Hakim olmadığınız konuyla ilgili tartışmaya girer misiniz?

Hakkında fazla bilgi sahibi olmadığınız bir konuda herhangi biriyle tartışmaya girer misiniz? Tartıştığınızı farzedelim, sonucunda kaybedeceğinizi anladığınızda nasıl bir tavır takınıyorsunuz? Normalde aklı başında bir insan böyle bir şeye kalkışmaz ama kendi ülkemde böylelerini çok gördüm.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum diye başında belirtiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• konuyla ılgılı bır bılgım yoksa,bu konuda senınle tartısacak kadar bılgı sahıbı degılım derım.

0|0
    0|0
  • Tartisma demek kazanma, kaybetme yarisi demek degildir. Bunu bildigim icin fikrimi soylemekten geri durmam. Hem bilgi edinmis olurum.

0|0
    0|0
    • O şekilde algılanıyor. Tartışırsın biyerde söyleyecek söz bulamazsın, dilin tutulur. İşte bu noktada insan çirkefleşebiliyor.

• Cirkeflesek insanla tartismam. Cirkeflesirse de he yav he he der giderim.

• Ne kadar kışkırtıldığıma bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • Her konuya hakimimdir ben

0|0
    0|0
  • Bilmediğim konulara pek bulaşmam ama o kavgaya girdiysem de asla pes etmem. Bana gösterdiği kanıtlara ikna olmuyormuş gibi yaparım.

0|0
    0|0
  • evet neden yaptığımı bilmiyorum ama arada yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmediğim şeyler hakkında tartışmam yorum yapmam bilmiyorum der otururum.

0|0
    0|0
  • karşımdaki kişinin o konuda gerçekten bilgi sahibi olduğuna inanırsam tartışmam soru sorarım ve olayın özünü anlamaya çalışırım..

biliyorsan konuş örnek alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar diye boşuna dememişler..

0|0
    0|0
  • "Bu konuda bir bilgim yok" demesini bilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...