Kapat

Kızlar bunlara çok dikkat eder mi?

kalçamda bol miktarda ve dizimde 1 2 tane beyaz çatlak var 1 ay boyunca evde spor yaptım onun etkisiyle kollarımda ve göğsümde kırmızı çatlak oluştu ilaç kullanıyorum onlar geçcek gibi ama özellikle kalçamdakiler canımı sıkmaya başladı belki bu sorun genelde kızların sorunu ama küçükken çok kilo alıp verdiğim bir dönemde oluşmuştu bunlar erkek arkadaşınızda bu tip çatlakların olmasını sorun eder misiniz ? lazerle falan tedavisi hakkında ne düşünüyosunuz ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır bunları dert etme. Ben hiç dikkat etmem açıkcası. Ama Spor yaparken birşeyler yanlış gidiyor olmalı ki spor sonucu ortaya çıkmış dikkat et ki daha fazla artmasın. Çok fazla olmadığı sürece kızlar dikkat etmez.

0|0
    0|0
    • ya vücut yeterince esnek olmadığı için olabiliyomuş böyle vücut geliştirme çalışan birçok insanda da profesyonellerde bile olabiliyomuş işte bilgisizce başlayınca oldu bıraktım zaten ya

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• benımde bel bölgemde var bellı olmuyor ama elımle derıyı gerersem anca bellı oluyor ne laccı kullanıyorsun ? :D fraksıyonel lazer tedavısını öneriyorlar ama salla gıtsın yaa gerek yok bence skıntı yapmaa badem yağı fılan kullan :)

0|0
    0|0
    • contractubex jel ve expicial lipo krem kullanıyorum kırmızı çatlaklarda işe yarıyomuş ama beyaz çatlağın kremle falan tedavisi olmuyomuş

• SEN rahatt oll ben senı bulurum ;D ( yalan ) çatlaklarınla ıyı geçinn bakkk hadı by by :D

• hayırlısı artık iyi geceler :D

• aman boşver benim kalçamdada var seven öyle sevsin sonuçta senin elinde olan birşey değil vücut yapısı

0|0
    0|0
  • Birlikte takılırdık valla hiç sorun etmezdim. Etmeye hakkım yok :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...