Fenerbahçe 78-77 Real madrid?

Real madrid son 5 maçtır Fenerbahçe'yi geçemiyor. euroleague şampiyonluğu bu sene bu sefer gelirmi sizce? yani real madride karşı 2 kritik oyuncudan (Antic, Bogdanovic) mahrum kalarak galibiyet aldık. antic neyse hadi ama bogisiz gerçekten çok zorluk çekiyoruz. bogdanovic dediğimiz adam abartmıyorum. değeri nba seviyelerinde olan bir oyuncu. ve bu akşam bu maç 201 ülkede yayınlanarak nekorda kırdı. diyer nekor 200 ülkeydi Real madrid barcelona maçıydı. ve en önemlisi maç sonu.
Real Madrid koçu Pablo Laso: "Böyle oynamaya devam edersek herkesle rekabet edebiliriz"

Bu bizim nasıl bir seviyeye ulaştığımızın en gözle görülür kanıtlarından birisidir :)
Fenerbahçe 78-77 Real madrid?

0|0
1|5

Kızlar Ne Diyor 1

• Bişey sormamışsın ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Muthiş başari. Maç biter ve koskoca salonda binlerce kişi bağirir ya hani "Fenerbahçe adamın Fenerbahçe adamın Fenerbahçe adamın" diye, heh coşku kelimesi tam da öyle bir şey işte

0|0
    0|0
    • 8gün

:D orası yemeğin tadı tuzu ama bu gece atmosferi pek beğenmedim daha iyisini yaptığımız oldu daha çoşkulu olmalıydık. ama sanırım herkes kendini beşiktaş maçına saklıyor :)

• Sadece Real'i değil Alman hakemi de yendik.. Cska çok güçlü ya ama onları yegane durduracak takım ise savunmamızla biziz üstelik bu sefer yardım edecek bir Javor da bulamayabilirler finalde..

0|0
    0|0
    • 8gün

Hakem maçın bazı bölümlerinde az uyuzluk yaptı ama fazla takılmamak lazım alıştık artık. ve cska güçlü evet ama tam kadro ve formda olursak ezer geçeriz onları.

• 8gün

Onların bir dezavantajı var sadece ama sadece iki adamla oynuyorlar.. Takımın her şeyi iki adam biraz onları kitleyen ki çok kolay olmuyor cska'yı bitirir

• Cska olur yine.

0|0
    0|0
    • 8gün

Sezona iyi başladılar ama şu an düşüşteler. geçen sene 11 saniye ile kaçırdık kupayı bu sene finale çıkarsak acımayız gibime geliyor.

• Ah obradovic sen nelere kadirsin

0|0
    0|0
  • Ne nekormuş bee :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...