Herşey unutulur mu kolayca

Ortada 1.5 senelık bir geçmiş var bıraz uzaklık çektınız sız onu uzaktayken bekledınız yaşadgınız şehre geldı ama kavga ettınız belkıde herşey yanlış anlaşlmayla mesaj atıyorsunuz buluşalım dıye sıze mesaj atmıyor sınırlı diye sonrada mesajı kesıyor hemen unuttulurmu özlemezmi hıç ınsan aklına dahı gitmzmı elı telefonadamı gitmez düzeltmek için erkek hiç bir şey yapmazmı demekkı sevmemiş..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• erkek erken unutur be güzel insan

0|0
    0|0
    • belkıde..

• Bu hıssizlik benı öldürüyor sankı yavaş yavaş.. acımı bu kın mu nedir yoksa yarım kalmış bir hıkayemı bıttı dıyemıcek kadar küçükmüydü cesaretsızmıydı bunlar içimdeyken nasıl geçer

• geçmeyecek zaten taa ki adam gibi adam karşına çıkana kadar

Erkekler Ne Diyor 2

• hemde nasıl

0|0
    0|0
  • 1.5 sene uzun bir süre bizim yaşımızdaki insanlar için.. ileride 1.5 senenin kısacık geldiğini öğrendiğin zaman.. unutursun ancak.. yksa zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben o soruyu 3.5yıllık ilişkim için sordum hep...görevde olduğu için hep hasret çektim ama sabrla bekledim...olmadı sonunda o beni terk etti...nedenini bilmiyorum bişey demedi ama beni istemediyini belli edicek tarzda mesaj yazıp ayrılmıştı...boş ver bak bunu seni en iyi anladığımı düşünerek diyorum...o soruyu sorma..sorsan kafayı yersin...biz sevgilinin nasıl biri olduğunu bilmiyoruz en iyi sen bilirsin...ama tecrübe olarak diyorum ki kendine bir iyilik yap o soruyu sorma...zamanla sorunun cevabini kendin kendine vereceksin...ama şimdi SORMA kendine canını acıtma

0|0
    0|0
    • ben bıldıgımı sanıyordum ama yanılmışım peşımı bırakmaz sanıyordum ben haklıydım o kendını haklı gördü bır mesaj attı cevap vermedm dahada yazmadı hıc ulaşmadı bana belkıde ulaşmak istemedı o kadar şey varkı ıcımde artık anlatmaktan yoruldum

• ben sena istek gonderdim

• yazmıyorum zaten yazamam kı yazıcak bir şey bulamam

• Sevmemiş

0|0
    2|0
  • şu yazdığın üç cümle ile kimin kimi sevdiği anlaşılmaz..

anlayan olursa anladığını sanma sakın

kimbilir bilmediğin neler neler neler vardır..

1|0
    0|0
Yükleniyor...