Dogal bu kadar oldu protein kullanmam gerekiyomu?

spor yapiyorum surekli fakat dogal olarak bu kadar oldu protein de kullanmak istemiyorum sizce de dogal bu kadar iyi mi?dogal bu kadar oldu protein kullanmam gerekiyomu ??dogal bu kadar oldu protein kullanmam gerekiyomu ??

0|0
1|5

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• ne gerek var abi ya sen duzenli devam et alma kimyasal felan hele hatunlari etkilemek icinse hic kalkisma seven icini sevsin icini guzellestir disini degil

0|0
    0|0
    • 2gün

tabikide oyle ama ben zaten onun icin yapmiyorum saglikli yasam ve yaslilikta daha dinc kalabilmek icin yapyorum yoksa beni begenmis oyle begenmemis hani cok ta onemli degil

• 2gün

Protein tozu hap degil gidersin decatlona alirsin uyusturucumu bu torbacidanmi alican at gozluklerinizi cikarin

• 1gün

@HayırSeverSeytann kapsüller halinde de var toz olup aromalı olanda var shake hazırlıyorsun hap şeklindede var kullanan tadıgım insanlar var :) erkek arkadasımda spor yapıyor biliyorum yani

Erkekler Ne Diyor 5

• Vücudunda yağ oranın az ama kas kütleni arttırman lazım. Doğal protein diyorsan ıspanakla yeşil mercimek en fazla protein içeren bitkiler. Et yemeyi ihmal etmeyeksin düzenli tavuk göğsü ve dana eti tercihen bitfek yiyeceksin. Eğer sağlam bir vücud yapmak istiyorsan.

0|0
    0|0
  • kac aydir yapiyosun ve programin nedir? hemen sucu proteine atma genelde yeterli protein alindigi halde protein tozuna saldiriliyor ve sonusta vucuda pahali glikoz almis oluyosun. gunde 100 gram civarinda protein tuketebiliyorsan almana gerek yok. 50lerde kaliyosan almayi düşünebilirsin. gelismen de her hafta kilo artirip artirmadigina bağlı. benchte squatta vs her hafta 2.5 kilo artiriyorsan gelisoyosun demektir

0|0
    0|0
  • Vallahi olodaklanmaya çalışırken gözüm kayacaktı az kaldı.
    Lambayı açıp telefondan bakan arkadaşlara yardımcı olsaydın iyimiş. Göğüs kasların iyi gibi görünüyor.

0|0
    0|0
  • Bu kadar oldu diye biseymi var ya safmisin

0|1
    0|0
    • 2gün

he safim :))) sakamisin :)

• 2gün

Evde devam edersen Yemege yükle n salona gidersen karbonhidrat al

• 2gün

eyvallah sagolasin

• Normal vücud gelismis bişey yokki