En büyük hayalim tenis oynamak. Ne kadar geliştiririm?

en büyük hayalim tenis oynamak. 19 yaşındayım ve bu yaşta tenise başlasam kendimi geliştirir miyim? ne düşünüyorsunuz?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• çağla büyükakçaydan eksiğin yok. azmet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• geliştirirsin

0|0
    0|0
  • olabilir ama geç zirveye oynarsın çünkü adamlar 17 yaşında profesyonel olup 18-19 da açık turnuvalarda oynuyo zor biraz amam imkansız değil

0|0
    0|0
  • Bir maria sharapova olamasın o serena williams'ı yendiğinde 17 yaşındaydı 5 yaşlarında tenise başlıyorlar genelde ama türkiye çapında iyi bir tenisçi olabilirsin belki 10-30-50 bün lira ödüllü turnuvalar oluyor onlara katılabilirsin ama turnuvalara katılmayı düşünüyorsan temel egitimleri iyi bir egitmenden al sonrası senin hırs azminle alakalı eger amatör olarak oynicaksan gine egitim al amatör olarak takıl zevkli tenis benim hayalimde bisiklet yarışcısı olmak

0|0
    0|0
  • gayet mumkun 20 30 saat oynadıktan sonra baya kavrarsın

0|0
    0|0
  • Sadece heves değilse ve sıkı çalışırsan geliştirirsin. 20 yaşından sonra spora başlayıp milli olan oyuncular biliyorum.

0|0
    0|0
  • valla benimde hayalimdi ama biraz geç oldu bu hayalimi düşünmek 19 yaşında başlasan pek bir fayda etmez gibi küçükken kapmak lazım bu işi bide çok yorucu.ama müthiş bir spor dalı

0|0
    0|0
  • Maria Sharapova 16 yaşında bir turnuvada bir şeyler yapmış falan filan..

Yani tenis için geç olabilir..

0|0
    0|0
  • sharapova bile olursun.

0|0
    0|0
  • yapmayın tenis bu kadar basit bir dal değildir aslında başlama yası 8-9 dur tenisin bu yastan sora hobinin ve zayıflama yonteminin otesine gitmez..

0|0
    0|1
    • neden böyle düşünüyorsun?

• her spora başlama yaşı 8 9 zaten arkadaşm.Tenis ülkemezide çokta gelişen bir spor dalı değil yinede denesin şansnı ne olacak:)hobi olarak yapar bir bakmşsn parlamış.D ben istanbulda oturuyorum ne bir tenis kortu göruyorm nede tenise dair bir şey:d

• tenisin daha farklı oldugunu anlatmaya çalıştım sadece ki futbol daha erken yaşlarda basketbol daha geç yaşlarda başlanabilir temel seviyede ..zaten sen diyosun bu kadar kenara itilmiş bir spor dalı için bu yastan sora kariyer yapmak hayaldan oteye gitmez bunun farkında olup yapmak en iyisi

• biraz çalışmalısın süre veremem

0|0
    0|0
  • benimde en büyük hayalim tenis

0|0
    0|0
  • önün açık çünkü tenis'te Türkiye nin bir numarası yok geliştirirsen 1 numara bile olabilirsin.

0|0
    0|0
  • topa her vuruşunda ahh ohh sesleri çıkartmaya başladınmı bilki o zaman tamamsın:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oylede bı dedın kı sanırsın 40na gelmiş :) başla tabi geliştirirsin

1|0
    0|0
  • Yaşla ne alakası var yaw

0|0
    0|0
  • geliştirirsin geç kalmadın. sıkı çalışma=azim

0|0
    0|0