İstediğim herşeyi yapacaksın yoksa ailene daha önce birlikte olduğumuzu söylerim diye tehdit ediyormuş kızı

Kızcağızın 18 yaşında kanına girip kandırıp bekaretini almış şerefsiz. Şimdide çıkmış kızı tehdit ediyor.kız 20 yaşında. "Temizleneceksin, geleceksin ve istekli olacaksın, söylediğim herşeyi yapacaksın, konuş dersem konuşacaksın sus dediğimde susacak, yoksa babanın yanında alırım soluğu biliyorsun yaparım" diyormuş, polisden korkmadığını belirtiyormuş.Kızda korkmuş tırsıyor, şerefsiz kızın korktuğunu bildiği için rahat tabi. Kıza suç duyurusunda bulun dicem ama ailesi vs öğrenecek kalkamaz altından daha 20 yaşında önünde üniversite hayatı var; birde narin bir kız. Ben ise adliye işlerinin nasıl yürüdüğünü çok iyi biliyorum.Kızda samsunda o şerefsizde. Son tercih yine polis ama polise taşınmadan önce alternatif çözümler düşünüyorum. Yardımcı olun lütfen.Arkadaşlar ben olsaydım ya da benim gibi dişli birisi mahkemeyi çözüm bulurdum. Ama bu kız fazla narin anakuzusu; bünyesi kaldırmaz intihara gider sonu. Bir kaç çözüm buldum.Adım adım.

1. Çocuk kızın kendisinden korkmasını koz olarak biliyor diyeceklerini yapacağını düşünüyor, bu kozu ters yüz etmek için;kız şu mesajı atacak "sen beni çok korkuttun ve ürküttün. Bu yüzden senden önce annemle ben konuşuyorum ve bekaretimi daha önce kaybettiğimi anlatıyorum.Bunu yapmak çok zor ama öyle ya da böyleaffedeceklerdir.İstersen artık babamın karşısına çıkıp anlatabilirsin. Tabi ne kazanacaksın bilmiyorum. (mesajda tehdit olmycak zira farklı şekilde inat yapıp kıza zarar verebilir.)sonra hattını kıracak.Böylece çocuk yeni bir kozla tehdit edemicek.

2.Bu işe yaramazsa annesine tehdit edildiğini ve bir çocuğun eğer kendisiyle olmazsa babasının karşısına çıkıp iftira atacağını söylediğini belirtecek. Mesajlarda cocuk sadece babanla konuşurum demiş.Babamın buna inanmasından korkuyorum anne dicek) ve o mesajlarla birlikte ailesinin koruması altında güle oynaya şikayete gidebilirler. Cinsel saldırı olmadığı sürece doktor kontrolü gibi bir şey mümkün değil zaten.

3-Gerçekleri biraz yansıtacak olursakMesela birlikte olduğu zamanı 17 yaşındayken diyebilir bu durumda karşı tarafın sözü geçersiz kalır çünkü kendini kurtarmaya çalıştığı için söylediğine inanılır. Ayrıca kızı zorladığı söylenebilir

Sizce bu yöntemler yeterince güvenli mi? Ya da sizin aklınıza gelen birşeyler var mı?

0|0
17|33

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hukukçuyum ama bazı durumlarda insanlara hukuki tavsiyeler vermek beni utanırıyor.Çünkü gerçekten çözüm sağlamaktan çok zora sokuyor insanları.Evet mahkemeye gidebilir polise şikayet edebilir ama bunun hiç bir çözüm olacağını düşünmüyorum ailesinden kopar bu sefer çünkü başka pislikler çıkar yine karşısına.Bence o adamı çok temiz bir şekilde dövdürmek en mantıklı çözüm.Hatta bence başka bir çözüm yolu da bunlar içerideyken kızın iki tane tanıdığı erkek girip herifi bağlıycak.Bunun fotoğraflarını çekecekler ama etek falan giydirilmiş haldeki.Sonra delikanlı ise o kadar şantaja devam eder.Aslında kız 18'inden küçükken bu iş olsaymış mahkeme yolu çok güvenliydi çünkü çok fazla cezası var ama 18 den büyükken olduğu için cezası da çok olmayacak.

3|1
    0|0
    • Evet bende mahkemenin gerçek bir çözüm olmamakla birlikte kızı psikolojik olarak daha fazla zarara sokucağına inanıyorum. Senin söylediğine gelirsek; kız zaten tek başına korkuyor ve korumasız. İşe yaramaz ; kızın mahiyetını bildiği için yanında o adamlar yokken, alır kızı kaçırır yolda takip edip mafeder intikamını alır. İşi daha zora sokmuş oluruz.Benim aklımdan geçen şu;

Kıza mesaj attırıcam;

"beni çok korkuttun. Bu yüzden utana sıkıla herşeyi anneme anlattım. Tuhaf şekilde anlayışla ++

• Hmm zaten farklı şehirdeyse gidip ailesini nasıl bulacak ki biliyor mu yerini falan? Yani benim aklıma şimdilik gelenler bunlar.Ama hukuki açıdan bir sorun olursa yardımcı olabilirim her türlü:=) aslında bunları bile söylememem gerekiyor ama başta dediğim gibi hukuk her zaman çözüm olmuyor.

• Mantıklı

Erkekler Ne Diyor 32

• O şerefsiz tehdit gücünü sizin tırsaklığınızdan alıyor. Biraz dişinizi gösterin, savcılığa ve polise vermekten çekinmeyin, görün bakın nasıl süt dökmüş kediye dönecek. Bu hep böyle olmuştur. Hala neyi düşünüyorsunuz bilmiyorum. Kafanızda senaryolar üretmekten vazgeçin, ebeveyne gerçekleri açıklayıp polise ve savcılığa verin şu şerefsizi.

1|0
    0|0
    • kız zaten hassas bir kızmış işi intihara kadar gider yani hadi dişli olsa olurda kız öyle değil biliyorum şuanda tırsaklığın sırası değil ama durum böyle

• kızın güvendiği inandığı biriyle beraber bu işleri yürütün.kızın çok sevdiği bir öğretmeni olabilir mesela.psikolojik olarak kızın yanında durabilecek eğitimli biri olmalı.arkasında her türlü duracağını hissettirecek.savcılığa verin.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şikayette bulunsun. Ama şikayette bulunmadan önce kayıt alsın, çünkü sonra polis ve hakim karşısına çıkınca herşeyi inkar edecek. Babasının yanına gidemez, sıkar biraz, gidipte ne diyecek, kızını düzdüm mü diyecek, babası öldürür ya da komaya sokar o şerefsizi.

Ne pahasına olursa olsun polise ve savcılığa şikayetçi olduğunu bildirmeli. O şerefsizin yaptıkları yanına kar bırakılmamalı.

0|0
    0|0
  • samsund abu tarz olaylar çokmu oluyor ?

0|0
    0|0
  • kız aynen şunu söylesin: git babama söyle yiyorsa önce beni vurur sonrada seni vurur. bende günahım yok bana tecavüz etti derim korkumdan kimseyede söylemedim bugüne kadar derim desin işin içinden çıkarım sen gerisi düşün desin yoksa her dediğini yaparak bu hayat geçmez yarın öbürgün çocuk arkadaslarımada vereceksin grup yapacacaz videonu cekecez gibi durumlara kalkar kız battıkça batar

1|1
    0|0
    • çok iyi yazmş senaryo süper valla yanlz sonlarda harbiden kızın durumunu düşününce baya ürkütücü :)

• Korkutmak :) ağır ceza mahkemesinde geçersizdir. Zira bu mahkeme kamu davasına gırıyor ve kız şiayetini geri çekse bile dava düşmez.

Evet bu gerçekleri bendebiliyorum. O yüzden kızı temkinledim asla boyun eğmek yok diye. İftira atıyotr dersin cıkarsın işin içinden ailen sana inanır elin p...ne değil dedim :) rahatladı canım benim.

• olay mahkemelik olmayacak zaten sadece çocuğa böyle bir savunma yapacaksınız o kadar bildiğin üzere ağız ceza mahkemelerinden böyle bir sucun içine tehdit vs de girince müebbete kadar kişilik haklarına tecavüz vs katınca boku yer o çocuk bunu duyması bile adamı caydırır zaten

• Namus bazi insanlar icin sadece bacak arasindaki deri parcasinda göründümü nekadar büyük olaylar cikiyor.

Baba'da nebicim baba , kiz durumu ailesine anlatmakdan korkuyor ... Aslinde böyle seylerde Aile cocugun arkasinda olmasi gerek ama bu "Namus" meselesi kötü birsey.

Polise gitsin. Kiz 20 yasinda Polisin bu durumu ailesine söylemesi aslinda yasak. Cünkü kiz yetismis birisi.

Tabiki bilmiyorum AKP bu durumda kac kanun degistirdi.

Neyse gitsin Polise. Tanidiklariniz varsa söyleyin o serefsizlen iki üc laf konusun (tehdit etsin, ya da agzini burnunu kirsin)

Öyle Tanidik insan bulamazsaniz, gidin arkadaslarlan bir cingeneye onlar zaten iki üc lira icin böyle serefsizlerin agzini severek kiriyorlar.

0|0
    0|0
  • Polise gitsin tecavüz ediyor yıllardır tehditle desin o çocuğu kazığa oturturlar.veya çocuğu öldürsün 2 ay yatar çıkar

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi kızın yaşı tutuyorsa ailesi öğrenmeden bu olayı savcılık yoluyla halledebilirsiniz. Polisler gelipte ailesine söylemez merak etme. Ama eğer kanıt yoksa fazla ceza alacağını düşünmüyorum. Tehdit,şantaj v.b konuşmalar mesajlaşma yoluyla olduysa eğer. Mesajları silse bile savcılık kullandığı operator den yazılı bütün mesajları alabiliyor. Tam bilmiyorum ama sanırım son 1 yıl içerisindeki bütün konuşmalar operator den sadece savcılık yoluyla alınıyor.

0|0
    0|0
  • Allah kolaylik versin bu arkadasina. Gercekten bu tur insanlardan kendimi bildim bileli.
    Cozum sadece polis gercekten. Bir gun git sen samsuna ona yardimci ol her konuda bence. Sonra geri gelirsin nede olsa okuyor isen okullar tatile girecek yakinda, Ailesi ile konusursun durumu izah edersen muhakkak anlayis gosterir, Guzel birsey yapiyorsun helal sana.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Hayır çalışıyorum ama evet samsuna gidebilirim. Fakat o boyuta gelmeden çözümlemek daha akılcı geliyor bana çünkü kız güçlü değil zayıf bir kız. Bunu göz ardı edip onu kaybedeceği bir savaşa sokamam.

• Cebinde az buçuk parası varsa, birini ayarlasın. Öyle insanlar var ki 400-500 kağıta bir daha konuşamayacak hàle getirirler adamı.

0|1
    0|0
    • 400-500'e gerekte yok. 50-100 kağıdı çingenenin eline sıkıştır, gitsin jiletlesin o şerefsizi.

• Sonrada daha çok sinirlenip intikam almak için, korkmuş olduğunu korumasız olduğunu farkettiği kızın başına daha fazla musallat olsun ha?

• bu işler aile tarafından herekadr zor bir durum olsada paylaşılmadn sorunlar tam olarak çözülmez zaten elinde sonunda bişekilde ailesi duyacak daha fazla belaya sürüklenmek istemyrsa yuvadan yardım olmalı !

0|0
    0|0
  • Senden bir şey isteyebilir miyim bana bu adamın Facebook, Mail ve Telefon numarasını iletir misin?
    Merak etme ben bu adamı yola sokmasını bilirim ve inan bana bu adam bir daha bu kıza yanaşamaz.
    Türkiye'yi bile terk edebilir.
    O kıza'da şunları iletir misin.
    "Biz Anonymous'uz. Orduyuz. Unutmayız. Affetmeyiz. Bizi bekleyin."
    En yakın zamanda istiyorum.
    Kız ana kuzusu olduğu için korktuğunu biliyorum ama ona sen destek olmalısın.

1|0
    0|0
    • Ben o kızla aynı şehirde değilim. Kısıtlıyım. Çocuk kızın korumasız olduğunu ve korktuğunu gayet net biliyor. Ona yapılacak herhangi bir harakette kızdan intikam alabilir. Anonnymous dedin buna güvenebilirim ama ne yapacağınızı bilmem gerek? Zira benim aklımda da bir takım çözümler canlandı.

• sallama lan :) anonymous'uz diyip yeme milleti.. Anonymous'un Türkiyede destekçisi baran isimli kişidir. Sende baran olmadığına göre atıp tutma :)

• Senin gibi ileri zekalı insanlar yüzünden hack yapmaktan utanıyorum.

Anonymous adından da belli olduğu gibi Anonim kişilerdir.

Belki de adı Baran değildir nerden biliyorsun sana adam kimliğini mi açıklayacak şu siteye bir soru soru sor bakalım Anonymous'u kim kurdu bakalım sana cevap verecekler mi?

Bilmediğin bir halta burnunu sokma.

• Guncellemede yazdigin seylerden ilki iyi hatta bu mesaji atip bence annesinede demesi lazim. Anne beni birisi tehdit etti ve bana saldirdi kizligimi kaybettim gibisinden ve o mesajida yani annemle konusuyorum veya babamla gibisinden.

0|0
    0|0
    • Kimse duymadan çözümlemeye çalışıyorum şu an. Ailesi de duyarsa kız üniversiteye gidecek, en büyük hayali bu, aile korkar ve göndermez. Ve kız en büyük hayalinden vazgeçmiş olur. Hele de birlikte oldum derse; bu genç kız için söylenemicek bişi.Büyük bir utanç.

• Bunu göz önünde fazlasıyla bulundurduğum için haraket kısıtlılığım var ya. Psikolojisi kesin bozulur. Fazlasıyla narin bu kız.

• Yani bence gitsin doktora. Bu arada seni ekledim arkadas olarak istersen kabul et merak ederim sidmi ne oldu diye bu durum.

• Avukat arkadasin veya tanidigin varsa cocugu arasin, suc tanimini, cezanin alt ust sinirini, dava surecini ozet gecsin, saglam bir afallar bir daha yapacagini sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • en iyisi güzel bir dayak. onu dövdürmeniz iyi olur. öyle bir dayak yesin ki 1 ay kalkamasın yerinden.

0|0
    0|0
  • İlişkiye girmek hata değil dir , kimse yanlışlıkla kilodunu çıkarmaz .

0|0
    1|0
  • Samsun un adı bu işlere ço k karışmaya başladı... ama namus öyle polis molis binlemez... karadeniz insanına yemez onu söylemek gitsin söylesin bakalım şerefsiz herif... mermei manyağı olmuyor mu... ama bence kızı ikna et gidin dilekçeyi verin tecavüz suçundan yatsın şerefsiz yıllarca... bu kadar itlik p**evenklik olur mu arkadaş nedr bu ya

0|0
    0|0
    • Çocuğu yatırmak kolayda kız çok narin be. en ufak streste dağılıyor fazla ana kuzusu yetiştirilmiş. Bunu kaldıramaz zayıf o gider intihar eder.

• Öfkeyle kalkan zararla oturur arkadsaşım. Sen erkeksin ona zarar verirsin o sana veremez sonra kudurur gelir bunun gibi bir mazlumdan alır intikamı gözü dört döner

• sizi anlıyorum belli ki belli bir mevki de bilgisi olan birisiniz... ben sizin yerinizde olduğumu varsayarak konuşuyorum... su an ne yapılırsa yapılsın kız arkadaşını düşnerek sorun olacaını söylüyorsunuz... ama bu iş iş değil... bunun sonu da gelmez... adam akıllı güzel bir plan ve temiz bir iş çıkarmak gerekiyor... bir mesajla olur mu ? olabilri tabiki... ama serserini ntekiyse işlemez diye tahmin ediyorum...

• Doğrudn savcıyla konuşabilirsen durumu kurtarabilir var mıtanıdık akrabada falan savcı?

0|0
    0|0
  • Cok Acı Bir Durum ! Cocuk Tehdit Ediyor AmA AiLesinin Yanına Gidemez ! O Biraz Sıkar.hem Bekaretini aLicaksın Sonrada Tehdit ediceksin AiLene SöyLerim yaAa Bi idinahuy ! tAmAmen bLöf Yapıyor.Yazık Kıza üzüLdüm 2 YıLdır KuLLanıyOr kızı Cok üzücü.Tamamen Oportünizm O Serefsizin Yaptıgı ! Kız Gitsin Tövbe Etsin ! O Serefsizdende Uzak Dursun.Birşey Yapicagını SanmıyOrum.Namus Kavramı O Kadar Basit DegiL.Sürekli Zina islemek Zorunda KaLmasın ! Cok üzücü.

0|0
    0|0
    • Asagıda Yorumlarda.Dövdürün Demissiniz ! abi Absürt absürt Konusmayın ! haydi Diyelim Bir GüzeL Dayak Yedi bu Onu Kışkırtır.Bilakis Daha Fazla Sorun cıkarır.Cözüm istiyOrsanız Oturup Konusucaksınız !

• Serefsiz OLdugu için ! KuLLanmak istedigi için Tehdit Ediyorlar.Erkekten Arkadas Falan OLmaz ! Bunu Artık Anlayın Karsı CinsLer ! Bu Tip Rutin OLayLarı Görünce Cok üzüLüyOrum .(

• Hayır kızın sadece bekaretini almış ortadan kaybolmuş. İki yıl sonra ortaya çıkıp beninmle birlikte ol yoksa ailene anlatırım herşeyi diyor. Henüz birlikte olmadılar yani.Ve çocuk göze almış. Ben kızınızla birlikte oldum demek yerine, "kızınız benim arkadaşımla birlikte oldu, kızın adını çıkartıyor şerefsiz yazık kızınıza koruyun onu" -da diyebilir sonuçta.

• tek yol ailesine anlatması ve savcılık nezdinde o insan bozuntusuna gerekli en ağır cezayı yedirmesi..bunun dışında her şey geçici çözüm olur

0|0
    0|0
  • acımıyıp kafasını kesiceksin şerefsizim o köpeğin ne olursa olsun gidip şikayet edin veya hiçmi çevreniz yok toplayın bir kaç kişi öldüresiye dövün kırılmadık kemik bırakmasınlar

0|1
    0|0
    • Ah! Hatta keşke bunun gibi zayıfı değilde beni tehdit etseydi aynı şekilde diyorum. Anasını ağlatırdım onun.Karşıma çıktığına pişman olurdu. Yada ben kızla aynı şehirde olsam yine yapardım bunu. İşte kız zayıf olduğu için tehdit altında ya. Bunun gibi piçler benim gibilerin karşısına çıkamazki bilirler yemez!

• allah yardımcısı olsun ne diyeyim elden bişey gelmio

• bir avukatatan fikir alın o size ne yapacağınızı söyler, o çocuk bir daha onu arayamaz hayat boyunca

0|0
    0|0
    • Aldım. Direkt olarak polise şikayet edin diyor. Ama her çözüm her duurm için geçerli olmaz işte. Ben duyurulmadan çözümlenmesinden yanayım.

• hata yapmış ve ailesiyle paylaşıp yardım alsın ömür boyu çeker farklı şeylerde yapar boyun eğerse

0|0
    0|0
    • Öyle kolay değil aileye anlatmak .Biz doğuluyuz birde ona rağmen ailem karşısına aldı kızım ne yaşadıysan söyle sen bzim evladımızsın ne olursa olsun demelerine rağmen söylenmiyor işte..

• babacan gerçek arkadaşı olsa o şantaj yapanı benzetir ve arkasına baka baka gezer o şantajcı ama ne yapayım

• Kanına girmiş kandırmış ? Hmm hıhı peki "Allah" kolaylık versin ne diyelim.

0|0
    0|0
    • İşte birde yobazlar var. Bu cümlede erkeğin tavrına kızmazda kızın bekaretine vermesine kandırılmasına kızar! Allah önce sizin beyninizi temizlesin!

• Ben ne yazdım sen ne anladın. İşte bağnazlıkta burada başlıyor. Ben yanlış birşey söylemedim benim demek istediğim daha farklıydı tam olarak ne yazsam diye düşündüm yanlış anlaşılmasından çekinerek fakat senin gibi gericiler böyle direk cevap verir hani çok yazık.

• O halde böyle bir cümlede ne demek istemiş olabilirsin?!

• adresi nerde bu serefsizin

0|0
    0|0
  • ailesine acacak konuyu, baska yolu yok, yoksa bu adam bunu sömürür durur

0|0
    0|0
  • işe yarayabilri hatta zorla tecavüze uğradığımı söylüyorum vs vs diye eklesin... hapislerde çürüyeceksin yeter diye...

0|0
    0|0
    • Olmaz. Tecavüz davaları ağır ceza mahkemesine intikal ediyor ve yıllarca sürebiliyor. alttan muayene yapılıyor, sürekli olarak ruhsal sağlığı kontrol ediliyor ve her türlü en özel noktalar dahi soruluyor; bunun anlamı kızı daha çok tramvaya sokmak demek.

• Kız henüz tecavüz edilmedi. Şantaj ediliyor tecavüze razı olsun diye. Ben ilk etapta çocuğun elinden kozu almaya çalışıyorum.Kozu ailesinin karşısına çıkmak, kız korktuğunu çok belli etti ne yazık ki ve çocuk biliyorki tek başına baş edemez o kız onunla bu yüzden "beni o kadar korkuttun ki senden önce aileme ben söylüyorum bekaretimi kaybettiğimi, artık babamın karşısına çıkabilirsin ama ne kazanırsın bununla bilmiyorum" diyecek.Ve tekrar tehdit edilmemek için hattı kırıp atacak.

• bu durumda mantıklı olan çözüm gibi duruyor bu!

• bişe olmaz ailesi kızını korur daha fazla kirletmesi kızı ailesi ogrensede evet buyuk bir patlama olur ama olan olmuş babalar eskısı gıbı kızlarını bırakmıyor öyle korkmasın desin sölede babam senı vursun desin gülsün geçsin :)

0|0
    0|0
  • bu olaylar o kadar çok ki kız başta o hatayı yapmayacaktı o erkek bozuntusuna diyecek bir şey yok zaten dayağı haketmiş

0|0
    0|0
  • İnsan yiyemeyeceği bamyanın altına yatmamalı. Geleceği düşünmeden o yaşta nasıl birlikte oluyor çocukla ?
    Ama böyle bir şefersize denk geldiği içinde çok üzüldüm :((
    Çocuğu ayağa kalkamaz hale gelene kadar dövmek lazım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 17

• Adamı ortadan kaldıralım bir pislik temizlenmiş olur... (Diyeceğim de ne farkım kalır o pislikten...)

3|0
    0|0
    • yemin ederim sırf şu düşüncem olduğundan bende sesimi çıkarmıyorum.

• kızın babasının yapcağı en kötü dayak kızın hayatının kararmasından daha iyidir.anlatsın ailesine.

0|0
    0|0
  • Polise gitmek sana hiçbir çözüm sağlamaz polis kızıyım biliyorum. Seni elin boş geri yollarlar ama bazı istisna durumlar var bunu babama anlattım gerçekleri yansıtarak çözüm sağlanır dedi. Mesela birlikte olduğu zamanı 17 yaşındayken diyebilir bu durumda karşı tarafın sözü geçersiz kalır çünkü kendini kurtarmaya çalıştığı için söylediğine inanılır. Ayrıca kızı zorladığı söylenebilir inandırıcı bir hikaye ile bu desteklenir karşı tarafın sözü yine geçersiz kalıyor. Davayı kazanma ihtimaliniz çok yüksek olur. Ve ailesinden kuzen ana-baba teyze vb birisi kıza maneviyat açısından destek olmalı Ayrıca bu dava döneminde koruma talep edebilir tehtitlere karşı olarak. Aklıma gelenler bunlar sormak istediğin birşey varsa sor.

1|0
    0|0
    • Sorunun aynısını bende yayınlıyorum gelen cevapları sana bildirim arkadaşlık isteğimi kabul et

• Aslında çok iyi bir fikir ancak kız bu işte yalnız mesela arkadaşlarıyla dışarı çıktıktan sonra dönerken falan kızı sıkıştırıp daha beter etmesin ki yapar da anladığım kadarıyla haklısın üniversite açısından kötü olur. Kıza sor aynı şehirde yaşayan senin gibi düşünecek, ona yardımcı olacak herhangi bir akrabası var mı? Eğer varsa oradan yola çıkılır. Ha bu arada Çocuğun telefonunda eğer kızın yalvardığı mesajlar varsa ve birinde birlikte olduk kalıbı ya da benzeri geçiyorsa tehlike derim ben +++

• ama şöyle bir mesaj atabilir ''Gel de söyle babama ne diyebilirsin ki? Hadi dedin bana tecavüz ettiğini söylerim ve babam seni orada öldürür'' desin. Ama bence çocuk sadece blöf yapıyor. Gitse babasına ne diyebilir ki? Ben senin kızını... yaptım mı diyecek? Dedi bakalım kız bana tecavüz etti der kurtulur ya da demedi onu türk babası serttir özellikle namus konusunda çocuğu orada öldürür. Çocuk sadece blöf yapıyor

• nasıl kızın kanına girip bekaretini almış tecavüz etmediği sürece çocuğun ne suçu var ben anlamadım kız da istediyse?

0|0
    1|0
    • çocuğun suçu kızı böyle kullanması

• Aşkla kandırmak, saflığından yararlanmak, zorlama da var zaten. Bu kız daha 17 yaşındaymış o zamanlar çocukken kandırmış işte.

• bence o çocuğun adamakılllı bir dayak yemesi lazım eşşooleşşek kıza üzüldüm ama kız anneyle knşsun önce
    babası gidip kızlık testi yaptırmaz bence çocuğa dik davransın biraz korkarsa daha çok yapar baba bana iftira atıyo onu sevmediğim için desin ve çocuk kızın krku dolu mesajlarını tutuyosa işi zor.
    ikincisi hattı kırmasın 6 aydan önce kapanmaz hattı kapatsın ondan snra kırsın.

0|0
    0|0
    • Aynen. Ama önce çocuğa göz dağı vermek lazım. Git babama söyle önce seni öldürür sonr abeni ama işin içinden tecavüz etti der çıkarım. Ve bunun öyle olduğunuda ispatlarım sen aksını ıspatlayabilecekmisin diye biz göz dağı bırakırız baktık olmadı aileye , beni tehdit ediyordu seni rezil ederim gün içine çıkamazsın diyordu korkutuyordu,yanına gitmemi istiyordu gitmedim için iftira atıo,içinizde ufacık kuşku varsa, gururumu bastırıp doktora gitmeye hazırım. (düzgün hiç bir aile bunu kabul etmez)

• İlk başta kızın korkmaması lazım. Şerefsize bak ya.. Ben böyle şey görmedim. İnsanım die geziyor mu birde bu? Adam mı bu? Çok çok üzüldüm kıza. Belli narin,saf bir kız. Kanmış o pisliğe ki böyle bir davranışta bulunup başını belaya sokmuş. Ama korktuğu sürece hep daha fazlasını isteyecek. Bu şekilde olmaz... Bu kızın yanında ona sahip çıkacak birileri olması lazım.. Çok üzüldüm ya çok

0|0
    0|0
    • Keşke yanında olsaydım ayrı şehirdeyim ama sürekli telkinlerle yöntemlerle yönlendiriyorum telefondan. Aynen benim ilk öğüdümde korkma! sözü oldu. Şimdi bu korkuyu kullanıp kızın lehine çevirmeye çalışıyorum "senden korktuğum için aileme itiraf ettim bakire olmadığımı" gibi bir sözle çocuun kozunu elinden almayı planlıyorum. Tabi gerçekte kız ailesinin karşısına çıkmıcak ama çocuk bunu nereden bilebilir.

• ya bu erkek resmen blöf yapıyor. Nasıl gidip babasına söyler? Nerde onda o yürek? Babası öldürür onu öldürür. Yalan basbaya. Kız baya saf anlaşılan.

• Bir kere takıntı yaptıysapsikolojisi bozuksa kaybedecek bir şeyi yoksa ve kendisine adrenalin arıyorsa yapar.

• O arkadaşını şuan aynı olay benim başmda olduğu için o kadar iyi anlıyorum ki ...
    Ama arkadaşın şanslı çünkü yanında senin gibi onu dinleyen ve yardımcı olmak isteyen var.Ben tek başıma mcadele ediyorum...Bu dahada zorlaştırıyor zaten..
    Sen savcılık olaylarını bilmen çok avantajlı bir durum en azından kızcağız ezilmez.Dava açıldığı zaman adli tıp raporu isteyebilir karşı taraf.Bunu reddetme hakkınız var mı?

0|0
    0|0
    • Yok canım ne yazık ki ben Samsun'da değilim. Samsun'da olsaydım o kızın kolunedena tutar direkt polise giderdim suç duyurusu için. Ve kızı kollarım altına alırdım yanında dururdum, hatta bizzat ailesiyle ben konuşurdum, kıza az şekilde hissetirmeye çalışırdım. Çocukla bile direkt ben muhattap olur kıza ulaşmasını engellerdim. Adliye işlerinden de anladığım için pek kolay olurdu ama ne yazık ki yanında değilim. Ve ona kalk adliyeye git diyemiyorum çok çok çok narin tek başına kaldıramaz.

• Özelden mesaj atıp baştan sona anlatırmısın bana. Onun ve senin zayıflıklarını bilmeliyim. Mesela şu durumda 20kişi kız polise gitsin diyor ama ben biliyorum ki kız polise giderse dağılır, Her çözüm herkes için ve her durum için geçerli değildir. Bazen iyi sandıklarımız daha çok çıkmaza sokar. Akılcı olmak lazım. Güncellemelerimde atılacak adımları da oku istersen; çocuk kızın korkusunu koz olarak kullanıyordu; şimdi diyecek ki kız o kadar korktuki gitti kendisi ailesine söyledi ;)

• bsrkrks çok üzüldüm durumunu.şöyle bir yol izleyebiliriz.benim amcaoğlu aile ve s.politikalar bakanlığında üst düzey yönetici.isterseniz ben kendisiyle konuşayım bakanlık avukatlarını devreye sıoksun.hukuki mücadele başlatalım.bilirsn ki bakanlık bu gibi konularda olaylarda müdahil oluyor.özelden arkadaşlığeımı kabul edersen amcaoğlunun ismini veya tlfn numarasını sana verebilirim.ben bir polis memuru olduğum halde bilirsin ki polis in de eli kolu bağlı.ancak bir yere kadar yardımcı olabiliyor

• Bence çocuğu dövdür.

2|0
    1|0
  • Adam gibi kıza inanacak bir abisi varsa kuzen muzen çok iyi yakın olduğu abi gibi tanıdığı gitsin çocuğu dövsün. Veya adam akıllı ailesinden ilk önce annesiyle konuşsun bir kızı en iyi annesi anlar. Dövmek çözüm değil diyorsunuz ama bazı insanlar fıskeyi yiyince akıllanıyor. Ki erkeklerin bazıları kızın suçu demiş ama bu devirde bazı erkekler kafayı bozmuş oluyor. Kızın hatalı olduğunu düşünmüyorum. Sadece güvenmiş allah o adamı islah etsin ne diyim. :@

0|0
    0|0
  • "kanina girip kandirip.." sacmaliga gel:D
    "kiz narin bir kiz.." oyle bir akbabayla birlikte olduysa ve tehtit ediliyorsa bence "narinligin"neyeri ne de zamani:D?
    o salak kime ne soylicekse soylesin polise gidilmeli.

0|0
    0|0
  • Bence işler daha fazla karışmadan ailesine söylesin yani hep böyle devam edemez hem ailesine söylesin en doğru çözümü ailesi bulur.

0|0
    0|0
    • Aileye yansımadan kapatmanın bir yolu olmalı ki aklımda da bir kaç şey oluştu zaten.

• alçak herif ya kan beynime sıçradı resmen o arkadaşın hemen annesine söylemeli yoksa bela olur onun dediklerini yapmasın hem kanunen hapis cezası var bu işin

0|0
    0|0
    • Tabiki ama duyurmadan çözüme ulaşmak daha akılcı olur.Çünkü kız savaşacak kadar güçlü değil zayıf ve tırsak. Narin kaldıramaz kıyar canına. Ana kuzusu olarak yetiştirilmiş.

• arasın arasın der kızıma iftira atıyor benim kızım yüz vermemiş

• Aynen iş o raddeye gelirse bende bunu kullanıcam. kız "tehdit etti pas vermedim, umursamadım" diyecek.

• Babasina kizla birlikte oldugunu solecek ve babasi bu cocuga sessizmi kalcak?

0|1
    0|0
    • Çocuk göze almış. Ben kızınızla birlikte oldum demek yerine, "kızınız benim arkadaşımla birlikte oldu, kızın adını çıkartıyor şerefsiz yazık kızınıza koruyun onu" -da diyebilir sonuçta.

• benim aklıma tek yöntem var eğer korunun ecele faydası yok polise şikayet edecez deyin

0|0
    0|0
  • hemen dava acılmalı hemen

0|0
    0|0
    • Türk adalet sistemine hoşgeldiniz. O kuzucuğa dava aç diyerek en �la kötülüğü yapmış olurum.

• kız gitsin bence cocugun ailesiyle konuşşsun

0|0
    0|0
  • Canım benim .Benim babam polis olduğundan ben de ne olduğunu gayet iyi biliyorum.Polise gitseniz bile bir şey yaptıkları yok.Bunu bir polis kızı olarak söylüyorum.Ya konuşurlar ya da uzak durun diye kızı uyarırlar.Daha ileri giderse oğlan bu sefer iftira atmaya başlar.Kızın babasının da nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama kız anlatamadığına göre bu olayları pek modern biri olduğunu düşünmüyorum.Dayak aslında çözüm ve çözüm değil.Dersini almış olur fakat daha çok kıza yüklenir zarar verir.Bazen diyorum ahh şu idam neden kalktı ? Zor ya.Ama polisten önce yapabileceğiniz şeyler varsa onu yapın sonra başvurun derim ben.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle haklısın bende adaletin tecelli ettiğine inanmıyorum, suç dosyası açılsa ve mahkemeye vukuu bulsa bile üstüne düşen avukatlar olmadığı sürece tecavüz davaları bile boş dönüyor.Çocuğun blörf yapıyor ihtimalide oldğu için kızın bu teklifi kabul etmemesini sağlıcam. Zaten bir kere kabul ederse sonu gelmez. Çocuk gider babaya söylerse kız yalan soyluyor, iftira die yine içinden çıkabilir rolunu iyi oynarsa...

• kesinlikle katılıyorum.

Yükleniyor...