Derbiye bir gün kaldı peki hangi takımın kadrosu daha iyi?

Beşiktaş; fabri, beck, tosic, marcelo, adriano, atiba, tolgay, oguzhan, cenk, quaresma, aboubakar

Fenerbahçe; volkan, sener, skertel , kjaer, Hasan ali, josef, mehmet topal, alper, sow, lens, van persie

• Besiktas'in kadrosu daha iyi
    A seç
  • Fenerbahce'nin kadrosu daha iyi
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
2|7

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Beşiktaş tabiki

0|0
    0|0
  • Besiktas'in kadrosu daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Şenol Güneş kadrodan tam verim alabilen nadir hocalardan, Şenol hoca faktörü Beşiktaş i daha iyi yapıyor

0|0
    0|0
  • İki takımın kadrosuda lig standartlarında iyi kadrolar diyebilirim bu maçı daha çok anlık performanslar nasıl taktikle çıkılacağı bunların uygulanabilecekmi olması bireysel yetenek ve kişisel hatalar belirler. Tabiki ev sahibi takım biraz daha avantajlı bu tip maçlarda, gerçi bazı tribünler kapalıymış sanırım ama yinede durum bu beraberlik sonucuda ağır basıyor.

0|0
    0|0
    • 4gün

O tribünler de k seyirciler cezalı stad full olacak yine

• 4gün

PEki iki takım aradinda seçim yapsan hangisinin kadrosu iyi

• 4gün

Dediğim gibi önce beraberlik sonra Fenerbahçe en son Beşiktaş galibiyeti düşünüyorum şu yazdığın kadrolarda bana göre fb kadrosu daha ağır basıyor daha iyi.

• beşiktaş duvara toslayacak gibi hissediyorum. millet gülüp geçecek ama iyi oynayan bir takıma bence denk gelmediler. napoli zaten eski halinden uzak. benfica ilk yarı iyiydi, sonuç da ortadaydı zaten. başakşehir aynı şekilde.. beşiktaş iyi bir geri dönüş mü sergiliyor, yoksa rakipler bacağına mı sıkıyor bilemiyorum ama büyük ihtimal ikincisi gibi duruyor.. fenerbahçe 90 dakika doğru iş yapsın yeter. beşiktaşı yener.

0|0
    0|0
  • Bence beşiktaş duvara toslayacak kolay bir maç olmayacak onlar için. Fener alır gibime geliyor.

0|1
    0|1
    • 4gün

Hangi takimlisin

• 4gün

fenerliyim , ama taraflı bakmıyorum defansımız cidden güçlü ama beşiktaş maçları bizim için hep tehlikeli olmuştur beşiktaş güçsüz iken bile.

• Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • beşiktaş alır maçı

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bu gizliye beşktaş defansı iyi demezseniz rahat edemiyecek lütfen öyle deyin rahat etsin adam :)))

0|0
    0|1
    • 4gün

Onu nerden cikardin

• 4gün

Şampiyonluk ta kimi önde görüyorsun

• 4gün

inşallah ikiside olmaz biz oluruz ;) çok erken bunlar için 2 yarı transferleri görmek lazım
      mesela beşiktaş çok iyi diyorsunuz başakşehiriin gerisinde Gs ye ve fenere çok kötü diyorlar bu maçta beşiktaş yenilirse biriyle 1 biriylede 2 puan önünde olacak onun için erken konuşmalara gerek yok

Yükleniyor...