Çocuk tecavüzüne ve istismarına dur der misiniz?

Tutsaklık bir başına bile bir çocuğun tüm yaşamını yaralarken bir de tutsakken cinsel istismara uğramak iyleşmesi zor yaralar açar.

Cezaevlerinde çocuklar tecavüze uğradı ,uğruyorlar buna bir dur demezsek uğramaya da devam edecekler.

Sistem geleceğin ışıklarını söndürüp bir enkaz yaratılma çabasında başarılı olsun istemiyorsanız çocukların çığlığına ses olalım.Resmi kayıtlarla da belgelenmiş olan Antalya cezaevindeki tecavüzlere sessiz kalmayın bu çocuklar bizim !

İMZA link

0|0
20|35

En İyi Erkek Görüşü

• Pozantı'dan sonra şimdi de Antalya. Bu ülkenin adaletine daha ne kadar küfredecem?!?

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• İmzalamaktan daha fazlasını yapmak gerekiyor bence.

Bu insanlar bir yerlerden güç alıyorlar ki bunu yapmaya cesaret ediyorlar.

0|3
    0|0
    • Bizim gibi Müslüman bir ülkede bu tip olayların olması ve karşılığında ses çıkarılmaması ve halen devam etmesi gerçekten düşündürücü.

• Benim için herhangi bir oluşum önemli değil ben kişiye bakarım. Ama ülkemizde öyle değil maalesef. Bırak dini yönünü, kökeninden ötürü yargısız infaz yapanlar var. Bunlar Müslümanlıkta bayrağı hiç kimseye bırakmayacak kişilerdir. Bu nedenden ötürü birilerine yardım edeceğim zaman önce tipine ve giyimine bakar ona göre hareket ederim. Etki tepki meselesi... Buna üniformalarda dahil açık ve net...

• soran arkadaşım. sen bildiğin inanç ırkçılığı yapıyorsun. bir ırkçı, bir şeylere duyarlı olamaz. ama oldum zanneder. açtığın başlıkla bağdaş biraz!.. "hazır yeri gelmişken müslümanlığa da iki laf atayım" deyip konuşmuşsun.

• 0|1
    0|0
  • DUUUUUUUUUUUUURR !

1|2
    0|0
  • İmzanız kaydedildi. Kampanyaya göstermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkür ederiz :-) Umarim bir ise yarar artik.

1|1
    0|0
  • Umarım bir işe yarar.İmzaladım.

0|2
    0|0
  • İmzaladım.

0|2
    0|0
  • ( İmzanız kaydedildi. Kampayaya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler. )

1|2
    0|0
  • Imzaladim..

Bu toplanan imzalari nere sunulacak orayi anlamadim

1|2
    0|0
  • bu duyarlılığınız için teşekkürler imzaladım :)

0|1
    0|0
  • dur desek duracaklar sanki

0|1
    0|1
  • belli bir yerde olunca müdahale daha kolay.sokakta gezen onca sübyancı sapığı napacaz..

normalliğini yitirmiş herkesin bir kendine dur demesi lazım.kimseye bir zararım yok demesin.çünkü insan aç gözlü asla yetinmiyor.hep daha uç şeylere ilgi duyuyor

0|1
    0|0
  • imzaladım.

1|1
    0|0
  • İmzanız kaydedildi. Kampayaya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

0|1
    0|0
  • facede bile paylaştım :)

0|1
    0|0
  • atarım imzamı.

1|1
    0|0
  • imzaladım

0|2
    0|0
  • canım pahasına dur derim

0|2
    0|0
  • Duyarlılılığın için teşekkür ederim. İmzaladım :)

0|1
    0|0
  • imzaladim.dur derim.

0|1
    0|0
  • Dedik .

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Dur diyoruz da...

Birileri çıkıp "durmak yok yola devam" diyor...

Sen istediğin kadar imza topla.

Onlarca kişinin tecavüs ettiği 14 yaşındaki N.Ç. davasında "çocuğun rızası var" diye ceza vermeyen mahkemeyi haber etti diye yargılanan gazeteci var bu ülkede. Cüneyt Özdemir:

link

Hükümete dur dersen... O zaman adın çapulcu olur, terörist olur, olur da olur. Kafana jop yersin, TOMA dab tazyikli asitli su fışkırtırlar, biber gazı bombasını kafana nişan alıp patlatırlar, hatta kafana kurşun sıkarlar polis marifeti ile...

Hepsi ne için sanıyorsun sen? Bu milleti ve çocuklarını daha iyi becerebilmek için...

1|1
    0|0
    • Biz görevimizi hem burada hemde dışarı da yapalım da en azından vicdanımız rahat olsun. Bu devran böyle devam etmeyecek elbette. Bu son yaşananlar benim gibi bir insana bile ayrım yaptırmayı gösterdi ya artık diyecek söz bulamıyorum. Artık kişilerin tipine, üniformasına bakıp ona göre muamele yapıyorum, yapmaya da devam edeceğim.

• onların tecevüz edilerek öldürülmesinden yanayım.

1|2
    0|0
  • haklısın çocuklara şiddete hayır! hele cinsel istismara bin kere hayır. ve o cezaevlerindeki iddiaların arstırılması lazım ama sunu unutma bu ülkede ensest ilişki denen birşey var. resmi kayıtlra göre her 3 tecavüz vakasından biri ensest yani akraba arasında ki buna baba karde vs vs dahil.. . toplumun bu ahlaki çöküntüden kurtulması için üstümüze düşeni yapmalıyız

0|2
    0|0
  • link

İmzayı verdim, ilk defa Doğuşa bu kadar yürekten katıldıım.

1|2
    0|0
  • memnuniyetle nerde bu tecavuzculer acaba biri denk gelmedi

0|2
    0|0
  • a. benim dilletirim bel benim belletirim pankartıyla eylem yapan insar var bu ülkede.istediğim yerde sevişirim elleşirim kimse karışamaz diyen insanlar var.donla milletin içinde gezenler var.üstelik kimi de anne olmuş bunların.

teşhirci karı kız dolu ortalık.engelleyici inandıkları bir değerleri yok.böyle bir toplumda sapkınlıkların adaletsizliğin hertürlü pisliğin olmaması anormal olurdu

0|1
    2|0
  • adalet dediğin kirli atlet.

İmzanız kaydedildi. Kampayaya göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürler.

0|2
    0|0
  • Ses çıkartınca dış mihraklar oyuna getirmiş diyorlar, biz de ne yapacağımızı şaşırdık. Onun yerine bu çocuklar için "durabiliriz" gibi görünüyor şimdilik.

0|2
    0|0
  • Hacı bu konuyu duyunca çıldırıyorum ben.Bunu yapan hayvanoğluhayvanları idam etmeyeceksin.Elini kolunu bağlayacaksın istismarın kralını uygulayacaksın !

Doldurdum arkadaşım umarım işe yarar.(Yetkililerin poposunu dönüp bu işe sağlam yaptırım uygulamayıp işin sanalda imza toplamaya düşmesi de ayrı bir acı veren durum)

0|2
    0|0

0|1
    0|0
  • Facebook twitter hesabımda paylaştım

0|2
    0|0
  • Bu devlet tecavüze karsi haraket ediyor, tersini düsünmeyin. Ama bu ülkede tecavüz orani sadece daha yüksek.

0|1
    0|0
  • İyi, güzelde bunu yapınca biteceğini mi sanıyorsunuz? Bizide s*kerler açık konuşalım, buraya atacağın imza bir şeyi ifade etmez. Şuanda yapılacak en küçük adım bile insanların toplanmasından başlar. (Bu şekilde internet üzerinden toplanma değil)

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • böyle ahlak düzenin taa yazık be ne halle geldi yha hayat bukadarı olmaz derdim hep oluyormuş yazık elimden geldiği kadar bildirmeye bilgilendrmye çalıştım milleti anca lafta oldu ayıp yha sanal ortamı geçemedi

0|1
    0|0
    • Dışarı çıkınca da çapulcu oluyoruz birader.

• diorum yha herkes işine geldiği gibi davranıyo dünyanın çivisi çıktı anasını satayım bu ülkenin bu dünyanın bazem diorum yha şeriat dönsün yapana nese günaha gircem el mahkum şartlar bu elimizden geleni yapalımda gerisi kolay

• cocugu cınsellıge alet edenlerın allah belasını versın bu kandıl arefesınde allah obur dunyada cıkarsın onlardan serefsız kopekler

0|1
    0|0
  • attım imza mı

0|1
    0|0
  • yazıklar olsun öyle insanlara düpedüz şerefsizlik !

0|2
    0|0
  • "Misiniz ?" sorusu abes kaçmış , kim durmasın der ki ?

Attım imzamı.

0|1
    0|0
  • Bence tecavüze idamlar gelmeli şeri mahkemeler kurulmalı bak bakalım yapabiliyorlarmı birdaha o sapıklığı..Allahtan korkmayana ceza müstehaktır.

0|1
    0|0
  • acliktan firindan iki ekmek calan cocuga 4 yil veren ama ayni cocuga tecavuz edene mahkumiyet vermeyen akepe adaletini mikiyim

0|1
    0|0
  • çocuk tecavüzü lafını duyunca bile midem bulanıyo a.q ben böyle insanların, yüz karaları ve srıf bu yüzdne idam geri gelsine bile evet derim..

0|1
    0|0
  • +Destek

faceboook ve twitterdende şey ettirdim...

0|2
    0|0

0|1
    0|0
  • Sana hak veriyorum ve çok haklısın ama burada ne yapabiliriz ki?

0|2
    0|0
  • Böyle insanlar yaşamayı haketmiyor

0|1
    0|0
  • Dur .

0|1
    0|0
  • derim..

DUR..!

0|1
    0|0