Tecavüze ugramak üzere olsanız naparsınız ?

diyelim ki tecavüze ugramak üzeresiniz sesinizi kimse duyamaz ve kıprdamanız zor ne yaparsınız da kendinizi kurtarrsınız ne dersiniz karşınızdakini nasıl ikna edersiniz ya da nasıl ondan kurtulursunuz ?

ben aids hastasıyım derdim kendimi acındırmaya çalışırdım kardeşiniz gözünün önüne getir yerimde oldugunu düşün hiçbir suçu yokken bu kötü iğrenc acıyı bir ömür yaşadıgını hayal et falan derdim.

sapkınlık olarak algılamayın belki Allah korusun birgün başınıza gelebilir.

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• ne dersen de adam bir kere baslamıssa zor kurtulursun. sadece bir yerlerine tekmeyi bas

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Yecavüze yeltenmiş ve o kadar da yaklaşmış birinin gözü dönmüştür ve hiç bir şey duymaz. Hayvani yanının kontrolündedir.

1|0
    0|0
  • Kadın olsaydım eğer özgürlüğümden taviz vermez her saat istediğim yere giderdim.Durum böyle olunca illa ki yanımda silah taşırdım.Böyle bir durumda da taşıdığım her neyse kullanmaktan kaçınmazdım.

1|0
    0|0
  • Tecavüzü kafaya koyduysa vazgeçmez diye düşünüyorum.Ama yerden taşı aldın vurdun kafaya öldü ceza giymessin sanırım.Meşru müdafaaya giriyor galiba.

1|0
    1|0
    • evet kesinlikle ceza yemiyorsun kendini savundugun için

• Güzelse bizim açımızdan sorun yoktur diye düşünüyorum :D

1|1
    3|0
  • tecavüze karşı teveccüh ederdim. :P

1|0
    2|0
  • kaçınılr ise gereğini yaparım kaçınılmassa zevk almaya .P

1|0
    1|0
  • kızların yorumlarını okumaya geldim:))

1|0
    1|0
  • o saatten sonra ne desen nafile

0|0
    2|1
  • Bu yaştan sonra kestaneyi çizdirmeye niyetim yok lan der tüm gücümle savaşırım. Kurtulunca da ingılvuud daki zenci arkadaşlarımı, elemana boru döşemeleri için çağırırım ^^

1|0
    1|0
  • bırak ulan kızı ben tecavüz edecem

0|0
    9|1
  • Aids olduğun yalanını hiç bir erkek yemez bu 1 .İkincisi tecavüz psikolojisine bürünmüş birini de aids olduğun %100 bile doğru olsa geri çeviremez

1|0
    2|0
  • güzel bir kızsa sorun yok gibi

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 10

• senin için göze alırım derse ayvayı yedin.

3|0
    0|0
  • Ne mi yaptım ? 2 kolundan sıkıca tutup bacak arasına tum gucumle dizimle vurdum. O noktaya gelen yaratıgın anlayacagı baska dil yoktur.

3|0
    0|1
  • Ben hertürlü devam ederim yazan erkekler şerefsizlikte çığır açtınız ananızı kardeşinizi bile yaparsınız herhalde acizler.

4|1
    0|0
  • karsıdaki ayıya ölü takliti yapsak kurtuluruz belki. o bu değilde su asagıdaki gerizekalı kızın birinin yaptığı yorumuyla ne kadar iğrenc bir varlık oldugunu kanıtlamıs bulunmakta bir bayan olarakk utanıyorum!

1|0
    0|0
  • Baktım kaçınılmaz rahat hareket etmek için rızam varmış gibi davranırım. Sonra onu iyice soyduktan ve sanki ona keyifli anlar yaşatacakmışım kıvamına getirdiğimde bulabildiğim sert bir cisimle önüme gelen yerine vurur kalkar kaçarım. Veya hiç bişey bulamazsam aletine tekmeyi atar veya ısırırm o can acısıyla kıvranırken yine kaçarım :)

1|1
    0|0
  • Dusunmeye bile dusunemiyorum onu göze alan adam naparsan yap acımaz

2|0
    0|0
  • Ben AIDS'im derim la son çare napalım

2|0
    0|0
    • inanması zor olur ama düşündümde öyle bişey olsa biber gazımı bulucam da ooo

en kestirme yok bulasıcı hastalıgım var risk almaya deger mi param var al hepsini yeterki uzak dur seni bir şekilde bulurum cezasını mutlaka çekersin ileride pişman olacaksın unutma derim.

• o olaydan sonra öldürmesi daha iyi olur.

• Haha siz böyle dedikçe tecavüzcüler hiçbi zaman yok olmiycak

• yapcak bişey kalmadıysa dua etmeye baslardım.

1|1
    0|0
  • Bütün gücümle mücadele ederim

2|0
    0|0
  • Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakacaksın :)

1|5
    10|4
Yükleniyor...