Hangi 10 numara daha iyi? Hagi mi Alex mi?

Hagi taraflı tarafsız yorumlarınızı bekliyorum. Tabi Hagi ve ya Alex derken nedenleriyle başarılarıyla destekler biçimde yorum yazmanızı tercih ederim.

Güncellemeler:
Tüh be anket yapmayı unuttum :D

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• tabiki hemşerim hagi <3

0|2
    0|0
  • alex

0|0
    0|0
  • Üzgünüm soru cok sacma.

0|0
    0|0
  • bence hagi hagi how are you?

0|0
    0|0
  • ikiside iyidi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• akli dengesi olan bir orta zeka seviyeli insan hagi olduğunu görür :S alex brezilya milli takımında oynayamamış , hiç bir kupa kazandırmamış , fenerbahçeden başka kulupte oynayamamıştır.

Hagi Real madrid barcelona Galatasaray romanya milli takımı ve Dünya karması maçlarına çağırılır

0|1
    0|0
  • Yuh. Hagiyi alexle mi karşılaştırıyorsunuz. Alex tamam iyidir kişiliklidir. Ama bu kadar.

Hagi zamanında milli takımla beraber maradonayı bile gölgede bırakmış bir isimdir. Dünyanın en iyi takımlarında forma giymiş efsane bir isimdir.

0|3
    0|0
  • Burda alex diyenler HAGİnin gecmişini bilmeyen liselilerdir.90 lı yıllarda şu anda ronalda messi konusuluyorsa o zmnlar hagi konusuluyodu.

0|1
    0|0
  • Alex de Souza,Hagi benden daha büyük bir oyuncuydu demisti.

Dolayısıyla bu cok sacma bir soru oldu..

0|2
    0|0
  • Sergen de olaydı iyiydi

0|0
    0|0
  • Alexin bir kariyeri yok fenere adapte oldu sadece hagi çok başka.

0|2
    0|0
  • Bu sorunun cevabını Alex'in kendisi verdi :)

0|1
    0|0
  • Brezilya milli takımında ve fenerbahçede kaptanlık yapmış alex de souza

1|0
    0|2
  • hagi ye hakarettir bu karşılaştırma.. ama lise bebeleri bilmezler hagi yi. 30 yaşlarında bir fenerli ye bile sorsanız tereddütsüz hagi der.. dünya üzerinde onun gibi topa vuran adam görmedim havada sekiz çiziyodu top canlı canlı az şahit olmadım yeni açıktan :))

0|0
    0|0
  • Türkiyeye gelmiş en iyi 10 numara HAGİ dir .Alex i herkes çok sever gs liler bile ama Hagi nin yaptıklarını yapmadı

0|1
    0|0
  • Fenerliler Alex der Gsliler Hagi der bu işler böyle :D

0|0
    0|2
  • ne alaka? diycem

0|0
    0|0
  • Hagi tabii ki

0|0
    0|0
  • tabiiiki hagi dünya çapında kendini ispatlamış adam alexsaadece fb geldiğinde ismi duyuldu.

0|0
    0|0
  • oynadığı takimlarda da yetenektede kupalardada hagi geçer

0|0
    0|0
  • hagi daha iyi tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...