Nedir bu balık burcu erkeklerinin çektiği?

biriyle tanışırsın, burcunu öğrendikten sonra seni direk bir noktaya koyar. ne yaparsan yap balık burcusun ya ondan öyle derler.

karşı tarafın anlayamadığı noktalarda bize dengesiz derler.

kısaca kendimizi anlatayım size:

bizi salak yerine koyanları biliyoruz, salak rolünü oynamaya devam da ediyoruz. ama karşı tarafın yediği her boku anlayabiliyoruz.

konuştuklarının arkasındaki mesajı şak diye anlıyoruz vesselam. istediğin kadar gevele, düşüncelerinizi okuyoruz neredeyse.

bir kere güveni kırdınızmı yandınız. güvenmiş gibi yaparız ama en ufak bir açık vermeyiz.

bir de hepimiz romantik değiliz, ve yansıtamayabiliyrouz.

salak yerine koymaya çalışmayın, ve küçük oyunlar oynamayın. hepsini seziyoruz vesselam.

daha gelecek.

Güncellemeler:
kadınlar genelde bu zaten üstüne gitsem ezilir, ağlar her istediğimi yaptırırım, iki naz yapsam beni el üstünde tutar diye düşünmekte ve gün geçtikçe pişkinleşip şımarmaktadırlar. evet balık burcu erkeği alçak gönüllüdür, yardım severdir, sizi her zaman hoş sözlerle poh pohlar ama kesinlikle saf, aptal aşık değildir. yaptıklarınızın hepsini tek tek zihninin bir köşesine kaydeder ve sabrını taşırdığınızda öyle bir sel olup akar,
balık burcu erkeği hep bir birikimin üzerine patladığından, kadınlar genelde bu birikimi göremez ve son küçük olaya takılır kalırlar. bu en büyük hatalardan biridir. balık burcu erkeği kesinlikle günü kurtarmaya çalışana prim vermez, kalıcı çözüm ister. o kalıcı çözümü üretemezseniz, kendi kalıcı çözümü sizi hayatından çıkarmak olacaktır.

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• abim balık burcu ve çok sakin biri uyuz oluyorum:))

0|0
    0|0
    • kime zararı var :D

• sen kafanda bir yere koymuşsun bile :)

• öyle haksız mıyım saf görnüp iinize geleni yapıyorsunuz burcum aslan yükselenim akrep kimse kandıramaz beni hehey:)

Kızlar Ne Diyor 4

• bende balık burcuyum ama benden kacanı görmedım :)) hem sn takılma onlara emnım karsına senı oldugun gbı kabul eden bırı cıkacaktr

0|0
    0|0
  • Ne çektin be balığım :)

1|1
    0|0
  • balık burcundan olanların duygusal oldugunu bılıyrm sadece ... neee çektiniz bee :)

0|0
    0|0
  • Ben de balığım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bende balık burcuyum ama hiç salak yerine konmadım ve salak rolü de oynamadım dostum, bence sen de oynama ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...