Arkadaslar bilgisi olan bir bakarsa

Kısa bir süre sonra elektro gitar alacağım ( ibanez grg170dx) buna uygun bir amfi modeli arıyorum amfiye 300 tl ayırabiliyorum gitarın parası dısında bütçeme uygun birşeyler önerirmisiniz ? gitar konusundada önerilere açığım

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Cort MX15 iyidir ve 180 tl civarında maliyeti var.Ben Boston GA10 almıştım ilk başlarken ve başlangıç seviyesi için gayet ideal geldi bana.Bu ikisinde de kulaklık girişi var.Boston ve Cort 15 watt gücünde ses çıkarır.Bu evde çalmak için gayet uygun bir güç, zaten 5. kademeyi aşacağını düşünmüyorum çalarken çünkü fazla ses çıkarıyorlar.İlk başta ucuz bir şey al çünkü daha yeni başlayacağın için daha rahat edersin hem maddi açıdan hemde bu gitar çalmanın heves olmasının vereceği sonuçtan sıyrılırsın.Özellikle aradığın bir ton varsa pedal almak zorundasın.Çünkü bu amfilerin üzerinde bir tane efekt vardır o da doğru düzgün çıkmaz.300 tl maliyetin bir kısmını ampli'ye diğer kısmını pedal için ayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Önerenem, ama kıskandı ;-(

0|0
    0|0
  • Ne tarz muzik yapacaksın? Ayrıca ibanez e tüm amfiler gider. 300 tl ye 30 watt bir amfi alabilirsin.güzel birşey istiyorsan marshall alabilirsin.washburn alabilirsin.ibanez in de amfileri var.

0|0
    0|0
    • 30W amfiler daha pahalı olur sanıyodum 300 tl ye bulabilirmiyim ki taksim tünelden alıcam

• hıııım iyiymiş ya :D Ben fazla açılamıyorum öğrenciyim işe girdim sırf alabilmek için bütçem sınırlı o yüzden :D

• benim de durum öyleydi.çalışıp kendi paramla almıştım.Ne tarz muzik yapacaksın diye sormuştum?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...