Fitnesscı arkadaşlar kilo alımı yardımcı olun?

merhaba 6. ayımdayım karbonhidrat tarzı şeyler şu an kullanmıyorum kilom sabit kaldı kilo almaya çalışıyorum biraz öneri yaparmısınız

Güncellemeler:
4gün Güncel?
4gün Arkadaşları sizin söylediğini yumurta pilav vs vs yulaf bunları zaten yapıyorum yaratıcı birşeyler Önerin

0|0
0|10

Erkekler Ne Diyor 10

• spor yaparak kilo alman senin icin yararli olur. hayatindan pirinci beyaz ekmegi tuzu sekeri cikarip ya da minimize edip yerine bulgur pilavi esmer ekmek ve tarcin ekle. gunluk harcadigin kaloriden daha fazlasini yemen gerekir. ogun sayini ya da porsiyonlarini artir. mutlaka ara ogunler tuket muz sut ya da bir avuç cig badem gibi secenekler idealdir. haslanmis patates ye. hergun yatmadan saglikli ve kalorili yiyecekler yiyebilirsin. ogrnegin 2 tatli kasigi yer fistigi ezmesi guzeldir. 2 yemek kasigi zeytinyagi icmen de kalori alimini artirir zeytinyaginin vucutta kotu yaglanma etkisi yoktur. ama dedigim gibi kilit nokta spor yapmakta. zaten 6. ayimdayim dedigine gore ciddi bir yol almissindir. boy kilon nedir? kisaca temeli bu beslenmenin ama cok detayi var istersen elimden geldiğince yardim ederim. bir de hemen tozlara yuklenme dogal olarak daha fazla yemeye calis

0|0
    0|0
    • 4gün

Baya bir ciddi yol katettim sadece kilo alım yavaşladı attık

• 4gün

Yaratıcı derken yaratıcı yemekler anlamında sordum mesela farklı besin değeri yüksek olan tarifler felan burda insanlar biraz gıt sanırım ya 😂 Bişe sormamak gerekiyor

• 4gün

"gıt" olan sensin bence

• yüksek kompleks karbonhidratlı besleneceksin zaten zamanla kilo almaya başlarsın

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullan. Kilo almana yardımcı olabilir. Bir de antrenman-beslenme ilişkisini dengeye oturtman gerekiyor kilo alıp fiziğinin güzelleşmesi için, antrenman yaptığın günler de protein ağırlıklı beslendiğinden emin ol. Özellikle antrenman sonrası ilk yarım saat için de 25-40 gr protein yüklemesi yap. Kesinlikle faydasını göreceksin

0|0
    0|0
    • 4gün

Karbonhidrat?

• 4gün

Elbette , özellikle antrenman öncesi karbonhidrat alımına önem ver ve karbonhidrat tüketiminde aşırıya kaçma. Karbonhidratı vücut ihtiyacından fazla aldığında kalanı yağ olarak depolarsın. yağ ile alınan kilolar ise sağlıklı değildir

• Öğün sayisini 5-6 ya cikar ama az az ye. Spordan hemen sonra protein karbonhidrat bas. bir süre sonra karbonhidrat tozuna baslayabilirsin.

0|0
    0|0
  • daha cok ye.

0|0
    0|0
    • 4gün

şu an kilom iyi ama son bir 4kilo daha almam lazım uzun zaman olduğu için kilo alımım yavaşladı ben yaratıcı yararlı şeyler soruyorum daha çok tabiki de yiyorum

• 4gün

soyledigim yaratici zaten kilo almiyosan daha cok yiyecen

• 4gün

Önemli olan doğru şeyler yemek çok yemek değil

• Gainer al toz yulaf ezmesi ye yogurtla uzerine kuru uzum vs koyarak karbonhidrati bol onun ogun arttir birde

0|0
    0|0
    • 4gün

Yulaf yiyorum şuanda karbonhidrat olarak ne önerirsiniz

• Protein tozu gainer al alirsin hepsiburada. com da var

0|0
    0|0
  • Pazardan pirinc unu al sonra bir tane shaker al icine 2 kaaik pririnc unu 2 adet yumurta tatlandirmasi icin bir tane 3 u bir arada ve 400 ml sut koy hergun ogle yemeginden 2 saat sonra ic hadi eyw

0|0
    0|0
  • protein takviyesi yapman lazım :)

0|0
    0|0
  • duzenlı beslen bence ve sabah en az 3 yumurta ve aksam yatarkende makarna ye :D

0|0
    0|0
    • 4gün

Bunu yapıyorum canım zaten

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...