik yapıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• belki daha ilişkiniz çok ilerlemediği için böyle bir şey yapma gereği görmemiştir, böyle bir şey yaparsa ilişki için çok büyük bir adım olcağını falan düşünmüştür ne bileyim

0|2
    0|0
  • Erkeklere mudanasi olankadinlara hayret ediyorum. Acimdan olsem acim diyemem.

0|0
    0|0
    • Öyle deme ama bak başka zaman yemek yenince kız partasını ödüyormuş. Bu durumda ciddi bir ilişkiyse ben olsam tel faturasını düşünmeden öderim. Sonuçta eşim olarak görürüm onu ana demek ki o itttt kullanma derdinde kızı yoksa bu tavrı takınıp dikkate almamazlık yapmazdı. Kızım sende ayrıl kurtul ondan .

• ben sana hak verıyorumm janımm ıtıcı bır durum olmuşş

0|0
    0|0
  • pintiymiş ay hiç çekilmez bence ayrıl sen ondan

0|0
    0|1
Yükleniyor...