Futbolcunun sevgilisinin futboldan anlaması itici mi sizce?

Bence itici kadınlar ve futbol ne alaka adam zaten futbolun içinde birde senle niye böyle bir muhabbete girsin ki

1|0
2|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Anladiklari yokki

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
    • 6gün

Nasıl değil adam zaten bu işin içinde birde sevgilisiyle futbol konuşuyor

• 6gün

Hayır, adamın diyelim antremanı var, toplantı var. maça çıkacak. sevgilisi benimle ilgilenmiyorsun diye trip atıyor oysa olayı anlasa anlayışlı davranır

• 6gün

Anladım

• bence itici degil
    çünkü futbol sadece erkek oyunu degil
    bayan futbol takımları da var

0|0
    0|0
    • 6gün

Onu demiyorum ki kadın futbolcu değil sonuçta sürekli bu işin içindeki adamın sevgilisi yani

• 6gün

bence itici degil
      o da sevgilisini yorumlayabilir onunla futbol muhabbeti yapabilir ki futbolcular futbol muhabbetinden sıkılmazlar

• bence degıl

0|0
    0|0
  • Çok itici oluyor. bir de stadda karşılaşmışsanız varya... "ne koydu be." "hakem senin düdüğünün içindeki topu.. "
    Valla bunları bizzat duydum.. ben şok ben Pert. son dakikalarda da kaleci çoğaltıyorlardı baba-kız.

0|0
    0|0
  • Süper ötesi. Ahh nerede vah nerede :(

0|0
    0|0
    • 6gün

Nesi süper

• 5gün

Anlayabilmesi. Dehasının var oluşunun kanıtlanmış olması ve neyse üzme beni daha fazla.
      Bir bulabilsem ah nerede?

• Hic ya

0|0
    0|0
  • Bence yanlış düşünüyorsun ben eşimle işim hakkında neden konuşamayacağım bu nasıl bir ilişki

0|0
    0|0
  • nerden aklına geliyor bunlar futbolcu kocamı buldun yoksa

0|0
    0|0
  • degisik bir mantik ama hos karsiladim dogru soyluyorsun. kafasını baska seylerle baska muhabbetlerle dagitmasi gerekir adamin meslegi sonucta futbol surekli konusmak sikicidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence çok hoşlanıyolar çünkü benim eski sevgilim de futbolcuydu ve hep futbol konusup maçlara beraber giderdik ve bende futbol âşığı bir kızdım ve bu onun çok hoşuna gidiyordu

0|0
    0|0
  • değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...